Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
6-metė Goda kviečia į svečius (nuotr. asm. archyvo)

Dėl koronaviruso šalyje paskelbus ekstremalią padėtį, tūkstančiai tėvų namuose liko kartu su savo vaikais. Pirmosios dienos daugeliui buvo kupinos sumaišties – ką veikti, kaip sudėlioti laiką, kad dienos nebėgtų veltui. Daugelis tėvų svarstė, kiek laiko skirti lavinančioms veikloms, kiek – mėgstamų filmukų peržiūrai.

REKLAMA

Kad paskirstyti laiką būtų lengviau, o idėjų nepritrūktų net ir patiems šauniausiems pasaulyje tėvams, naujienų portalas tv3.lt kviečia prisijungti prieš 6-metės Godos kuriamo tinklaraščio „Svečiuose pas Godą“, kur kasdien rasite, ką smagaus nuveikti.

Šešerių metų Goda yra priešmokyklinukė. Iki karantino uoliai lankiusi darželį, dabar ji dienas leidžia namuose su savo tėveliais.

Vis dėlto Godai veiklos netrūksta – mergaitė kasdien ne tik atlieka auklėtojų perduodamas užduotis, bet ir kviečia visus vaikus linksmintis drauge!

Savo tinklaraštyje „Svečiuose pas Godą“, šešiametė gamina valgyti, bando įdomiausius eksperimentus, kuria, piešia ir išbando visiems vaikams įdomias ir smagias veiklas.

„Goda yra ta mergaitė, kuriai viskas labai smalsu ir įdomu. Vieną vakarą, darant eksperimentą, mums kilo mintis viską nufilmuoti ir juo pasidalinti su kitais vaikais, kurie, nori ar nenori, yra priversti būti namuose. Būtent tada ir ėmėmės filmuoti veiklas.

Godai labai patinka perduoti savo žinias vaikams, ji noriai peržiūri sukurtus filmukus, pažeria idėjų, o vos nubudusi klausia, ką veiksime šiandien“, – sako Godos mama Gerda.

Sekti šešiametės kuriamas laideles galite jos feisbuko puslapyje „Svečiuose pas Godą“.

 

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI