vvt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vvt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vvt“.

Vilniuje viešajame transporte staigiai stabdant susižalojo dvi moterys

Vilniaus viešajame transporte dėl staigaus stabdymo antradienį susižalojo dvi moterys. Abi jos paguldytos į ligoninę. Vilniuje susižalojo dvi moterys Kaip nurodo policija, gegužės 7 d. apie 7 val. Vilniuje, Santariškių g., staigiai stabdant autobusui, krito ir sužalojo moteris (gimusi 1956 m.), kuri paguldyta į ligoninę. Gegužės 7 d. apie 11 val. 54 min. Vilniuje, Savanorių pr.

Vilniuje nelieka galimybės pildyti JUDU / Vilniečio kortelėse esančios e. piniginės

Nuo sekmadienio Vilniuje nebeliks galimybės pildyti JUDU / Vilniečio kortelėse esančios e. piniginės – į ją buvo galima pasipildytą norimą pinigų sumą, o vėliau važiuojant rinktis tam tikros trukmės kelionės bilietus. Pavyzdžiui, pasipildęs e. piniginę 5 eurų suma, keleivis komposteryje galėjo rinktis: ar jam žymėti 30 minučių ar 90 minučių elektroninį bilietą. „Klientų turimos lėšos nedings – jas bus galima išnaudoti per 3 metus“, – feisbuke skelbia JUDU Susisiekimo paslaugos.

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas Darius Aleknavičius palieka pareigas

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas Darius Aleknavičius palieka pareigas. Kaip ketvirtadienį pranešė Vilniaus savivaldybė, jis iš darbo išeina bendru šalių sutarimu.  Bendrovės vadovo pareigas D. Aleknavičius ėjo nuo 2021-ųjų birželio.  Naujas įmonės vadovas bus renkamas viešojo konkurso būdu. Vilniaus savivaldybė BNS informavo, kad naujas įmonės vadovo konkursas planuojamas dar gruodį.
2023-12-14

Vilniuje, Liepkalnyje, iki 2027 metų iškils naujas autobusų parkas

Vilniaus savivaldybės įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) iki 2027 metų planuoja pastatyti naują autobusų parką Liepkalnyje, kur perkels didžiąją dalį šiuo metu Verkių parke laikomų autobusų. VVT atstovas Vaidotas Misevičius sako, kad savivaldybė projektui yra patvirtinusi 19 mln. eurų finansavimą, tačiau tikroji statybų kaina paaiškės tik pasibaigus rangovo konkursui.  „Pastačius naują autobusų parką bus perketa didžioji dalis šiuo metu Verkių parke esančių autobusų.

Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte: atsisakoma popierinių bilietų

Vilniaus viešajame transporte atsisakoma popierinių bilietų, juos pakeis elektroniniai, trečiadienį nusprendė sostinės taryba. Popierinių viešojo transporto bilietų ketinama atsisakyti nuo kitų metų rugsėjo. Įsigijus vienkartinius bilietus iki kitų metų rugsėjo, jie galios iki 2027 metų. Elektroninius bilietus bus galima įsigyti specialiuose autobusuose, troleibusuose įrengtuose komposteriuose.

Autobuso vairuotoja Janina piktinasi nerealiais darbo reikalavimais: „Negali taip važiuot, kaip Šumacheris“

Rugsėjo pradžia keleiviams tapo tikru išbandymu – kai kurių maršrutų autobusai tiesiog dingo – jų žmonės skundėsi nesulaukiantys ir po 45 minutes. Kas pikčiausia, informacijos, kad kai kurie reisai nuimti, keleiviai neranda. Stotelėse kabantys grafikai dar vasariniai, o dabartiniai net programėlėse neatitinka realybės. Vežėjai skundžiasi, kad trūksta vairuotojų, o vairuotojai darbą meta dėl nerealių valdžios grafikų ir dėl per mažų algų.

Įspėja vilniečius – kelionė viešuoju transportu gali apkarsti: nebus vykdomi reisai 6 maršrutuose

Vilniuje keliaujantys viešuoju transportu gali susidurti su nepatogumais. Savivaldybės įmonė JUDU praneša apie laikinus trikdžius.    Vienas viešojo transporto vežėjų – UAB „Transrevis“ susiduria su vairuotojų trūkumu. Antradienį, popietiniu ir vakariniu laiku, nebus vykdomi suplanuoti reisai 4G, 7, 14, 26, 43, 55 autobusų maršrutuose. Labiausiai atkreipti dėmesį įmonė ragina į 4G autobusų maršrutą – vietoj įprasto 5-6 min. kursavimo intervalo, šis važiuos kas 10-12 min.

Nuo šiandien – pokyčiai Vilniaus viešajame transporte: dalis bilietų nebegalioja

Nuo šiandien, rugpjūčio 1 d., Vilniaus viešajame transporte nebelieka senųjų popierinių bilietų. Juos keičia naujo tipo ir dizaino bilietai, praneša savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Senuosius bilietus pakeis naujojo dizaino vienkartiniai popieriniai bilietai su QR kodu, kurį reikės skenuoti naujajame komposteryje, taip bilietą pažymint.
2023-08-01

Nuo rugpjūčio – pokyčiai Vilniaus viešajame transporte: nebeliks senųjų popierinių bilietų

Nuo rugpjūčio 1 d. Vilniaus viešajame transporte nebeliks senųjų popierinių bilietų. Juos pakeis naujo tipo ir dizaino bilietai, kuriuos žymėti reikės kitaip, praneša sostinės savivaldybės susisiekimo paslaugų įmonė JUDU. „Primename, kad jau visai netrukus baigs galioti senojo dizaino popieriniai bilietai – juos pakeis naujojo dizaino vienkartiniai popieriniai bilietai su QR kodu, kurį reikės skenuoti naujajame komposteryje, taip bilietą pažymint“, – teigiame įstaigos įraše.

Svarbu vilniečiams: keičiasi viešojo transporto tvarkarašiai ir maršrutai

Nuo birželio 24 dienos Vilniaus viešasis transportas judės vasaros ritmu – keisis daugelio autobusų ir troleibusų maršrutų tvarkaraščiai, taip pat ir kai kurių maršrutų trasos. Apie pokyčius rašoma JUDU pranešime spaudai.
REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus viešajame transporte pradeda veikti nauja e. bilieto sistema

Vilniaus viešajame transporte nuo šeštadienio pradeda veikti naujoji e. bilieto sistema. Pagrindinė naujovė – tiek troleibusuose, tiek autobusuose įsigytas vienkartinis bilietas nugarėlėje turės specialų QR kodą, kurį reikės nuskenuoti naujame komposteryje. Mobiliųjų programėlių – „m.Ticket“ ir „Trafi“  bei „Statyk ir važiuok“ aikštelių naudotojams – nesikeis nei bilietai, nei jų įsigijimo ir aktyvavimo procesas. Turimi bilietai galios kaip iki šiol.
2023-05-27

Naujoje VVT valdyboje – Karužis, Klimaitis, Juozaponis, Šerėnas

Šią savaitę darbą pradėjo nauja bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) valdyba, kurios pirmininku išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjas Ilja Karužis. Valdyboje dirbs ir trys nepriklausomi nariai – degalinių tinklo „Cirkle K“ Verslo mobilumo ir pardavimų vadovas Lietuvoje ir Latvijoje Ignas Klimaitis, buvęs „Epso-G“ finansų direktorius Algirdas Juozaponis, bendrovės „Leaners“ partneris ir direktorius Robertas Šerėnas, pranešė savivaldybė.
2023-05-19

VVT už daugiau nei 52 mln. eurų iš „Škodos“ įsigis 91 troleibusą

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) iš Čekijos pramonės grupės „Škoda“ už 52,3 mln. eurų iki 2025 metų įsigys 91 žemagrindį „Škoda 32Tr“ troleibusą. Vilniaus miesto savivaldybė, VVT ir „Škoda“ pirmadienį Vilniuje pasirašė tai numatančią sutartį. Vilniaus meras Valdas Benkunskas teigė, kad sostinės viešojo transporto parkas tokiu mastu atnaujinamas pirmą kartą istorijoje.  „Dar džiugiau, kad tas parkas atnaujinamas būtent troleibusų pirkimu.
2023-05-15

Žmonės skundžiasi viešojo transporto kokybe Vilniuje: „Jau tokie, atsiprašant, trindalietai...“

Keleiviai metų metus nesulaukia reikalingų maršrutų. Vairuotojai vos spėja išlipti iš autobusų, o jų atlyginimai per maži. Tokia situacija Vilniaus viešojo transporto sistemoje. Sistemą koordinuojanti bendrovė sako, kad ir keleivių, ir vairuotojų bėdas žino, tik ne viską greitai gali išspręsti. Vairuotojai jau grasina naujais streikais, o gyventojai praranda viltį, kad į jų prašymus bus atsiliepta. Sostinės Giedraičių stotelėje tarp Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų stovi vilnietė Jekaterina.

ERPB skolina 38 mln. eurų naujiems Vilniaus troleibusams

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) su partneriais skolina Vilniaus miestui iki 38,23 mln. eurų 91 naujo troleibuso pirkimui. Vilniaus savivaldybė, jos įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) ir ERPB antradienį pasirašė tai numatančią sutartį.
2023-04-18

Vilnius ir ERPB pasirašys 48 mln. eurų paskolos sutartį troleibusams įsigyti

Vilniaus miesto savivaldybė, jos įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) antradienį pasirašys sutartį, kuria ERPB suteiks iki 48,25 mln. eurų paskolą naujų 159 troleibusų pirkimui.   Skelbta, jog bendra projekto vertė siekia 90 mln. eurų. Be ERPB finansavimo, „Vilniaus viešasis transportas“ gaus 10 mln. eurų nacionalinę dotaciją. Įmonė per dvejus metus ketina įsigyti 91 troleibusą.
2023-04-18

Šimašius sureagavo į pokyčius Vilniaus viešajame transporte: „Srautus galima matuoti kitais, šiuolaikiniais, keleivių neapkraunančiais būdais“

Buvęs Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius sureagavo į vilniečių pasipiktinimą dėl naujai įvedamos bilietų žymėjimo sistemos sostinės viešajame transporte. Savo pozicija R. Šimašius pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. „Matau diskusijas, kurios kyla dėl neva naujų tvarkų, kaip veiks viešojo transporto bilietų sistema. Dabartinė sistema yra lūžtanti, nesaugi, ją reikia keisti, ir tas bus padaryta. Tačiau naujų prievolių keleiviams įvedinėti nėra jokio reikalo, ir todėl to nebus.
2023-03-28

Naujovės Vilniuje: diegiama nauja viešojo transporto e. bilieto sistema

Viešojo transporto keleiviai netrukus pastebės pasikeitimus – autobusuose ir troleibusuose šalia senųjų komposterių vis dažniau vietą atras naujieji modernūs komposteriai, kuriuose gegužės pabaigoje vilniečius ir miesto svečius pasitiks nauja e.bilieto sistema.
2023-03-23

Vilniaus viešojo transporto keleivių laukia pokyčiai: aktyvuoti bilieto neužteks

Akylesni vilniečiai galėjo pastebėti, kad viešajame transporte atsiranda nauji komposteriai. Mat nuo gegužės mėnesio pradės veikti nauja e. bilieto sistema, rašoma susisiekimo įmonės JUDU puslapyje.  Kaip teigia JUDU, sistema veiks vartotojo paskyros pagrindu „account based“ (ABT). Klientai turės galimybę bilietus persikelti iš vienos JUDU/Vilniečio kortelės į kitą. Naujiena – ne tik komposteriai. Atsinaujins m.Ticket programėlė ir JUDU savitarna. Esminis pokytis – bilietų žymėjimas.
717 2023-03-22

Naujovė viešajam transportui: siūloma stoti tik tose stotelėse, kuriose žmonės norės išlipti

Viešojo transporto vairuotojai siūlo leisti stoti tik tose stotelėse, kuriose keleiviai nori išlipti. Dabar esą ir laiką tenka gaišti, ir eikvoti kurą ar elektrą ir stoti kiekvienoje stotelėje, nors norinčių išlipti ar įlipti keleivių nėra. Tiesa, reiktų įprasti spaudyti specialius mygtukus „STOP“, kurių dalis autobusų ar troleibusų Vilniuje net neturi.  O Susisiekimo ministerija ir kitos institucijos neskuba keisti tvarkos, mat naudą reikia išsamiai įvertinti.

„Vilniaus viešasis transportas“ perka 91 naują troleibusą

„Vilniaus viešasis transportas“ per artimiausius dvejus metus ketina įsigyti 91 naują troleibusą. Kaip trečiadienį pranešė įmonė, patikslinus sąlygas, paskelbtas tą numatantis viešasis pirkimas. Pirmieji naujieji troleibusai sostinę turėtų pasiekti 2024-ųjų vasarą, o likusieji – 2025-ųjų pradžioje. Tarptautinis pirkimas bus finansuojamas Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB), įskaitant ir Klimato kaitos programos lėšas – 10 mln. eurų, kuriuos bendrovė gavo dar 2021-aisiais.
2022-12-28

Remigijus Šimašius nutraukus viešojo transporto vairuotojų streiką: „Labai džiaugiuosi“

Vilniaus viešojo transporto vairuotojai po pustrečios savaitės nutraukė streiką. Sostinės gyventojai, nors ir išreiškė vairuotojams palaikymą, visgi žinią sutiko džiugiai – nebereikės ilgai laukti atvažiuojančių autobusų ir šalti stotelėse. Tiek „Vilniaus viešasis transportas“, tiek vairuotojų profsąjunga susitarimą vadina kompromisiniu. Nors streikavusiems vairuotojams už nedarbo dienas sumokėta nebus, jų gerovei įmonė per metus skirs apie milijoną eurų.

Ginčas baigtas: „Vilniaus viešasis transportas“ su profesine sąjunga atnaujino kolektyvinę sutartį

„Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) su įmonės profesine sąjunga pasirašė atnaujintą kolektyvinę sutartį, taip užbaigdamos ginčus ir daugiau nei dvi savaites trukusį sostinės vairuotojų streiką.   Sutartis po to, kai jos projektą patvirtino VVT valdyba, pasirašyta ketvirtadienio pavakarę, BNS patvirtino įmonės atstovai. Daugiau detalių žadama pateikti penktadienį.
Aktualijos 2022-12-22

Savivaldybės atstovas: streikavusiesiems viešojo transporto vairuotojams alga nebus sumokėta

„Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) už nedirbtas dienas streikavusiems darbuotojams atlyginimo nemokės, tačiau skirs papildomai 30 tūkst. eurų, ketvirtadienį pranešė savivaldybės įmonės vadovas Darius Aleknavičius. Taip jis kalbėjo kalbėjo su profesine sąjunga sutarus dėl pustrečios savaitės trukusio streiko pabaigos. D. Aleknavičius taip pat pabrėžė, kad streiko dienos nebus vertinamos apskaičiuojant sveikatingumo premiją. „Buvo pasiektas sutarimas ir dėl streiko nutraukimo sąlygų.
2022-12-22

Aktualu vilniečiams: skelbiamas šventinis viešojo transporto tvarkaraštis, žinutę siunči ir vairuotojams

Artėja vienos gražiausių metų švenčių, kuomet į sostinės kelius įsisuks lengva kalėdinė suirutė. Tam, kad planuoti keliones šventinėmis dienomis būtų lengviau, JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos) dalinasi informacija, kaip Vilniuje kursuos viešasis transportas ir naudingais patarimais tiesiai iš miesto Eismo valdymo centro – kaip saugiai organizuoti išvykas automobiliu, rašoma pranešime spaudai.
2022-12-22

Šimašius skelbia: vairuotojų streikas yra stabdomas

Savivaldybės įmonei ketvirtadienį pasiekus susitarimą su „Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) profsąjunga, vairuotojų streikas sostinėje stabdomas. „Geros žinios: vairuotojų streikas stabdomas. Dėkoju abiem pusėms už pagaliau pasiektą susitarimą – Vilniaus viešojo transporto ir profesinės sąjungos vadovams“, – „Facebook“ pranešė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.
114 2022-12-22

DIENOS PJŪVIS. Kiek dar gyventojus kankins vairuotojų streikai?

Vilniuje tebesitęsia nuo gruodžio 5 d. prasidėjęs „Vilniaus viešojo transporto“ įmonės vairuotojų streikas, o miestiečiams tenka šalti stotelėse laukiant autobuso ar troleibuso. Kiek dar jis tęsis?  Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Algirdas Markevičius ir Tomas Gulbinas. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Derybose su profsąjunga VVT siūlys anksčiau sumokėti darbdavio mokestį

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) ir darbuotojų profsąjunga savaitgalį sutarė dėl kolektyvinės sutarties projekto, tačiau likus klausimui dėl streikuojančiųjų apmokėjimo bendrovė pirmadienį derybose žada siūlyti anksčiau sumokėti metinį darbdavio mokestį. Kaip pranešė bendrovė, pirmadienį VVT ir profesinės sąjungos atstovai susitinka tęsti derybas dėl streiko nutraukimo. „Dėl kolektyvinės sutarties iš esmės viskas sutarta.
Aktualijos 2022-12-19

VVT vairuotojų streikas Vilniuje tęsiasi, toliau vyks derybos

Savaitgalį nesutarus, kaip užbaigti bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) vairuotojų streiką, pirmadienį jis tęsiasi toliau, darbdavių ir darbuotojų atstovai tęs derybas. Savaitgalį vyko konsultacijos tarp šalių, tačiau bendro sutarimo rasti nepavyko.
2022-12-19

Šimašius dėl vairuotojų streiko: profsąjunga iškėlė naują reikalavimą

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė, kad nors derybose pasiekta pažanga, vis dėlto šiandieną profsąjunga iškėlė dar vieną reikalavimą.  „Vakar buvo itin konstruktyvus derybų raundas – pagaliau sutarta dėl VISŲ esminių Kolektyvinės sutarties punktų ir streiko reikalavimų. Logiška, nes ir taip pagerintos darbuotojų sąlygos tampa vis geresnės, saugiklių darbuotojams dabar dar daugiau.
2022-12-17

VVT darbuotojų profsąjunga: streikas tikriausiai tęsis ir kitą savaitę

Tikimybė, kad „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) darbuotojų streikas baigsis iki pirmadienio, yra labai maža, jis gali tęstis ir kitą savaitę, sako bendrovės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius. Streiko užbaigimo tikimybę šią savaitę jis vadina maža.   „Maža tikimybė, matyt, kad streikas tęsis ir kitą savaitę“, – šeštadienį BNS sakė A. Markevičius. Anot jo, profesinė sąjunga ir VVT šiandien apsikeitė pozicijomis, tačiau tai rezultato nedavė.
2022-12-17

VVT postūmį derybose su profsąjunga vadina ženkliu, tikisi susitarti iki kitos savaitės

„Vilniaus viešasis transportas“ penktadienį pasibaigusias derybas protestuojančia profsąjunga vadina konstruktyviomis, susitarti tikisi iki kitos savaites. „Po šiandien pasibaigusių derybų vertiname, kad postūmis dėl likusių nesuderėtų punktų buvo ženklus. Derybos vyko konstruktyviai, darbus VVT atstovai ir profesinė sąjunga pratęs savaitgalį“, – BNS nurodė VVT atstovė Giedrė Buivydaitė.
2022-12-16

Streikuojančių sostinės vairuotojų profsąjunga trečiadienį į derybas su VVT neatvyko

Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) ir streikuojančių darbuotojų profsąjungos derybos trečiadienį neįvyko į jas neatvykus pastarųjų atstovams.  „Šiandien į derybas Darbuotojų profesinę sąjunga buvo kviesta 13 val., tačiau neatvyko“, – BNS informavo bendrovė. Tęsti jas profsąjunga kviečiama ketvirtadienio rytą. Anot VVT, jau įvyko septyni derybiniai susitikimai bei du mediacijos posėdžiai.

VVT pateikė streikuojančiai profsąjungai kompleksinį pasiūlymą: „Viskas išdiskutuota, labai aišku“

  Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) darbuotojų profsąjungai antradienį pateikė kompleksinį pasiūlymą reikalavimams spręsti, dėl jų diskusijas ketinama tęsti trečiadienį. „Pateikėme šiandien kompleksinį pasiūlymą profesinei sąjungai išspręsti reikalavimus, dėl stažo, priemokų (...)  profesinė sąjunga savo atsakymo nepateikė, sakė, kad pateiks savo atsakymą rytoj į tai, ką mes pasiūlėme“, – BNS sakė VVT vadovas Darius Aleknavičius.

Streikuojantys vairuotojai: prašome bent minimalios pertraukėlės pailsėti ir pavalgyti

Daugiau nei savaitę streikuojantys sostinės viešojo transporto vairuotojai prašo kolektyvinėje sutartyje užtikrinti „teisę pailsėti“, numatyti penkių darbo dienų savaitę, tuo metu „Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) vadovybė dalį reikalavimų vadina nepagrįstais.
Aktualijos 2022-12-12

Savaitė vairuotojų streiko Vilniuje: kas įvyko ir ko tikėtis?

Pirmadienį toliau tęsiasi praėjusią savaitę prasidėjęs bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) vairuotojų streikas. „Streikas tęsiasi, todėl savo keliones pirmadieniui planuokite dar šiandien“, – sekmadienį feisbuke nurodė susisiekimo paslaugas teikianti įmonė „JUDU“. Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) su streikuojančia profsąjunga praėjusią savaitę nerado bendrų sprendimų. Tuomet teigta, jog derybos bus tęsiamos ir savaitgalį.
2022-12-12

„Vilniaus viešojo transporto“ vadovas: derybose su profsąjunga žengtas „žingsnis atgal“

Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) su streikuojančia profsąjunga iki penktadienio pietų nerado bendrų sprendimų – bendrovės vadovas Darius Aleknavičius sako, kad įvyko „žingsnis atgal“, jos bus tęsiamos ir popietę, o jei prireiks – ir savaitgalį. Tai tvirtina ir profsąjunga. Anot VVT vadovo, derybos vyko kasdien, ketvirtadienį būta efektyvaus postūmio.
2022-12-09

Streikas Vilniuje vis dar tęsiasi, toliau vyks derybos

Penktadienį toliau tęsiasi bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) vairuotojų streikas, įmonės ir darbuotojų profsąjunga žada derėtis toliau. Ketvirtadienį vakare pasibaigus beveik keturias valandas trukusiam dar vienam derybų raundui VVT komunikacijos ir rinkodaros vadovė Giedrė Buivydaitė BNS sakė, jog streikas nebaigiamas, tačiau pokalbiuose su profsąjunga pasiektas proveržis.
2022-12-09

Navickienė iš VVT ir profsąjungos derybų tikisi geriausio: „Streikas nėra be pagrindo“

Pirmadienį prasidėjęs Vilniaus viešojo transporto darbuotojų streikas nėra be pagrindo, sako socialinių reikalų ir darbo ministrė. Monika Navickienė teigia tikinti, kad įmonės vadovų ir profesinių sąjungų derybose bus rastas kompromisas.  „Mano įsitikinimu, darbuotojų streikas nėra be pagrindo.
2022-12-08

VVT atsiėmė prašymą teisme stabdyti sostinės vairuotojų streiką, bus tęsiamos derybos

Vilniaus viešasis transportas (VVT) atsiėmė prašymą teisme stabdyti sostinės vairuotojų streiką, profesinei sąjungai užtikrinus pusę paslaugų. „Prašymas dėl atsiėmimo prašymo dėl streiko sustabdymo teisme gautas ir užregistruotas. Priimta rezoliucija jį nagrinėti rašytinio proceso tvarka, neinformuojant šalių apie posėdį, todėl paskirtas žodinis posėdis byloje 9:30 val. atšauktas“, – BNS ketvirtadienį informavo VVT profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius.
2022-12-08

Sostinėje tęsiasi vairuotojų streikas, VVT ir profsąjunga vėl susitiks deryboms

Bendrovei „Vilniaus viešasis transportas“ ir profsąjungai nepasiekus progreso derybose, ketvirtadienį sostinėje tęsis vairuotojų streikas.  „Streikas tęsiasi, o įvertinant bendrovės veiksmus streikas tęsis ir kitą savaitę. Nematom proveržio, noro šnekėtis, nematome, kad bendrovė siektų sutarimo“, – trečiadienį BNS sakė VVT profsąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius. Noro ieškoti sprendimų nemato ir VVT.
2022-12-08

Vilniečiams prireiks kantrybės planuojant keliones – viešojo transporto vairuotojai tęs streiką

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) trečiadienį derybose su įmonės profsąjunga vėl nepasiekė progreso, jos bus tęsiamos ir ketvirtadienį, o profsąjunga teigia, kad tokiais tempais streikas tęsis ir kitą savaitę. „Derybos šiandien baigėsi, didelio progreso nėra. Profesinė sąjunga į derybas atėjo nepasiruošusi, buvome pateikę ir dokumentus, ir projektus, tam tikrus pasiūlymus. Pritrūko laiko įsigilinti“, – BNS sakė VVT vadovas Darius Aleknavičius.
75 2022-12-07

Tęsiantis vairuotojų streikui, VVT vadovai ir profesinė sąjunga vėl susitiks deryboms

Vilniuje trečiadienį tęsiantis viešojo transporto vairuotojų streikui, profesinės sąjungos ir „Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) atstovai susitiks dar vienam derybų raundui. Antradienį iki vakaro vykusiose derybose proveržio pasiekti nepavyko, tačiau, pasak VVT atstovų, susitarta trečiadienį užtikrinti pusę paslaugų. Tai reiškia, jog viešasis transportas turėtų kursuoti dažniau nei pirmąsias dvi streiko dienas.
2022-12-07

VVT ir profesinės sąjungos derybos baigėsi be proveržio, streikas tęsis toliau

„Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) ir bendrovės profesinės sąjungos derybos antradienį baigėsi be sprendimo, todėl vairuotojų streikas tęsis ir trečiadienį. „Derybos baigėsi šiandien. Sprendimo galutinio nėra kol kas. Streikas vyks rytoj, informavome keleivius ir atnaujinome grafikus“, – BNS antradienio vakarą sakė  VVT komunikacijos vadovė Giedrė Buivydaitė.
2022-12-06

Teismas per savaitę nuspręs, ar stabdyti VVT vairuotojų streiką

Vilniaus miesto apylinkės teismas sprendimą, ar stabdyti „Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) vairuotojų streiką, paskelbs per septynias dienas, antradienį paskelbė teisėjas, nagrinėjęs atitinkamą bendrovės skundą. Teisėjas Romualdas Gylys teigė gavęs prašymą išnagrinėti prašymą raštu per tris darbo dienas, tačiau atsižvelgiant į tai, kad byloje reikia surinkti papildomus įrodymus, antradienį surengė žodinį teismo posėdį, kuris tęsis ir ketvirtadienio rytą.
2022-12-06

Derybos dėl Vilniaus vairuotojų reikalavimų stringa, VVT prašo stabdyti streiką

„Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) vadovybės ir streikuojančios profesinės sąjungos derybos stringa, nes bendrovės administracija kreipėsi į teismą prašydama laikinai stabdyti streiką, sako VVT profesinės sąjungos vadovas Algirdas Markevičius. Pasak jo, naujas derybų etapas planuotas antradienio vidurdienį, tačiau profesinė sąjunga jame nedalyvaus, nes turi pasiruošti 15 val. vyksiančiam teismo posėdžiui.

Savivaldybės įmonės vadovai tęs derybas su streikuojančių Vilniaus vairuotojų atstovais

Savivaldybės įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ atstovai antradienį planuoja tęsti derybas su streiką pradėjusių vairuotojų profesine sąjunga. Pirmadienį per susitikimą aptartas pagrindinis klausimas dėl darbo apmokėjimo sistemos. „Šalys apsikeitė pagrindiniais nesutarimų klausimais ir nuomonėmis, matome tam tikrus sąlyčio taškus, tačiau šiandien konkrečių pasirašytų sutarimų neturime“, – tuomet sakė VVT profesinės sąjungos vadovas Algirdas Markevičius.

VVT vadovas: derybos su streikuojančiais darbuotojais teikia optimizmo, jos bus tęsiamos

Derybos su streiką pradėjusia „Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) profesinė sąjunga teikia optimizmo, bet jos bus tęsiamos, sako bendrovės vadovas Darius Aleknavičius. „Sakyčiau, kad jaučiamas santūrus optimizmas, – pirmadienį naujienų portalui „15min“ sakė VVT vadovas. – Randame sprendimus, kaip galėtume susitarti dėl kolektyvines sutarties.“ Pasak jo, pirmadienį susitikime su profesine sąjunga aptartas pagrindinis klausimas dėl darbo apmokėjimo sistemos. „Radome eilę sutarimų.
2022-12-05

Streikuojančių Vilniaus vairuotojų profsąjungos vadovas: imamasi sprendimų, kurie nepalankūs darbuotojams

Vilniuje – chaosas. Dėl prastų darbo sąlygų bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) darbuotojai pradėjo neterminuotą streiką. Vairuotojai tikina, kad streiką baigs tada, kai į jų reikalavimus atsižvelgs įmonės vadovai. Daugiau apie reikalavimus TV3 žinių „Dienos komentare“ papasakojo VVT darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius.

Šimašius: prioritetas – visų viešojo transporto darbuotojų interesų tenkinimas

Vykstant „Vilniaus viešojo transporto“ vairuotojų streikui, sostinės savivaldybės ir bendrovės prioritetu išlieka visų, o ne dalies darbuotojų interesų tenkinimas ir vilniečių kelionių patirties gerinimas, teigia Vilniaus meras Remigijus Šimašius. „Tiek VVT, tiek savivaldybės prioritetas paprastas – visų VVT darbuotojų (o ne atskirų privilegijuotų grupių) interesų tenkinimas ir vilniečių kelionių patirties gerinimas.
2022-12-05
Į viršų