vienkartinės pirštinės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vienkartinės pirštinės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vienkartinės pirštinės“.

Maišelius apmokestino, bet šitai – nė motais: pirkėjai piktinasi, o prekybos tinklai teisinasi dėl švaros

Nuo liepos mėnesio įsigaliojo draudimas nemokamai dalyti vienkartinius plastikinius maišelius. Parduotuvės šį sprendimą palaikė, teigė prisidedančios prie tvarumo ir jo skatinimo. Vis tik kai kurie pastebi nelogiškų spragų, neva prekybininkai sako vieną, o daro kitą. Pirkėjai klausia, kodėl taip ekologija besirūpinančios parduotuvės maišelius apmokestino tik tada, kai buvo priverstos, ir kodėl uždėjo mažiausią įmanomą kainą.
2023-07-29

Radinys šuns skrandyje nustebino kaip reikiant: tuo negalėjo patikėti ir veterinarai

Pas „Vets4Pets“ veterinarus šuo pakliuvo dėl blogos savijautos ir po to, kai išvėmė vienkartinę pirštinę. Atlikus endoskopiją, paaiškėjo, jog šuo sučiaumojo visą pakuotę vienkartinių pirštinių, buvusių automobilyje. Veterinarai operacijos metu pašalino dar 29 pirštines. Šuns savininko, Darreno Coyneo, teigimu, augintinis galėjo pirštines suėsti, kai buvo vežamas automobiliu pasivaikščiojimams ir atgal. Jei savininkas nebūtų laiku pastebėjęs blogos augintinio savijautos, šuo galėjo nudvėsti.
2021-05-11

Graibstomos ir medžiaginės kaukės, medicininės ir respiratoriai – už kosminę kainą skelbimuose

Iš vaistinių medicinines apsaugos kaukes ir respiratorius lietuviai išpirko jau prieš gerą mėnesį. Tuo metu sveikatos priežiūros specialistai tikino, kad kaukės nuo viruso neapsaugo. Tačiau dabar, esant karantinui ministro A. Verygos tvirtinimu, kaukes dėvėti būtina. Todėl šiuo metu kaip niekad išaugo, kaukių siuvėjų ir pardavėjų, skaičius. Portalas tv3.lt pasidomėjo kiek kainuoja medžiaginės kaukės ir per kiek laiko pardavėjas jas atsiunčia pirkėjui.
2020-03-25
Į viršų