vienetų varžybos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vienetų varžybos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vienetų varžybos“.

Ričardas Berankis nugalėjo 52-ąją pasaulio raketę ir pateko į pagrindines varžybas

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 24-erių metų Ričardas Berankis, kuris planetos tenisininkų reitinge užima 93-ią vietą, sėkmingai baigė ATP serijos turnyro "Gerry Weber Open" Vokietijoje vienetų varžybų kvalifikaciją bei iškopė į pagrindines vienetų varžybas. Sekmadienį antrajame kvalifikacijos rate lietuvis per 68 minutes dvejuose setuose - 6:3, 6:3 nugalėjo kvalifikacijos favoritą 24-erių kanadietį Vašeką Pospišilą (ATP-52), užsitikrino 20 ATP reitingo taškų ir 11 035 eurų čekį.
2015-06-14

Ričardas Berankis išlipo iš nesėkmių liūno

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 24-erių metų Ričardas Berankis, kuris planetos tenisininkų reitinge užima 93-ią vietą, sėkmingai pradėjo ATP serijos turnyro "Gerry Weber Open" Vokietijoje vienetų varžybų kvalifikaciją.
2015-06-13

Ričardo Berankio nesėkmė ATP serijos teniso turnyro Portugalijoje vienetų varžybose

Pirmadienį Portugalijoje prasidėjo ATP serijos vyrų teniso turnyro "Millennium Estoril Open", kurio prizų fondą sudaro 439 405 eurai. Vienetų varžybos nesėkmingai susiklostė 81-ajai pasaulio raketei Ričardui Berankiui. 24-erių metų Lietuvos rinktinės lyderis pirmadienį šešioliktfinalio mače po 2 valandų ir 23 minučių trijų setų kovos 3:6, 7:6 (8:6), 4:6 nusileido 28-erių metų olandui Robinui Haase'i (ATP-111) ir liko be ATP reitingo taškų bei tenkinosi 4535 JAV dolerių čekiu.
2015-04-27

Lukas Mugevičius pateko į ITF serijos teniso turnyro Turkijoje vienetų varžybų ketvirtfinalį

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) "GD Tennis Men's Futures" teniso turnyro Turkijoje vienetų varžybų aštuntfinalyje 19-metis Lukas Mugevičius (ATP-683) 6:1, 7:5 nugalėjo 20-metį portugalą Romainą Barbosą (ATP-677) ir pateko į ketvirtfinalį. Po šios pergalės Lietuvos tenisininkas užsitikrino 2 ATP reitingo taškus bei 292 JAV dolerių čekį.
2014-11-27

Lina Stančiūtė pateko į pagrindines ITF serijos teniso turnyro Baltarusijoje vienetų varžybas

28-erių metų Lina Stančiūtė pateko į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) "Pavlov Cup" moterų teniso turnyro Baltarusijos sostinėje pagrindines vienetų varžybas. 693-ią vietą WTA reitinge užimanti ir aštunta pagal reitingą vienetų varžybų atrankoje buvusi lietuvė pirmadienį lemiamoje dvikovoje 6:0, 6:2 nugalėjo tryliktąja kvalifikacijos raketę 17-metę rusę Anastasiją Šaulskają (WTA-897) ir užsitikrino 2 WTA reitingo taškus bei 228 JAV dolerių čekį.
2014-11-10

WTA serijos turnyro Kinijos sostinėje vienetų varžybas laimėjo M. Šarapova

Kinijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos "China Open" moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo ketvirta pagal reitingą 27-erių metų rusė Marija Šarapova, kuri pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge pakilo į antrąją poziciją. Sekmadienį finale rusė per 2 valandas ir 28 minutes trijuose setuose - 6:4, 2:6, 6:3 - įveikusi trečiąją raketę 24-erių metų čekę Petrą Kvitovą.
2014-10-05

„Australian Open“ finale V. Azarenka sensacingai sutriuškino M. Šarapovą

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 26,83 mln. Australijos dolerių, moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo trečioji pasaulio raketė 22-ejų metų baltarusė Viktorija Azarenka. Pirmą kartą „Australian Open“ finale žaidusi Baltarusijos tenisininkė po 1 val. 22 min. trukusios kovos 6:3, 6:0 nugalėjo ketvirtąją pasaulio raketę 24-erių metų rusę Mariją Šarapovą. Tai pirmasis V. Azarenkos laimėtas „Grand Slam“ turnyras.