visvaldo matijošaičio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „visvaldo matijošaičio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „visvaldo matijošaičio“.

Teismas skelbs sprendimą byloje dėl Matijošaičio namo rekonstrukcijos

Kauno apylinkės teismas antradienį turėtų skelbti sprendimą civilinėje byloje, kurioje Kultūros paveldo departamentas (KPD) iš Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ir jo sūnaus bendrovės siekia prisiteisti žalą, padarytą rekonstruojant miesto vadovui priklausantį Kačiūniškės dvarą. KPD byloje yra pateikęs 34 tūkst.

Naujausia apklausa: po skandalų smuko Matijošaičio reitingas, augo Šimonytės vertinimas

Kovą smuko Kauno mero Visvaldo Matijošaičio, augo dalies šalies vadovų ir krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko reitingas, rodo šeštadienį paskelbta „Lietuvos ryto“ užsakymu atlikta „Vilmorus“ apklausa.   V. Matijošaitis iš trečios palankiausiai vertinamų politikų lentelės vietos atsidūrė devintoje. Kauno vadovą kovą palankiai vertino 26,9 proc. respondentų, neigiamai – 37,3 procento. Vasarį Kauno merą teigiamai vertino 39,8 proc., neigiamai – 24,4 proc. apklaustųjų.

Skvernelio fenomenas: ekspertai pasigenda „prezidentinio“ reitingo, pažiūrų ir takto, bet įžvelgia sėkmę partijai

Ekspremjero Sauliaus Skvernelio sprendimas palikti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą bei įkurti savo politinę jėgą įnešė nemažai sumaišties į Lietuvos politinę padangę. Vienas po kito savo partijas iškeičiantys į naują S. Skvernelio kūrinį pranešė vis daugiau partijų skyrių regionuose.

Verygai protrūkio Kaune detalės kelia klausimų: pasakė, ar imsis ribojimų

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tikina, kad dėl koronaviruso protrūkio vienoje Kauno transporto įmonių kažkokių naujų ribojimų ar kaukių grąžinimo imtis neketinama. Vis dėlto tam tikros istorijos detalės jam dar keliančios abejonių, tad paaiškėjus pažeidimams žadėtų keisti esamas tvarkas.

Raminta Popovienė. Kauno meras be rajono nenurimsta 

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad Kauno mero Visvaldo Matijošaičio noras atsiriekti 99 geriausias Kauno rajono gyvenvietes subliuško dar pernai. Tačiau, matyt, V. Matijošaičio šūkis gali būti – be rajono nenurimsim. Pasirodo, Kauno meras turi naujų planų – Kauno rajone nori statyti tiltą.

Matijošaičio komandą palieka jo atstovas spaudai

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio komandą palieka jo patarėjas viešiesiems ryšiams Tomas Grigalevičius. Tai BNS antradienį patvirtino pats T. Grigalevičius. Jis sakė darbą paliekantis dėl gauto labai gero karjeros pasiūlymo. „Visus šiuos metus mėgavausi dirbdamas savo mylimam miestui, kartu su komanda rūpindamasis jo įvaizdžiu ir augimu bei neturėjau jokių minčių apie darbo keitimą. Bet viską pakeitė gautas pasiūlymas, kurio negalėjau atsisakyti“, – BNS sakė T. Grigalevičius.
Aktualijos 2019-10-08

Seimo nario paviešintas laiškas meta šešėlį ant Matijošaičio šeimos verslo

Seimo narys konservatorius Arvydas Anušauskas pasidalino vienos moters laišku, jo teigimu, išsiųstu ir visiems parlamentarams, ir Prezidentūrai, ir Kauno tarybos nariams. Laiške Zita prisistačiusi moteris pasakoja apie „Vičiūnų“ įmonių grupei priklausančios įmonės „Baltic fish export“ darbuotojams mokamus menkus atlyginimus. Taip pat, anot moters, darbuotojai yra išnaudojami ir apgaudinėjami.

Matijošaitis ypatingai palaiko lenktyniaujantį sūnų: tokios tradicijos laikytis turėtų visi

Nuo ketvirtadienio Palangoje nenustoja gausti automobilių varikliai – čia vyksta 20-osios „Aurum 1006 km lenktynės“, kuriose savo jėgas išbando ir Kauno mero Visvaldo Matijošaičio sūnus Dainius. V. Matijošaitis su mylimąja Loreta laiką šeštadienio popietę leido VIP zonoje, kurioje stebėjo, kaip sekasi lenktyniaujančiam Dainiui. D. Matijošaitis 1006 kilometrų trasoje pasirodo su komanda „Rotoma racing“. Jie važiuoja automobiliu BMW M3 E92. „Oras labai geras, sportas ir nuotaika.
2019-07-20

Matijošaičio sūnaus namuose – graži šventė: skyrė jautriausius žodžius

Prieš metus Kauno mero Visvaldo Matijošaičio šeimoje buvo didinga diena – jo sūns Dainius su mylimąja Monika sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė sūnus. Praėjus lygiai metams, pirmojo sūnelio gimtadienio proga, D. Matijošaitis pasidalijo jautriu įrašu socialiniuose tinkluose. „Instagram“ paviešinęs savo sūnaus ir žmonos nuotrauką, lenktynininkas rašė: „Prieš 4 metus sutikau tą žavią damą dešinėje... Lygiai prieš 1 metus ta dama pagimdė mums šitą žavų džentelmeną.
2019-05-19

Antrojo turo dėlionė: Nausėdai bus sunkiau nei Šimonytei

Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė „pilnai išsėmė“ dešinįjį rinkėjų flangą, tad papildomų balsų jiems teks ieškoti kitur. Portalo tv3.lt kalbinti ekspertai svarsto, kad antrojo rinkimų turo rezultatą gali lemti netikėti susitarimai ir prie balsadėžių atėjusių rinkėjų skaičius. Pirmajame prezidento rinkimų ture geriausiai pasirodė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) iškelta kandidatė I. Šimonytė, surinkusi 31,21 proc.
REKLAMA
REKLAMA

Pirmieji duomenys iš didmiesčių: ryškėja pavardės

 Sekmadienio vakare pasirodė pirmieji savivaldos rinkimų duomenys Lietuvos didmiesčiuose. Nors skelbiami tik kelių apylinkių balsų duomenys, pirmosios kovojančių dėl miesto vadovų pavardės jau yra aiškios. Vilniuje dėl mero posto, paskelbus 4 apylinkių duomenis (iš 151), pirmauja Remigijus Šimašius, o taip pat aktyviai dėl patekimo į antrą turą kovoja Artūras Zuokas ir Viktoras Uspaskich. Daugiamandatėje apygardoje pirmauja visuomeniniai rinkimų komitetai.
Aktualijos 2019-03-03

Mūšis dėl savivaldybių – ne visi drąsiai matuojasi pergalę

Dabartinis Vilniaus meras Remigijus Šimašius tikisi, jog bus perrinktas į šį postą. Tačiau ir buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas neabejoja dalyvausiantis antrajame ture Vilniaus mero rinkimuose. O vykstant kovai dėl Vilniaus mero posto, valstiečiai ir žalieji skaičiuoja, kiek vietų savivaldybės tarybose gali užimti visos Lietuvos mastu. Dabartinis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sako tikintis, kad jo komitetas laimės tvirtą daugumą, tačiau prognozuoti rezultatų nenorintis.

Prezidentės apdovanojimą gavusiam Šarui – jautrūs žmonos žodžiai

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus geriausiems metų sportininkams bei jų treneriams. Kauno „Žalgirio“ komandos vyriausiam treneriui Šarūnui Jasikevičiui D. Grybauskaitė įteikė Gedimino ordino Didįjį kryžių. Šiemet komanda iškovojo bronzos medalius Eurolygos turnyre. Palaikymą vyrui taip pat išreiškė ir Šarūno žmona Anna Douka bei poros vaikai. Po ceremonijos Anna iškart savo socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su mylimuoju.
2018-10-03

V. Matijošaičio patarėjas A. Krupavičius pažeidė įstatymą

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio visuomeninis patarėjas Algis Krupavičius pažeidė reikalavimą laiku deklaruoti interesus, trečiadienį konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Jis papildė daugiau nei dvidešimties V. Matijošaičio patarėjų gretas, kuriuos VTEK jau anksčiau buvo pripažinusi pažeidus įstatymus. Šis tyrimas, kaip ir ankstesni, pradėtas po Kauno savivaldybės opozicinės Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos kreipimosi.
Aktualijos 2018-08-01

Kauno mero komandoje – nemalonumai

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nustatė, jog dar aštuoni Kauno mero Visvaldo Matijošaičio patarėjai laiku nedeklaravo interesų. VTEK anksčiau jau buvo priėmusi tokį pat sprendimą dėl kitų 24 visuomeninių mero patarėjų. Šįkart VTEK pripažino, jog įstatymą pažeidė Virginija Adomaitienė, Donatas Bacevičius, Rimantas Benetis, Svetlana Kauzonienė, Dainius Pavalkis, Monika Petraitė, Irena Segalovičienė ir Tomas Žebuolis.
Aktualijos 2018-07-18

Skvernelio krytis prezidentiniuose reitinguose: ar viskas jau prarasta?

Naujausi visuomenės nuomonės tyrimai atskleidė, kad premjeras Saulius Skvernelis nebėra trejetuke kandidatų, kuriuos labiausiai žmonės palaikytų artėjančiuose prezidento rinkimuose. Tačiau ekspertai ir politologai užmetę žvilgsnį į duomenis skuba raminti, reitingas dar gali apsiversti aukštyn kojomis. Naujienų portalo delfi.lt užsakymu rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ birželio mėnesį apklausė 1003 Lietuvos gyventojus nuo 18 iki 75 metų, ką jie labiausiai palaikytų prezidento rinkimuose.

Buvęs Skvernelio patarėjas greitai rado kitą darbą pas V. Matijošaitį

Kovo pabaigoje iš premjero Sauliaus Skvernelio patarėjų komandos atleistas energetikos ir aplinkos apsaugos klausimais patarinėjęs Tomas Garasimavičius prisijungė prie Kauno mero Visvaldo Matijošaičio komandos. Kaip skelbia portalas delfi.lt, T. Garasimavičius jau kurį laiką dirba Kauno mero patarėju. T. Garasimavičius iš premjero patarėjų atleistas kovo pabaigoje. Tuomet S. Skvernelis atleidimo motyvų neatskleidė, tik teigė, jog patarėjas prarado politinį pasitikėjimą.
Aktualijos 2018-06-14

Džiugios naujienos: V. Matijošaičio sūnus Dainius sulaukė šeimos pagausėjimo

Džiugios naujienos Kauno mero Visvaldo Matijošaičio šeimoje. Šiandien visai netikėtai paaiškėjo, kad mero sūnus Dainius kartu su mylimąja Monika sulaukė sūnaus, praneša žmonės.lt. Tai – gražuolės odontologės ir dailininkės Monikos Pitkauskaitės ir garsaus lenktynininko Dainiaus Matijošaičio pirmagimis. Tuo tarpu Kauno merui tai jau trečiasis anūkas.
2018-05-16

Teisėsauga nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl V. Matijošaičio sukelto eismo įvykio

Kauno teisėsauga nusprendė nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl Kauno mero Visvaldo Matijošaičio sausio pabaigoje sukelto eismo įvykio. Sprendimas priimtas merui susitaikius su eismo įvykio metu nukentėjusiu vyru.

Dauguma Kauno savivaldybės įmonių valdybų narių nėra deklaravę interesų

Didelė dalis Kauno miesto savivaldybės įmonių valdybų narių nėra deklaravę savo interesų. Šias aplinkybes aiškinsis Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK), savivaldybė teigia, kad klaida bus kaip įmanoma greičiau ištaisyta.
Aktualijos 2018-04-03

Ką stebėti 2018-aisiais Lietuvoje: trys reformos

Naujienų agentūra BNS pateikia prognozuojamus svarbesnius 2018 metų Lietuvos politikos, kultūros ir visuomeninio gyvenimo įvykius. Trys reformos. Valdančiųjų laukia trys testai, kurie parodys pajėgumą įgyvendinti svarbias reformas. Valdžiai stiprėja spaudimas imtis mokesčių pertvarkos ir gerinti mokesčių surinkimą, kad būtų galima papildyti biudžetą ir mažinti skurdą. Pavasarį tikimasi Vyriausybės pasiūlymų, kaip mažinti darbo santykių apmokestinimą bei pertvarkyti pensijų sistemą.
Aktualijos 2018-01-02

V. Matijošaitis kyla į aukštumas

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio populiarumas toliau auga, rodo šeštadienio „Vilmorus“ apklausa, kurią skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“. Pirmojoje vietoje esančios prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumas išliko beveik nepakitęs – ją palankiai vertina 63,3 proc. respondentų (spalį 62,9 proc.) V. Matijošaitis išlieka antras, jo populiarumas išaugo vienu procentiniu punktu ir šį mėnesį siekia 52,7 proc., spalį jį palankiai vertino 51,7 proc. respondentų.

Problemas Kauno vadovui padės spręsti ir visuomenei gerai žinomi asmenys

 Šį penktadienį į pirmąjį susitikimą susirinko visuomeninių Kauno mero Visvaldo Matijošaičio patarėjų komanda. Miesto vadovui iš viso neatlygintinai patarinės 26 savo sričių profesionalai. Miesto problemas Kauno vadovui padės spręsti ir visuomenei gerai žinomi asmenys. Viešosios politikos ir administravimo klausimais patarinės prof. dr. Algis Krupavičius, švietimo ir sveikatos apsaugos klausimais patars buvęs Švietimo ministras prof. dr.

Trys Kauno politinės jėgos išrinktojo mero namuose pasirašė koalicinę sutartį

Visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“, socialdemokratai ir liberalai išrinktojo mero Visvaldo Matijošaičio namuose trečiadienį pasirašė susitarimą dėl valdančiosios koalicijos Kaune. „Šiandien buvo pasirašyta koalicinė sutartis“, - BNS sakė Kauno socialdemokratų pirmininkė, parlamentarė Orinta Leiputė.

T. Barščiui prokurorai ketina prispausti uodegą

Vilniaus apygardos prokuratūros vadovybės teigimu, vienam turtingiausių šalyje verslininkų, AB „Kauno grūdai“ valdybos pirmininkui Tautvydui Barščiui, gali būti pareikšti įtarimai dėl tyčinio Vievio paukštyno bankroto. Pats verslininkas „Balsas.lt savaitei“ tvirtino, kad tai – viso labo tarp jo ir kito kauniečio verslininko Visvaldo Matijošaičio vykstančio viešai nepaskelbto karo vienas iš epizodų.
2014-09-08

Spaudos apžvalga: V. Matijošaitis neturi laiko jaudintis dėl pravardžiavimo

„Vičiūnų“ grupės savininko ir Kauno miesto tarybos nario Visvaldo Matijošaičio verslo reikalai eina kaip per sviestą: statomas žuvų fabrikas prie Kauno, jūros gėrybių perdirbimo cechas Mauritanijoje, laimėtas „vištų karas“ su kitu Kauno milijonieriumi Tautvydu Barščiu.
2012-06-27

R. Šatkauskas: konservatoriai Kaune mėgina susigrąžinti valdžią

Po ilgų bei audringų diskusijų Kauno savivaldybės taryba patvirtino  slapto balsavimo biuletenį dėl nepasitikėjimo meru. Balsavime dalyvavo 24 tarybos nariai, vos 2 politikai palaikė liberalą R.Mikaitį. Už jo atleidimą iš pareigų balsavo 22 tarybos nariai. (papildyta  14:18val.) Kalbėdamas apie priežastis, dėl kurių iš miesto mero posto nuverstas R. Mikaitis, Darbo partijos frakcijos Kauno miesto taryboje seniūno pavaduotojas Rytis Šatkauskas „Balsas.
Į viršų