Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Telšių apylinkės teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje vagystėmis, sukčiavimu, dokumento ir bankinės kortelės pagrobimu ir panaudojimu bei nežymiu sveikatos sutrikdymu yra kaltinamas 24 metų vyras. 

REKLAMA

Kaip penktadienį pranešė Šiaulių apygardos prokuratūra, anksčiau septynis kartus teistas vyras yra pripažintas recidyvistu, šiuos nusikaltimus jis kaltinamas įvykdęs laikotarpiu nuo 2018-ųjų rugpjūčio iki pernai vasario. 

Vėliau vyras buvo pabėgęs iš šalies, tačiau išdavus Europos tyrimo arešto orderį jis sulaikytas Nyderlandų Karalystėje ir grąžintas į Lietuvą.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, telšiškis įsibrovė į Telšių katedros zakristiją ir iš joje stovinčios spintos pavogė rankinę su pinigine. 

Pasinaudojęs rankinėje rasta bekontakte mokėjimo kortele vyras keliolika kartų tą pačią dieną su ja atsiskaitė įvairiose parduotuvėse, kol galiausiai išleido visus pinigus. 

Po kelių mėnesių jis viename prekybos centre pavogė skutimosi peiliukų pakuotes, o dar po mėnesio jau kitame prekybos centre pavogė du dronus ir kėsinosi pavogti dar keturis. 

Tądien jį bandė sustabdyti parduotuvės apsaugos darbuotoja, kuriai pavyko nuo jo pečių nuimti kuprinę su dalimi prekių, tačiau vyras trenkė jai kumščiu ir pabėgo. 

REKLAMA

Po kelių dienų telšiškis dar kartą sugrįžo į tą pačią parduotuvę ir pavogė du elektrinius siaurapjūklius, daugiafunkcinį įrankį ir elektrinio gręžtuvo rinkinį. 

Taip pat jis kaltinamas 2018 metų vasarą sudavęs kumščiu kitam vyrui į veidą. 

Anot prokuratūros, vyras savo kaltę pripažįsta. 

Bylą nagrinės Telšių apylinkės teismo Telšių rūmai. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI