vytautas lalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas lalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas lalas“.

Žydrūnas Savickas liko be medalio Europos čempionate

Lidso mieste vykusiame Europos galiūnų čempionate varžėsi du lietuviai – Žydrūnas Savickas ir Vytautas Lalas, tačiau abu liko be medalių. Jeigu V.Lalą po trečios rungties sustabdė blauzdos trauma, tai Ž.Savickas prieš paskutinę rungtį turėjo realius šansus iškovoti sidabrą arba bronzą, bet iš penkių akmenų sukėlė keturis bei liko ketvirtas. Lietuvis surinko 33 taškus. Europos čempionu tapo islandas, „Sostų karų“ aktorius Hafthoras Bjornssonas, surinkęs 44 taškus.
2018-04-08

Į galiūnui Žydrūnui Savickui priklausantį rąsto kėlimo rekordą Vilniuje kėsinsis ir lietuviai

Spalio pirmą savaitgalį Vilniuje vykstančiame „Sporto festivalyje“ lankytojai ne tik ras didžiąją dalį sostinės sporto klubų, apsilankys sporto ir sveikatingumo seminaruose, bet ir patys išbandys kai kurias jėgos sporto rungtis. „Savickas Classic“ renginys Sporto festivalio sporto entuziastus įtrauks į renginių ir rungčių maratoną. Taip mano renginio sumanytojas galiūnas Žydrūnas Savickas.
2015-10-03

Žydrūnas Savickas – „Arnold Strongman Classic“ galiūnų turnyro vicečempionas

Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamam lietuviui Žydrūnui Savickui nepavyko aštuntą kartą laimėti tradicinį galiūnių turnyrą "Arnold Strongman Classic" Ohajo valstijoje (JAV), kuris šiemet buvo surengtas jau keturioliktą kartą.
2015-03-08

Galiūnas V. Lalas laimėjo Čempionų lygos etapą Suomijoje

Lietuvos stipruolis Vytautas Lalas laimėjo Tamperėje (Suomija) vykusį penktąjį galiūnų Čempionų lygos varžybų etapą. 28-erių metų mažeikiškis surinko 57 taškus. Antrąją vietą užėmė Didžiosios Britanijos atstovas Laurence'as Shahlaei'us. Jis nuo nugalėtojo atsiliko tik 0,4 taško. Trečias liko sezono lyderis serbas Ervinas Katona, surinkęs 52,5 taško. Varžybose, kurias sudarė šešios rungtys, dalyvavo 12 galiūnų.
2011-06-12

Galiūnai tapo čempionais

Stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas kartu su komandos draugais iškovojo pasaulio galiūnų čempionų titulą. Po trejų metų susigrąžinti stipriausios planetos komandos vardą Ž.Savickui padėjo Vilius Petrauskas, Saulius Brusokas, Vidas Blekaitis ir ekipos debiutantas mažeikietis Vytautas Lalas. „Tai viena įspūdingiausių pergalių, nes laimėjome paskutinę minutę“, - džiaugėsi Ž.Savickas. Jis su komandos draugais finale iškovojo 26 taškus - tiek pat, kiek Rusijos rinktinė.
2008-08-10

V. Blekaitis triumfavo antrame Lietuvos galiūnų čempionato etape

Lietuvos galiūnų pirmenybių antrojo etapo varžybose Anykščiuose kova tarp lyderių vyko iki paskutinės minutės, nors turnyre ir nebuvo Žydrūno Savicko. Lietuvos galiūnų čempionato antrojo etapo nugalėtoju po paskutinės - jėgos estafetės - rungties su 59 taškais tapo Vidas Blekaitis iš Birštono. Antrąją vietą tarp vienuolikos dalyvių du 54 taškais užėmė marijampolietis Saulius Brusokas. Vos tašku nuo jo atsiliko bronzos apdovanojimą pelnęs Vytautas Lalas iš Mažeikių.
2008-06-03

Lietuvos galiūnų pirmenybių finalinį etapą vėl laimėjo Ž. Savickas

Šeštadienį Kaune vykusio 2007 metų finalinio Lietuvos galiūnų čempionato etapo nugalėtoju tapo vėl tapo vilnietis Žydrūnas Savickas, septyniose rungtyse surinkęs 62 taškus. Devynių geriausių šalies sportininkų varžybose pasaulio galiūnių čempionato bronzos medalininkas Ž. Savickas laimėjo šešias rungtis iš septynių ir pagerino tris šalies rekordus - rąsto kėlime (207,5 kg), 140 kg svorio "lagaminų" nešime (45,81 sek.) ir penkių apvalių akmenų sukėlime (27,49 sek.