Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
8
Anastasija Knyazeva (nuotr. Instagram)

2017 m. Anastasija Knyazeva vadinta „gražiausia mergaite pasaulyje“. Mergaitė yra iki šiol jauniausias modelis pasirodęs prancūzų „Vogue“. Jos žavios gilios mėlynos akys, ilgi rudi plaukai ir angelo veidas kartu su jos charizma užkariavo daugelio žmonių širdis, o Anastasija „Instagram“ turi 1,3 mln. sekėjų.

REKLAMA

Anastasija savo modelio karjerą pradėjo būdama vos 2,5 metų, o sulaukusi 4 metų ji tapo gana garsi. Daugelis prekės ženklų ją įsimylėjo, nes ji natūraliai elgėsi prieš kamerą ir visiškai nesijautė nejaukiai.

2017 m. „The Daily Mail“ šešerių metų Anastasiją pavadino nauja „gražiausia mergaite pasaulyje“. Šis titulas taip pat priklausė prancūzų modeliui Thylane'ui Blondeau. Visuomenę žavėjo jos lėlės bruožai ir nuostabios mėlynos akys.

Pasak „L’Officiel“, 2018 m. Anastasija buvo 5-oje vietoje tarp gražiausių vaikų pasaulyje. Jaunas modelis turi sutartis su daugeliu drabužių prekių ženklų, įskaitant „Chobi Kids“, „Kenguru“ ir „Kia Motors“, dirba kartu su TV laidomis ir dalyvauja filmuose.

Nepaisant viso dėmesio, Anastasija vis dar gyvena įprasto vaiko gyvenimą. Ji lanko valstybinę mokyklą ir nelabai supranta, kokia ji yra populiari. Tėvai labai stengiasi, kad ji netaptų diva ir tiesiog augtų kaip paprastas vaikas.

REKLAMA

Anastasija Knyazeva

Anastasija bando rasti pusiausvyrą tarp modelio ir mokyklos gyvenimo. Ji lanko anglų kalbos ir šokių pamokas, o viena didžiausių jos aistrų yra dainavimas. Šiuo metu ji užaugusi nori tapti konditere arba veterinare.

Anastasijos šeima niekaip nėra susijusi su mados ar modelių industrija. Jos mama yra ekonomistė, o tėvas dirba automobilių pramonėje. Ji taip pat turi vyresnį brolį Artemii, kuris yra 7 metais vyresnis už Anastasiją.

n nu jau 2020-09-27 16:20:03
yra ir grazesniu
Atsakyti
-2
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI