vladimiras milevskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras milevskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras milevskis“.

Boksininkas V. Milevskis pasaulio čempionate įveikė pirmąjį barjerą

Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančio 16-ojo pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 75 kg pirmojoje kovoje šeštadienį 27-erių metų Lietuvos atstovas Vladimiras Milevskis 26:16 (11:6, 6:5, 9:5) įveikė 18-metį Mauricijaus atstovą Džozefą Sent Pjerą (Joseph St. Pierre). V. Milevskis antrajame rate pirmadienį kovos su 23-ejų metų ukrainiečiu Jevgenijumi Chitrovu. Iš septynių Lietuvos boksininkų pirmąsias kovas laimėjo penki.
2011-10-01

V. Milevskis nusileido Kinijos boksininkui

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 75 kg antrajame rate - šešioliktfinalyje - šeštadienį Lietuvos atstovas Vladimiras Milevskis 9:10 nusileido 24 metų kinui Džangui Dziantingui (Zhang Jianting). 25 metų mūsų šalies boksininkas po dviejų raundų pirmavo 7:5, tačiau trečiąjį raundą pralaimėjo 2:5 ir turėjo pripažinti varžovo pranašumą.
2009-09-06

E. Kavaliauskas pateko į aštuntfinalį

Milane (Italija) vykstančio pasaulio bokso čempionato svorio kategorijos iki 64 kg antrajame rate Lietuvos atstovas Egidijus Kavaliauskas penktadienį 20:5 įveikė 20-metį Australijos atstovą Kamilį Balą (Qamil Balla). 21 metų kaunietis aštuntfinalyje antradienį susitiks su 19-mečiu čeku Zdeneku Chladeku. Svorio kategorijos iki 81 kg pirmajame rate Daugirdas Šemiotas 9:5 nugalėjo 25 metų azerbaidžanietį Elnurą Gadirovą.
2009-09-05

V. Milevskis laimėjo pirmąją kovą

Milane (Italija) vykstančiame pasaulio bokso čempionate svorio kategorijoje iki 75 kg trečiadienį Lietuvos atstovas Vladimiras Milevskis nugalėjo marokietį Saidą Rašidį (Said Rachidi). Teisėjai kovą nutraukė antrajame raunde, Maroko boksininkui gavus traumą.
2009-09-02

E. Kavaliauskas pergale pradėjo pasaulio bokso čempionatą

Antradienį Milane (Italija) prasidėjusiame pasaulio bokso čempionate Lietuvos atstovas Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 64 kg) 8:5 įveikė praėjusių pasaulio pirmenybių bronzos medalio laimėtoją 23 metų japoną Masatsugu Kawachį. Beje, po dviejų raundų japonas pirmavo 5:4, tačiau trečiajame raunde geriau kovojo 21 metų kaunietis. E. Kavaliauskas šešioliktfinalyje penktadienį susitiks su 20-mečiu Australijos atstovu Qamilu Balla. Čempionate dalyvauja septyni Lietuvos boksininkai.
2009-09-02

Lietuvos boksininkai - Baltijos šalių čempionato nugalėtojai

Baltijos šalių olimpinio bokso čempionato nugalėtoja tapo Lietuvos komanda. Mūsiškiai nugalėjo estus 5:3, o mačas su latviais baigėsi lygiosiomis 4:4. Latvijos boksininkai nugalėjo estus 6:2. Lietuvos ir Latvijos komandos surinko po lygiai taškų, tačiau tarpusavio mače, kuris baigėsi lygiosiomis, lietuviai dvi kovas laimėjo aiškia persvara, todėl Lietuvos komandai buvo įteikta 10 tūkst. litų kainavusi pereinamoji taurė.
2008-09-30

Lietuviai užsitikrino tarptautinio bokso turnyro Vengrijoje bronzos medalius

Į tarptautinio vyrų bokso turnyro "Bocskai Cup" Vengrijoje pusfinalius iškopė bei mažiausiai bronzos medalius užsitikrino Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai, besiruošiantys dalyvauti (vasario 24 - kovo 2 d.) Peskaroje (Italijoje) vyksiančiame atrankiniame turnyre į Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes.
2008-01-18

Algirdo Šociko bokso turnyro nugalėtojais tapo du lietuviai

Du Lietuvos boksininkai iš šešių iškopusių į finalą tapo Kaune pasibaigusio tarptautinio XI-ojo Algirdo Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais. Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 60 kg) šeštadienį finale 17:5 nugalėjo baltarusį Vitalijų Jagnešiką, o Vitalijus Subačius (91 kg) 23:8 sutriuškino kitą Baltarusijos boksininką Vitalijų Zujevą.
2007-05-13

Tarptautinio A. Šociko bokso turnyro pusfinalyje pergales iškovojo penki lietuviai

Kaune vykstančio tarptautinio XI Algirdo Šociko vardo bokso turnyro pusfinalyje penktadienį pergales iškovojo penki Lietuvos atstovai - Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 60 kg), Romanas Skerlo (69 kg), Vladimiras Milevskis (75 kg), Vitalijus Subačius (91 kg) ir Marius Šperauskas (virš 91 kg). Lengviausiai į finalą pateko M. Šperauskas, kurio varžovas graikas Georgiosas Hotzas tik prasidėjus kovai patyrė traumą ir pergalė buvo įskaityta lietuviui.