vladislavas lukoševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladislavas lukoševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladislavas lukoševičius“.

Imtynininkai rengiasi rimtoms kovoms

Prieš čempionatą Lietuvos sportininkai jėgas išbandys su Moldovos ir Izraelio, Latvijos ir Rusijos atstovais. Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas sako, kad sportininkai ir treneriai atsakingai rengiasi Vilniuje vyksiančiam 2009 metų Europos imtynių čempionatui. Jie sieks nenuvilti savo gerbėjų. Nusiteikę ryžtingai „Čempionatas bus didžiulė atsakomybė visiems – imtynininkams, treneriams, organizatoriams.
2009-03-23

Imtynininkai pasiruošę rimtoms kovoms

Vilnius, kovo 16 d. Artėjant 2009 metų Europos imtynių čempionatui, Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas teigė, kad sportininkai ir treneriai atsakingai ruošiasi varžyboms bei sieks nenuvilti savo gerbėjų. „Čempionatas bus didžiulė atsakomybė tiek imtynininkams, tiek treneriams, tiek organizatoriams. Norisi, kad bendras darbas atneštų savo vaisių - sportininkai garbingai atstovautų savo šaliai ir gerbėjai nenusiviltų.
2009-03-17

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Lietuvos imtynininkai Suomijoje iškovojo net keturis medalius

Suomijoje vykusiame 30-ajame tarptautiniame Herman Kare graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius, o komandų įskaitoje mūsiškiai užėmė trečiąją vietą, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos pranešime spaudai. Sidabro medalį pelnė Svajūnas Adomaitis (svorio kategorija iki 60 kg), o Edgaras Venckaitis (iki 66 kg), Aleksandras Kazakevičius (iki 74 kg) ir Artūras Jankauskas (iki 96 kg) iškovojo bronzos apdovanojimus.
2009-01-12

Mindaugo Ežerskio „lemputė“ užgesino olimpiados prizininką

Minske (Baltarusija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybos, kuriose dalyvavo 130 sportininkų iš Baltarusijos , Izraelio, Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Prancūzijos ir Lietuvos, organizuojamos olimpiniam čempionui Olegui Karavajevui paminėti.Pirmą vietą svorio kategorijoje iki 96 kilogramų užėmė Mindaugas Ežerskis. Visas turnyro kovas Mindaugas laimėjo įtikinamai.
2007-05-23

Aleksandras Kazakevičius - imtynių "Grand Prix" turnyro nugalėtojas

Lietuvos imtynių komandos lyderis Aleksandras Kazakevičius tapo prestižinio "Grand Prix" turnyro nugalėtoju. Murska Sobotoje (Slovėnija) vykusiose graikų-romėnų imtynių varžybose trenerių Ruslano Vartanovo ir Remigijaus Gusto auklėtinis iškovojo tris pergalės ir užkopė ant aukščiausios nugalėtojų pakylos. Pirmoje kovoje A.Kazakevičius be ypatingo vargo nugalėjo imtynininką iš Kroatijos.
2007-03-26

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 dalyviai: 37-ios moterys bei po 84 sportininkus graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių pirmenybėse. Šalies čempionais bei prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:moterys: 48 kg -1. Vaida Puidaitė (Vilkaviškis)2. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai)3. Ieva Jakaitė (Tauragė)    55 kg -1. Indrė Bubelytė (Šiaulių raj.