žemės drebėjimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žemės drebėjimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žemės drebėjimas“.

Iraną supurtė 4,9 balo žemės drebėjimas, žuvo mažiausiai 4 asmenys ir 120 buvo sužeisti

Irano šiaurės rytuose esančiame Kašmare antradienį įvyko 4,9 balo stiprumo žemės drebėjimas, per kurį žuvo mažiausiai keturi žmonės ir dar 120 buvo sužeista, pranešė valstybinė žiniasklaida.   Valstybinė televizija ir vietos gubernatorius pranešė, kad žemės drebėjimas įvyko 13 val. 24 min. vietos (12 val. 54 min. Lietuvos) laiku. Jungtinių Valstijų geologijos tarnyba (USGS) nustatė, kad žemės drebėjimas įvyko 10 km gylyje.
2024-06-18

Pietinę Peru pakrantę supurtė 6,3 balų stiprumo žemės drebėjimas

Pietinę Peru pakrantę supurtė 6,3 balų stiprumo žemės drebėjimas, sekmadienį pranešė tarnybos. Priduriama, kad cunamio pavojus nebuvo paskelbtas. Peru geofizikos institutas (IGP) paskelbė, kad žemės drebėjimo epicentras buvo Ramiajame vandenyne, 25 kilometrų gylyje nuo Arekipos departamento pakrantės. Vyriausybė nusprendė nejungti cunamio perspėjimo sistemos. Jungtinių Valstijų geologijos tarnyba (USGS) nustatė 6 balo stiprumą ir teigė, kad drebėjimo epicentras buvo 19,9 km gylyje.
2024-06-16

Centrinę Japoniją supurtė galingas žemės drebėjimas

Stiprus 5,9 balo žemės drebėjimas pirmadienį supurtė vidurio Japonijos sritį, sausį jau nukentėjusią per niokojantį smūgį, pranešė Japonijos meteorologijos agentūra (JMA), tačiau cunamio grėsmės nėra.  Sugriuvo trys namai, bet pranešimų apie žuvusiuosius ar sužeistuosius nebuvo, po žemės drebėjimo Noto pusiasalyje, įvykusio 6.31 val. vietos laiku, pranešė Ugniagesių ir nelaimių valdymo agentūra.

Latvijoje – pranešimai apie žemės drebėjimą

Latvijos aplinkos, geologijos ir meteorologijos centras skelbia, kad antradienį Šiaurės Vakarų Latvijoje, Šlyterės stebėjimo stotyje buvo užfiksuotas seisminis įvykis – žemės drebėjimas.
2024-04-30

Taivaną po žemės drebėjimo supurtė dešimtys stiprių pakartotinių požeminių smūgių

Taivaną antradienio naktį supurtė dešimtys žemės drebėjimų, per kuriuos svyravo pastatai, o vyriausybė nurodė, kad tai buvo pakartotiniai požeminiai smūgiai po didžiulio, žmonių aukų pareikalavusio žemės drebėjimo, įvykusio daugiau kaip prieš dvi savaites. Stipriausias antradienio nakties požeminis smūgis buvo 6,1 balo, nurodė JAV geologijos tarnyba (USGS). Jis užfiksuotas maždaug 2 val. 30 min. vietos (pirmadienį 21 val. 30 min. Lietuvos) laiku.
2024-04-23

AFP žurnalistai: Taivano sostinę supurtė stiprus žemės drebėjimas

Ankstyvą pirmadienio vakarą (vietos laiku) Taivano sostinę Taipėjų supurtė „stiprus“ žemės drebėjimas, pranešė naujienų agentūros AFP darbuotojai. Pasak Centrinės meteorologijos administracijos, tai buvo 5,5 balo stiprumo požeminis smūgis, kilęs rytiniame Hualiene. Šis regionas buvo balandžio 3 d. smogusio 7,4 balo stiprumo žemės drebėjimo epicentras.
2024-04-22

Indoneziją supurtė 6,6 balo žemės drebėjimas: įspėjimas dėl cunamio nepaskelbtas

Antradienį Indonezijos rytinį regioną supurtė 6,6 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba (USGS), tačiau įspėjimas apie cunamį nebuvo paskelbtas. Drebėjimas įvyko netoli Halmaheros salos Šiaurės Malukų provincijoje 9.48 val. Grinvičo laiku, maždaug 35 kilometrų gylyje, pranešė USGS. Iškart po žemės drebėjimo pranešimų apie žalą ar sužeidimus nebuvo gauta.
2024-04-09

Per žemės drebėjimą Taivane žuvusių žmonių skaičius išaugo iki 13

Po smarkaus žemės drebėjimo Taivane gelbėtojai rado dar vienos aukos kūną. Žuvusiųjų skaičius išaugo iki 13, šeštadienį pranešė institucijos. Kūnas aptiktas Taroko nacionaliniame parke, esančiame Rytų Taivano Hualiano rajone. Už kelių kilometrų nuo čia, jūroje, buvo 7,2 balo stiprumo požeminių smūgių epicentras. Gelbėtojai šeštadienį, anot institucijų, vis dar mėgino ištraukti tarp uolų nuolaužų įkalintą kūną.
2024-04-06

Niujorką supurtė nedidelis žemės drebėjimas

Niujorką penktadienį supurtė nedidelis 4,8 balo stiprumo žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo kaimyninėje Naujojo Džersio valstijoje. Tai pranešė JAV geologijos tarnyba (USGS). Pranešimų apie sužeistus žmones ar padarytą žalą kol kas negauta. Pasak naujienų agentūros AFP korespondento, Bruklino rajone virpėjo pastatai, barškėjo spintų durys ir šviestuvai. Po žemės drebėjimo mieste buvo laikinai sustabdytas Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis dėl padėties Gazos Ruože.
2024-04-05

Gelbėtojai Taivane rado dar dviejų žemės drebėjimo aukų kūnus

Po smarkiausio žemės drebėjimo Taivane per beveik 25 metus gelbėtojai rado dar dviejų aukų kūnus. Jie aptikti tarp milžiniškų uolų ant tako Taroko nacionaliniame parke smarkiai nukentėjusioje rytinėje Hualiano apskrityje, penktadienį pranešė ugniagesiai. Iki šiol institucijos oficialiai patvirtino dešimt žuvusiųjų. Remiantis naujausia statistika, 1 115 asmenų per stichiją buvo sužeisti, šimtai vis dar yra įkalinti nuo išorinio pasaulio atkirstose vietovėse.
2024-04-05
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų