Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
8
Tris Marie (tv3.lt fotomontažas)

Vis labiau populiarėjančiame socialiniame tinkle „TikTok“ galima rasti paties įvairiausio turinio, o tie, kurie neturi šios programėlės, dažnai nebežino ir daugybės internete sklandančių juokelių.

REKLAMA

Vis dėlto čia neretai galima ir apsigauti – ar tikrai galvojote, kad šia programėle naudojasi tik vaikai?

Visai neseniai populiari „TikTok“ vartotoja Tris Marie pritrenkė savo sekėjus. Be galo jaunai atrodanti moteris minėtoje platformoje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame vilki „Barbie“ megztinį, o ir atrodo kaip tikra 14-metė. Kad jai tiek metų, galvojo ir daugelis Marie sekėjų, kurių „TikTok“ ji turi net daugiau, nei 2 mln. 

Tačiau vaizdo įrašo pabaigoje, šelmiškai nusišypsojusi, T. Marie atskleidė, kad iš tiesų jai 40 metų. „Vidurinėje atrodžiau kaip vaikas“, – būtent šitaip ji pavadino minėtą savo vaizdo įrašą.

Tuo niekaip negalėjo patikėti jos sekėjai. „Ne, tau negali būti 40, tu net neatrodai kaip 30-ties!“, „Negali būti – maniau, kad tau 22!“, „Ji, tikriausiai, turi paslėpusi jaunystės eliksyrą. Esi be galo graži“ – tokie ir panašūs komentarai pasipylė po T. Marie vaizdo klipu.

REKLAMA

Tiesa, su tuo, kad žmonės niekada netiki jos amžiumi, moteris susiduria visą gyvenimą. „Žmonės niekuomet manimi netiki, kai pasakau jiems savo amžių. Jie visuomet yra įsitikinę, kad meluoju, jog gaučiau dėmesio, tačiau tai nėra tiesa. Visuomet liepiu jiems spėti mano amžių, nuo 16 iki 35 metų. Dažniausiai žmonės tikina, kad man – apie 20-imt“, – užsienio žiniasklaidai sakė ji.

Nepaisant to, dėl savo jaunatviškos išvaizdos ji susilaukia ir daug komplimentų. Paklausta, kokia yra jos itin jaunatviškos išvaizdos paslaptis, T. Marie atskleidė, kad tai – odos priežiūra ir bendras požiūris į gyvenimą. Moteris visus skatina gyventi taip laimingai, kaip jie tik gali.

REKLAMA

Negana to, T. Marie niekuomet nerūkė ir nevartojo alkoholio – tai jos jaunystei padeda išlikti ilgiau.

Taip pat moteris stengiasi daug juoktis: „Netgi toks paprastas dalykas, kaip komedija, jums gali greit pakelti nuotaiką. Tikiu, kad gera nuotaika ir kuo mažiau streso padeda man išlikti jaunatviškai“, – teigė moteris.

T. Marie dirba aktore, o jos puiki išvaizda moteriai padeda gauti jaunų žmonių roles. Jos agentai gali nesunkiai moteriai gauti vaidmenis, kuriuose ji vaidintų 20-metes ar 30-metes.

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI