Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
6
Mario Cimarro ir Bronislava Gregušova (nuotr. Instagram)

Serialo „Laukinukė“ žvaigždė Mario Cimarro jau daugybę metų laikomas svajonių jaunikiu, o santykius su juo puoselėjo ir lietuvių modelis Deimantė Andriuškaitė. Tiesa, pora jau prieš keletą metų pasuko skirtingais keliais.

REKLAMA

Vis dėlto panašu, kad Mario ilgai vienišiaus etiketės nesinešioja – socialiniuose tinkluose jau kurį laiką plinta jo nuotraukos su gražuole iš Slovakijos.

Šįkart Mario širdį užkariavo net 20 metų už jį jaunesnė manekenė Bronislava Gregušova. Socialiniuose tinkluose mergina skelbia, kad yra ne tik modelis, bet ir rašytoja, o taip pat grožio konkurso „Mis Slovakija“ 2015 viena iš finalisčių.

Pora jau kurį laiką „Instagram“ dalinasi savo bendromis nuotraukomis ir jautriais žodžiais, o Mario visai neseniai viešai Bronislavai prisipažino meilėje. 

„Nuo pat tos akimirkos, kai susipažinome ir aš pasisiūliau tave nufotografuoti, žinojau, kad mudu idealiai tinkame. Geriausia mano dalis esi tu – su tavimi aš niekuomet nesijaučiu vienišas. Tu mano širdyje įplieski ugnį ir atneši ramybę mano mintims. Su antrosiomis metinėmis“, – rašė jis.

REKLAMA

Tiesa, kai kur užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad Mario savo mylimajai jau netgi yra ir pasipiršęs. Vis dėlto jų santykius buvo ištikusi krizė. Dar kiek anksčiau pramogų pasaulyje buvo pasklidę gandai, kad vyro širdis ir vėl laisva, socialiniuose tinkluose nebeliko nuotraukų su mylimąja, o pats aktorius visur pasirodo vienas.

tv3.lt primena, kad dar visai neseniai M. Cimarro buvo dažnas svečias Lietuvoje. Žinomas aktorius buvo užmezgęs romantiškus santykius su modeliu Deimante Andriuškaite. Pora netgi buvo susižadėjusi, tačiau netrukus paskelbė apie skyrybas. Skirtingais keliais modelis ir aktorius pasuko abipusiu sutikimu ir liko draugais. Anot D. Andriuškaitės, judviejų meilę išardė atstumas.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI