Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
6
Angelina Jolie ir vaikai (nuotr. Vida Press)

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nori, kad jų vaikai būtų apsaugoti nuo viso pasaulio – pora nusprendė juos mokyti namuose ir nė vienas iš vaikų neturi socialinių tinklų paskyrų.

REKLAMA

Todėl ne vienam įdomu kaip gyvena ir ką veikia šiandien garsusis šešetas.

Maddoxas Chivanas

Pirmąjį vaiką Jolie iš vaikų namų Batambango mieste, Kambodžoje, įsivaikino 2002-aisiais, kai jam buvo tik septyni mėnesiai. Po ketverių metų jį taip pat priėmė ir Bradas Pittas, pakeitęs pavardę iš „Jolie“ į „Jolie-Pitt“. Dabar Maddoxui – 18 metų ir jis nuo praėjusių metų mokosi Yonsei universitete Seule, Pietų Korėjoje.

Paxas Thienas

Jolie trejų metų Paksą 2007-aisias įsivaikino iš vaikų namų Hošimino mieste, Vietname. Po metų berniuką įsivaikino ir Pittas. Šiandien jam yra 16 metų, jis domisi fotografija, taip pat atliko nedidelį vaidmenį filme „Piktadarės istorija“.

REKLAMA

Zahara Marley

Jolie iš vaikų namų Adis Abeboje, Etiopijoje, įsivaikino Zaharą 2005-aisiais. Tuo metu jai buvo šeši mėnesiai. Po metų ją įsivaikino Bradas Pittas. Mergaitei 15 metų ir ji jau filmavosi ne viename filme, tačiau jos svajonė – tapti supermodeliu.

Shiloh Nouvel

Norėdami pasveikinti savo pirmąjį biologinį vaiką, Jolie ir Pittas keliavo į Namibiją ir ten pagimdė dukrą. Šiandien Shiloh yra 14 metų ir jis jau laikomas LGBT ikona. Mergaitė nuo mažens nori būti berniuku kaip ir jos broliai, taip pat S.Nouvel prašo ją vadinti Johno vardu.

Knoxas Leonas ir Vivienne Marcheline

2008-aisiais Jolie pajūrio ligoninėje Nicoje, Prancūzijoje, pagimdė dvynukus – sūnų Knoxą ir dukrą Viviennę. Dabar jiems yra 11 metų ir jie vaidino ne viename filme, kaip ir jų broliai.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI