Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Baltarusijos nacionalinė aviakompanija „Belavia“ prarado daugiau kaip du trečdalius skrydžių krypčių, virtinei valstybių jai uždarius savo oro erdves dėl incidento su Airijos oro vežėjos „Ryanair“ lėktuvo priverstinio nutupdymo Minske.

REKLAMA

„Šalys, į kurias „Belavia“ dabar gali skristi – Armėnija, Azerbaidžanas, Sakartvelas, Rusija, Izraelis, Kazachstanas, Turkija, Uzbekija, Jungtiniai Arabų Emyratai“, – pranešė „Belavia“ spaudos tarnyba.

Anot pranešimo, Baltarusijos oro vežėja nebegali vykdyti skrydžių į 21 valstybę.

Šios savaitės pradžios duomenimis, „Belavia“ buvo priversta nutraukti skrydžius į Lietuvą, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Ukrainą, Latviją, Suomiją, Čekiją, Švediją, Estiją, Lenkiją, Italiją, Nyderlandus, Vokietiją, Austriją, Belgiją, Ispaniją, Rusijos Kaliningrado sritį, Vengriją, Moldovą, Serbiją, Kiprą.

Baltarusijos autoritarinis vadovas Aliaksandras Lukašenka išprovokavo tarptautinį pasipiktinimą, gegužės 23 dieną įsakęs pasiųsti naikintuvą perimti iš Atėnų į Vilnių skridusio „Ryanair“ keleivinio lainerio, kuriuo skrido opozicijos aktyvistas Ramanas Pratasevičius bei jo draugė, Vilniuje studijuojanti Rusijos pilietė Sofija Sapega. Orlaiviui nutūpus Minske, jie abu buvo sulaikyti.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI