vytautas riaubiškis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas riaubiškis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas riaubiškis“.

Ligoninėse – santūraus optimizmo nuotaikos, tačiau jau perspėja apie artėjantį, tikėtina, naują atvejų šuolį

Kai kurios šalies ligoninės dalijasi labai santūriu optimizmu – Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje po truputį mažinama COVID-19 pacientams skirtų lovų. Situacija nesikeičia tik Kauno regione – lovų skaičius išliks tas pats. Vis dėlto ligoninių atstovai pabrėžia, kad situacija ir toliau yra stebima, laukiama, kaip sergamumo kreivę pakeis į klases grėžę moksleiviai. Situacijai pablogėjus pasirengta lovų skaičių vėl didinti.

Moterį šokiravo Panevėžio ligoninės elgesys su jos tėvu: išvedė ir pastatė senolį ant gatvės

92-jų tėvą turinti Aušra Stančikienė sako susidūrusi su šokiruojančia patirtimi Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Pasak jos, su senjoru ligoninėje buvo elgiamasi nepagarbiai, o pasibaigus jo hospitalizacijai, iš ligoninės jis buvo išvestas ir paliktas tiesiog stovėti ant šaligatvio. Moteris mano, kad toks elgesys yra netinkamas. Ligoninė teigia dedanti visas pastangas, kad teikiamų paslaugų kokybė būtų kuo aukštesnė ir sako dėl šios situacijos dar negavusi jokio skundo.

Aiškėja daugiau detalių apie Panevėžyje sunkvežimio parblokštus vaikus: dėl sužalojimų prireikė ir operacijos

Ketvirtadienį kraupi nelaimė Panevėžyje sukrėtė vietos gyventojus. Pradėjęs riedėti sunkvežimis be vairuotojo rėžėsi į autobusų stotelę, kurioje buvo du vaikai. Vienas vaikas sunkvežimio buvo prispaustas, abu berniukai sužaloti ir išvežti į ligoninę. Kaip pasakoja mokyklos, kurią lankė berniukai direktorius, ir penktadienį ryte turimais duomenimis, abu berniukai naktį praleido ligoninėje. Vienam berniukui, pasak direktoriaus, prireikė operacijos. Ketvirtadienį popiet Panevėžyje įvyko avarija.

Panevėžio medikės klaidos kaina: dėl neįgalaus gimusio kūdikio – beveik penktadalis milijono eurų

Dėl apmaudžios gydytojos klaidos viso nėštumo metu sveikas buvęs kūdikis gimė neįgalus. Vaikui jau pusantrų metukų, tačiau jis nevaikšto, nekalba ir nemato. Atvejį tyrusi komisija dar praėjusią savaitę pripažino: dėl kūdikio negalios yra kalta Respublikinė Panevėžio ligoninė. Portalas tv3.lt dar praėjusiais metais rašė apie Egidijaus ir Živilės (pavardės redakcijai žinomos – aut. past.) sūnaus Marko Jono istoriją. Prieš pusantrų metų gimęs berniukas nevaikšto, nekalba ir nemato.

COVID-19 pacientus artimieji per Kalėdas užvertė balta mišraine ir karbonadais – ligoninės prašo to nebedaryti

Nors šventes praleidome kitaip nei įprasta, skanūs ir sotūs patiekalai ir dabar liko svarbiu šventės elementu. Ligoninėse gulinčių asmenų artimieji kalėdinio stalo gerybėmis bandė aprūpinti ir COVID-19 besigydančius šeimos narius. Į šių pacientų palatas per šventes keliavo kelis kilogramus sveriantys maišai su balta mišraine, karbonadais, šakočiais ir gėrimais. Komunikacijos specialistė Giedrė Bielskytė per šventes savanoriavo Santaros klinikose.

Laimingiausia diena virto tragedija: tėvai kaltina ligoninę, kad jų vaikas nevaikšto, nekalba ir nemato

Respublikinei Panevėžio ligoninei skrieja rimti kaltinimai – džiugias kūdikio sutiktuves ligoninė kaltinama pavertusi viena košmariškiausių dienų poros gyvenime. Tėvai įsitikinę, kad dėl apmaudžios gimdymą priėmusios gydytojos klaidos kūdikis gimė su daugybe sutrikimų – nemato, nekalba, apkritai yra vegetacinės būsenos. Egidijui ir Živilei (pavardės redakcijai žinomos – aut. past.) sūnaus gimimas turėjo būti laimingiausia gyvenimo diena. Kūdikis buvo labai lauktas, ilgai planuotas.

Panevėžietė šliūkštelėjo vyrui į veidą vamzdžių valiklio: apdegė akių vokai

Ketvirtadienio vakarą Panevėžyje 56 metų neblaivi moteris apipylė vyrą vamzdžių valikliu. Vyras atsidūrė Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Vamzdžių valiklis pakliuvo ant vyriškio veido ir jam apdegino akių vokus. Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, įvykis užfiksuotas apie 18 valandą Parko gatvėje esančiuose namuose. 56 metų moteris, kuriai nustatytas 2,53 promilės girtumas, apipylė vamzdžių valikliu taip pat neblaivų 62 metų vyrą, kuriam nustatytas 3,1 promilės girtumas.
Aktualijos 2020-06-19

Naujausias koronaviruso atvejis Panevėžyje: užsikrėtė jau Lietuvoje

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui, jis gydytas Gastroenterologijos skyriuje. Sekmadienio rytą surengtoje spaudos konferencijoje Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas patikino, kad pacientas į skyrių paguldytas kovo mėn. 26 d., o jau kitą dieną, pasireiškus koronaviruso klinikai, buvo  atliktas testavimas ir gautas teigiamas atsakymas. Pacientas yra vidutinio amžiaus.

Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui, jis gydytas Gastroenterologijos skyriuje. Kaip BNS informavo ligoninės atstovas spaudai Vytautas Riaubiškis, teigiamas atsakymas gautas šeštadienį, apie 15 pacientų perkelti į kitus skyrius, 13 medikų išsiųsti saviizoliacijai. „Turime blogą naujieną – Gastroenterologijos skyriuje vienam iš pacientų yra gautas teigiamas testo atsakymas. Visi medikai sutestuoti ir išsiųsti saviizoliacijai, karantinui į namus.
Aktualijos 2020-03-29

Ligoninėje atsidūrusio 4-mečio tėvai priblokšti: kodėl mums nepriklauso maitinimas?

Netikėtai ligoninėje su keturmečiu mažyliu atsidūręs tėvas nustebo sužinojęs, kad nemokamas maitinimas jam nepriklauso. Pasirodo, kartu su vaikais į ligoninę atsigulantys tėvai nemokamai maitinami iki vaikui sueina treji. Panevėžio rajone gyvenančios Indrės keturmetis netikėta susirgo vieną praėjusios savaitės naktį, todėl tėvai išgabeno jį į Panevėžio ligoninės Vaikų skyrių. Su mažyliu ligoninėje liko tėtis, kol pati Indrė liko namuose su keturių mėnesių kūdikiu.
REKLAMA
REKLAMA

Kaitra nesitrauks dar savaitę – medikai baiminasi dar didesnio sunegalavusių antplūdžio

30-ies ir daugiau karščiui iš Lietuvos nesitraukiant, medikai sako jau pastebintys tokio karščio žalą žmonių sveikatai. Vien Panevėžio apskrityje greitosios pagalbos medikai sulaukė dešimčių pagalbos skambučių gelbėti nuo kaitros kenčiančius vietinius. Tiesa, medikai neslepia sulaukiantys ir tokių pagalbos šauksmų, kai nežinia – ar pykti, ar juoktis išgirdus skundą. Pakalbinta vilnietė Aldona dėvi savo nertą kepuraitę, be kurios šiomis karštomis dienomis neišeina iš namų.
Aktualijos 2019-06-08

Nuo meningokoko mirusią mergytę gaivinusi medikė: išgyventi buvo tolygu stebuklui

Itin skaudi tragedija šeimoje iš Rokiškio rajono. Nuo žaibinės meningokoko infekcijos mirė dvejų mergytė. Gelbėjant gyvybę vaikas atvežtas į Santaros klinikas, tačiau dvimetė užgeso. Medikai atviri – staiga apsirgusią mergytę gelbėti buvo sunku. Klastinga infekcija mažametę pražudė vos per parą. Vilniaus Santaros klinikų vaikų ligoninėje staiga užgeso vos dvejų metukų mergytės iš Rokiškio rajono gyvybė. Pasak sostinės medikų, į jų rankas patekęs vaikas jau buvo kritinės būklės.

Vaiko mirtis Panevėžyje: tėvai pakraupo po medikų išvadų

Kūdikio Respublikinėje Panevėžio ligoninėje spalį netekusios Ilonos iš mažo miestelio istorijoje veriasi viena už kitą labiau neįtikimos ir šokiruojančios detalės. 20 nėštumo savaitę gimusi mergaitė virto ligotu berniuku, o mama, priešingai, tapo sveika. Po tokių medikų išvadų skausmo netveriantiems tėvams svyra rankos. „Ir su kuo čia pakovosi, jei vaikas po medikų ekspertizės lytį pakeičia. Nejau gydytoja ir seselės nematė, kas gimė – dar suprantu, kai echoskopuojant suklystama, bet ne šitaip.

Tragedija Pasvalyje: nuo gripo mirė mergina

Sugrįžusi žiema iš klastingų gripo epidemijos gniaužtų vis dar nepaleidžia net pusę Lietuvos savivaldybių. Jau fiksuojamos pirmos gripo aukos, skelbiama, kad nuo jo jau mirė 5 šalies gyventojai. Esą ši žiemos sezono liga pirma palaužia senjorus. Ligoninių palatos išties pilnos nuo gripo komplikacijų plaučių uždegimus besigydančių pensininkų. Tačiau liga neaplenkia ir jaunų žmonių. Palaužė plaučių uždegimas Panevėžyje nuo kilusių komplikacijų staiga užgeso 30-metės pasvalietės gyvybė.

STT krečia Panevėžio ligoninės vadovus

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumento klastojimo Panevėžio respublikinėje ligoninėje. Vakar Panevėžio ligoninėje STT Panevėžio valdybos pareigūnai paėmė tyrimui reikšmingus dokumentus.
Kriminalai 2015-08-19
Į viršų