vilnaus žalgiris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilnaus žalgiris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilnaus žalgiris“.

Čeburinas prieš susirėmimą su norvegais: „Mūsų žaidėjai yra pasiruošę šioms rungtynėms“

Lietuvos čempionas „Žalgiris“ Norvegijoje baigė pasiruošimą kitam iššūkiui – dvikovai su „Bodo Glimt“ komanda. Trečiojo atrankos etapo rungtynių išvakarėse žalgiriečiai išbandė „Aspmyra“ stadiono dangą. Aplinka šiame stadione pažįstama daliai žalgiriečių, kurie jau čia buvo ne kartą. Tačiau ir kitiems nebuvo sunku prisitaikyti – kaip ir Vilniuje, čia paklota dirbtinė danga, o stadiono tribūnos ir patalpos pakankamai kompaktiškos, kaip ir LFF stadione.
2022-08-03

„Žalgirio“ kapitonas Mikoliūnas apie istorinį klubo pasiekimą: „Nežinai, ar čia sapnuoji, ar iš tikrųjų įvyko“

Trečiadienį Vilniaus „Žalgiris“ atvertė naują Lietuvos futbolo istorijos puslapį, kai UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 2:0 nugalėjo „Malmo FF“ klubą iš Švedijos. Triumfavę bendru rezultatu 3:0, tapo pirmuoju klubu Lietuvos istorijoje, užsitikrinusiu dalyvavimą UEFA varžybų grupių etape. Po rungtynių „Žalgirio“ kapitonas Saulius Mikoliūnas pripažino, kad pradžioje buvo sunku suprasti, ką pavyko padaryti. „Pradžiai – šokas.
2022-07-28

Pergalę iškovojęs „Žalgiris“ – per žingsnį nuo čempionų titulo

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas titulą gali užsitikrinti jau artimiausiose rungtynėse po rinktinių pertraukos. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda 34-ojo turo rungtynėse svečiuose palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkų pasipriešinimą – 2:0 (0:0). Per pirmą kėlinio pusę abi komandos žaidė apylygiai, „Dainava“ sukūrė kelias pavojingas atakų užuomagas, tačiau po to „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir turėjo gerų galimybių pasižymėti.