vaida kelečiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaida kelečiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaida kelečiūtė“.

Kūjo metikė V. Kelečiūtė Europos jaunimo čempionate - 13-a

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų kūjo metimo finalo varžybose šeštadienį Lietuvos atstovė Vaida Kelečiūtė užėmė 13-ąją vietą. 22-ejų metų lietuvė įrankį nusviedė 49 m 50 cm (geriausias sezono rezultatas). Sėkmingiausias buvo antrasis Vaidos bandymas. Pirmuoju mėginimu ji kūjį numetė 47 m 95 cm, o trečiuoju bandymu įrankis nuskriejo 48 m 39 cm.
2009-07-18

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo kelialapį į pirmąją lygą

Slovakijoje vykusiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą. Mūsų šalies komanda surinko 216 taškų ir antrąją vietą užėmusius Airijos lengvaatlečius pranoko 15,5 taško. Trečiąją vietą užėmė Latvija (181 tšk.), ketvirtąją - Austrija (180,5 tšk.), penktąją - Slovakija (180 tšk.), šeštąją - Kroatija (174 tšk.), septintąją - Bulgarija (163 tšk.), aštuntąją - Kipras (140 tšk.
2009-06-21

LLAF taurės varžybose triumfavo kauniečiai

Šeštadienį Šiauliuose pasibaigusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose, klubų taurės varžybose bei Lietuvos daugiakovių čempionate pirmojoje miestų grupėje Kauno sportininkai (63531 tšk.) pralenkė Vilniaus atstovus (49187 tšk.). Antroje grupėje nugalėjo šiauliečiai (31056 tšk.), antri liko klaipėdiečiai (19273 tšk.), o treti - panevėžiečiai (4048 tšk.). Rajonų grupėje daugiausiai taškų surinko Pasvalio komanda (5213 tšk.), Marijampolė (4493 tšk.
2009-06-07

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.