vladas mikėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladas mikėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladas mikėnas“.

V. Mikėno turnyrą laimėjo čekas D. Navara

Vilniuje surengtą tarptautinį šachmatų turnyrą, skirtą Lietuvos šachmatų patriarcho Vlado Mikėno šimtosioms gimimo metinėms paminėti, laimėjo 25-erių metų čekas Davidas Navara (ELO 2708). Jis finale Vilniaus rotušėje surinko 3,5 taško iš 5 galimų. Nugalėtojui atiteko 5000 litų premija. Antras liko taip pat 3,5 taško surinkęs rusas Aleksandras Šimanovas (ELO 2516). Trečiąją vietą užėmė Slovėnijai atstovaujantis 56-erių metų ukrainietis Aleksandras Beliavskis (ELO 2622), pelnęs 3 taškus.
2010-11-28

V. Mikėno turnyro finale kovos du Lietuvos šachmatininkai

Į Vilniuje vykstančio tarptautinio šachmatų turnyro, skirto Lietuvos šachmatų patriarcho Vlado Mikėno šimtosioms gimimo metinėms paminėti, finalą iškopė Lietuvos atstovas vilnietis Darius Zagorskis (ELO 2497), Čekijai atstovaujantis latvis Igoris Rausis (ELO 2482) ir rusas Aleksandras Šimanovas (ELO 2516). Jie tapo šeštadienį sostinės svečių namuose „Domus Maria“ vykusio turnyro pusfinalio - atvirojo Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato - prizininkais.
2010-11-27

Šachmatų didmeistriai apsitaško arbūzais

Didmeistris, daugkartinis Lietuvos čempionas Vidmantas Mališauskas šachmatus laiko sportu. Taip jis pasakė „Balsas.lt" prieš išvykdamas į Europos čempionatą Serbijoje. Čia yra dopingo kontrolė, būna muštynių, skandalų ir politikos. Tenka ir svorio numesti. – Šachmatai ,vis dėlto – sportas ar ne? – Ko gero, būtent sportas šiuo metu yra pagrindinis likęs šios veiklos aspektas. Antrasis pasaulio čempionas Emanuelis Laskeris, jei gerai prisimenu, sakė, kad tai sportas ir menas.