vuelta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vuelta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vuelta“.

„Vuelta a Espana“ lyderiu tapo olandas B. Mollema

Ispanijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“ devintąjį etapą sekmadienį laimėjo airis Danielis Martinas („Garmin-Cervelo“). Jis 179,5 km nuvažiavo per 4 val. 52 min. 14 sek. 14-as finišavo lietuvio Ignato Konovalovo („Movistar“) komandos draugas ispanas Sergio Pardilla (+38 sek.). I. Konovalovas užėmė 126-ąją vietą (+18.46). Lenktynių lyderiu tapo olandas Bauke Mollema („Rabobank“). Jis sekmadienį finišavo antras.
2011-08-29

Šeštąjį „Vuelta a Espana“ etapą laimėjo slovakas P. Saganas

Ispanijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“ šeštąjį etapą ketvirtadienį laimėjo slovakas Peteris Saganas („Liquigas-Cannondale“). Jis 193,4 km nuvažiavo per 4 val. 38 min. 22 sek. Antras finišavo lietuvio Ignato Konovalovo („Movistar“) komandos draugas ispanas Pablas Lastras. 3-5 vietas užėmė „Liquigas-Cannondale“ komandos dviratininkai. Ketvirtas liko nugalėtojo titulą ginantis italas Vincenzo Nibali.
2011-08-26

I. Konovalovas „Vuelta a Espana“ lenktynėse – 153-ias

Ispanijoje vykstančiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Vuelta a Espana“ lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Ispanijos komandos „Movistar“, po keturių etapų bendrojoje įskaitoje iš 165-osios vietos pakilo į 153-iąją. Lenktynių lyderiu tapo prancūzas Sylvainas Chavanelis („Quickstep“). Antrąją vietą užima ispanas Danielis Moreno Fernandezas, („Katiuša“, +43 sek.), o trečiąją - danas Jakobas Fuglsangas („Leopard Trek“, +0.49). I. Konovalovas lyderiui pralaimi 31 min. 27 sek.
2011-08-24

I. Konovalovas „Vuelta a Espana“ lenktynėse – 165-as

Ispanijoje vykstančiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Vuelta a Espana“ lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Ispanijos komandos „Movistar“, po trijų etapų bendrojoje įskaitoje iš 117-osios vietos nukrito į 165-ąją. Lenktynių lyderiu tapo I. Konovalovo komandos draugas Pablo Garcia („Movistar“). Antrąją vietą užima prancūzas Sylvainas Chavanelas („Quickstep“, +20 sek.), o trečiąją - ispanas Markelis Aranburu („RadioShack“, +1.08). I. Konovalovas lyderiui pralaimi 14 min. 17 sek.
2011-08-23

I. Konovalovas „Vuelta a Espana“ lenktynėse – 117-as

Ispanijoje vykstančiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Vuelta a Espana“ lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Ispanijos komandos „Movistar“, po dviejų etapų užima 117-ąją vietą. Pirmauja italas Daniele Bennati („Leopard Trek“). Antrąją ir trečiąją vietas užima jo komandos draugai danas Jakobas Fuglsangas ir belgas Maxime'as Monfortas. I. Konovalovas lyderiui pralaimi 1 min. 15 sek. Iš viso klasifikuoti 197 dviratininkai.
2011-08-22

I. Konovalovas dalyvaus lenktynėse

Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas dalyvaus prestižinėse daugiadienėse lenktynėse „Vuelta a Espana“ - 25-erių metų lietuvis įtrauktas į galutinę Ispanijos komandos „Movistar“ sudėtį. I. Konovalovas bus vienintelis Lietuvos dviratininkas šiose varžybose. „Vuelta a Espana“ lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, prasidės rugpjūčio 20 dieną Benidorme, o baigsis rugsėjo 11-ąją Madride. Iš viso lenktynių dalyviams teks įveikti 3300 km.
2011-08-15

Amerikiečiai nori „Giro d’Italia“ starto JAV

Šiais laikais jau nieko nenustebins didžiųjų dviračių lenktynių („Tour“, „Giro“, „Vuelta“) maršrutas su startu ne lenktynių šeimininkės teritorijoje. Tačiau dar nei vienos senojo žemyno lenktynės nėra startavusios už Europos ribų, todėl žinia apie ateityje galimą „Giro d’Italia“ startą JAV – išties novatoriška.
2009-11-08

T. Vaitkus: „Negali visą laiką laimėti“

27-erių dviratininkas Tomas Vaitkus, atsisveikinęs su subyrėjusia „Astana“ ir tapęs legendinio amerikiečio Lance’o Armstrongo „Radio Shack“ nariu, ruošiasi priimti naują iššūkį – būti lyderiu klasikinėse lenktynėse. Pasibaigus sunkiam šių metų sezonui, T. Vaitkus trumpam sugrįžo pailsėti ir atgauti jėgas į Lietuvą. Sportininkas mielai sutiko su portalo „Balsas.lt“ žurnalistais pasidalinti mintimis apie savo pasiekimus ir ateinančiųjų metų tikslus.