vtb lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vtb lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vtb lyga“.

„Zenit“ lietuviai naudingu žaidimu prisidėjo prie klubo pergalės VTB lygoje

Šeštąją pergalę VTB Vieningoje lygoje pasiekė Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/1) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis. Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 90:74 (23:22, 20:14, 27:22, 20:16) pranoko Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (4/4) komandą. 26 minutes rungtyniavęs M.Kuzminskas pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.
2021-12-12

„Uniks“ prieš mačą su „Žalgiriu“ iškovojo lengvą pergalę

Kazanės „Uniks“ komanda iškovojo pergalę Vieningoje lygoje, kuri namuose 71:54 (25:15, 17:11, 14:16, 15:12) įveikė Talino „Kalev“ ekipą. Rusijos klubui nepadėjo svarbūs gynėjai Lorenzo Brownas ir Isaiah Canaanas. Kazanės komanda artėjantį penktadienį namuose priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus. Šiandien „Unics“ į pergalę vedė Mario Hezonja, kuris pelnė 15 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Andrejus Voroncevičius surinko 11 taškų. Estijos klubui Silasas Melsonas pelnė 12 taškų.
2021-12-12

20 taškų persvarą iššvaistę Kazio Maksvyčio auklėtiniai krito namuose

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Permės „Parma“ (3/4) komanda, vadovaujama Kazio Maksvyčio, galiausiai patyrė pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje. Lietuvio auklėtiniai namuose po sunkios kovos 85:90 (27:14, 25:24, 17:20, 16:32) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (5/3) krepšininkams. Galingai pralaimėjusių gretose žaidė Adas Juškevičius. Gynėjas per 32 minutes pasižymėjo 22 taškais (5/9 dvit., 4/6 trit.
2021-12-11

Žaidimo laiką puikiai išnaudojęs Mindaugas Kuzminskas padėjo „Zenit“ sutriuškinti varžovus

Pergalių seriją iki keturių VTB Vieningoje lygoje pratęsė Sankt Peterburgo „Zenit“ (5/1) komanda su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku. Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 89:66 (28:18, 27:26, 22:10, 12:12) nesunkiai susitvarkė su Krasnojarsko „Enisey (1/5) mestu iššūkiu, kuriems tai buvo penktoji nesėkmė paeiliui turnyre. 13 minučių ant parketo praleidęs M.Kuzminskas pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/2 baud.
2021-12-06

Rezultatyviai žaidę lietuviai vedė „Parma“ klubą į pergalę

Pergalę VTB lygoje iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojama ir dviejų lietuvių krepšininkų atstovaujama Permės „Parma“ (3/3) ekipa, kuri namuose 83:72 (22:11, 20:16, 27:20, 14:25) nugalėjo Zelionos Guros „Stelmet“ (1/7). Eigirdas Žukauskas per 27 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.
2021-12-06

Artūras Gudaitis išnaudojo pražangų limitą, bet „Zenit“ vis vien laimėjo Krasnodare

Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda iškovojo lengvą pergalę Vieningoje lygoje. Xavi Pascaulio auklėtiniai svečiuose 106:79 (28:29, 28:16, 25:22, 25:12) sutriuškino Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipą. Artūras Gudaitis nugalėtojams per 10 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/4 baud.), perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo , 5 kartus prasižengė. Mindaugas Kuzminskas rungtynėms nebuvo registruotas.
2021-10-17

CSKA be Mariaus Grigonio triuškinama pergale pradėjo VTB lygos kovas

VTB Vieningosios lygos starte vargo neturėjo Maskvos CSKA (1/0) komanda, kuriai atstovauja Marius Grigonis. Maskviečiai svečiuose 92:44 (33:11, 13:6, 28:10, 18:17) sutriuškino Minsko „Tsmoki“ (0/1) klubą. M.Grigonis šioms rungtynėms registruotas nebuvo. Gynėjas trumpam yra sugrįžęs į Lietuvą pas savo šeimą. CSKA gretose rezultatyviausias buvo Nikola Milutinovas, pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.
2021-09-23

Kuzminsko vedamas „Lokomotiv-Kuban“ sutriuškino lentelės kaimynus

Vieningoje lygoje reguliarųjį sezoną pergalingai užbaigė lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (18/6) komanda, kuri svarbioje kovoje svečiuose 98:77 (17:19, 29:18, 29:14, 23:26) sutriuškino Kazanės „Uniks“ klubą (18/6). Kartu tai reiškia, kad Krasnodaro klubas turnyro lentelėje kyla į antrąją poziciją ir nusileis tik Sankt Peterburgo „Zenit“. Toks pasiekimas yra geriausias „Lokomotiv-Kuban“ per visą istoriją. Kazanės klubas liko trečias.
2021-04-25

Gudaitis solidžiai prisidėjo prie triuškinančios „Zenit“ pergalės

Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (11/1) ekipa, kuri išvykoje 87:51 (22:8, 18:15, 28:13, 19:15) įveikė Talino „Kalev“ (1/8) klubą. Jau per pirmąjį kėlinį svečiai susikrovė 14 taškų persvarą. Vėliau žaidimo kontrolės neišleido ir užtikrintai šventė solidžią pergalę.
2021-01-18

Kurtinaitis po pergalės prieš CSKA: žaidėme taip, kaip ir norėjome

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities  „Chimki“ pirmadienio vakarą VTB lygoje iškovojo puikią pergalę, kai namuose 86:78 įveikė principinį varžovą Maskvos CSKA. Lietuvis po visų sezono pradžioje turėtų nesėkmių džiaugėsi pergale ir pagaliau gerėjančiu žaidimu. „Labai džiaugiuosi šia pergale, nes nugalėjome Eurolygos ir Jungtinės lygos čempioną.