Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
13
Amber Luke (nuotr. Instagram)

Amber Luke garsėja dėl išsižioti verčiančių kūno modifikacijų. Jos kūną nuo galvos iki kojų dengia tatuiruotės ir auskarai – nuo nudažytų akies obuolių iki auskarų intymiose vietose.

REKLAMA

Dabar modelis surado dar vieną būdą išsiskirti iš minios. 25-erių moteris atskleidė, kad jai buvo pagal užsakymą pagamintos vampyro iltys iš „FangSmith Australia“. Šie puikiai tinka jai ant dantų ir daro ją panašią į fantastinį veikėją.

Amber dabar įvardija save kaip „vampyrų karalienę“.

Amber iš Brisbeno (Australija) pradėjo darytis tatuiruotes, kai paauglystėje jai buvo diagnozuota depresija.

Viename „Hooked On The Look“ epizode ji pasakojo: „Mano kelionė prasidėjo, kai buvau 16 metų ir man buvo diagnozuota sunki depresija. Daugelis mano tatuiruočių buvo tarsi savotiška terapija."

Pirmą kartą atsisėdus tatuiruotojo kėdėje, Amber meilė tatuiruotėms išaugo.

Amber Luke

Ji grįžo šimtus kartų ir netgi drąsiai atliko plastines operacijas bei kūno modifikacijas.

Siekdama jaustis patogiau savo odoje, modelio akies obuoliai buvo užrašyti rašalu, o liežuvis suskaidytas į šakę. Ji taip pat pasididino krūtinę ir pasidarė užpakalio pakėlimą.

REKLAMA

Amber atskleidė: „Kiek aš išleidau tatuiruotėms? Mano mama beveik verkia, kai sakau šį skaičių... apie 50 000 USD (apie 43 000 eur).

„Bet tai tik tatuiruočių kaina. Atliekant tokias procedūras kaip krūtų didinimas, akies obuolio tatuiruotės, liežuvio kirpimas ir mano užpakalio pakėlimas tai yra apie 70 000 USD (apie 60 000 eur)“, – pridūrė ji.

Nors kai kurie kritikai abejoja Amber gyvenimo pasirinkimu, ji nekreipia į juos dėmesio.

Ji pridūrė: „Neketinu greitai sustoti... Šiomis dienomis aš esu tik kitoks žmogus nei buvau anksčiau. Gyvenimas eina toliau“.

V Vinculis 2020-09-27 14:52:34
Bet užtat koks atgrasantis grožis.
Atsakyti
-1
v vovka 2020-09-27 19:42:12
Užjaučiu mamą.... Tik kad tatuiruotikė vaikų negimdytų - išsigąs tokią ,,mamą" prie lovytės išvydę ir gali ,,nušokti nuo proto" kaip šita Amber. Bet...kiekvienas savaip kraustosi iš proto.
Atsakyti
0
A Almina 2020-09-27 20:30:12
Dvasios ubaagele ir rimtas ligonis
Atsakyti
0
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI