vacansoleil

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vacansoleil“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vacansoleil“.

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.
2009-09-11

„La Vuelta“: kalnų etape Ignatas Konovalovas finišavo 32-as

11 etape, kurį masiniame sprinte laimėjo amerikietis Tyleris Farraras („Garmin-Slipstream“), aplenkęs belgą Ph. Gilbert („Silence-Lotto“) ir italą M. Marcato („Vacansoleil“), lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 32-as ir bendroje įskaitoje pakilo į 120 vietą (+59 min. 08 sek.). Distancija „Murcia – Caravaca de la Cruz“ (200 km) prasidėjo 1 kategorijos įkalne Alto Collado Bermejo, kurios viršukalnė (1.200 m) yra pati aukščiausia visame Murcijos regione.
2009-09-09

„La Vuelta a España“: kalnai iškėlė naują lyderį (papildyta)

Sekmadienį vykusiame „La Vuelta a España“ pirmajame kalnų etape (8 etapas) lyderiu tapo australas – Cadelis Evansas („Silence -Lotto“), nuo kurio mūsiskis, I. Konovalovas, atsilieka 45 min. 4 sek. (173 vieta iš 189). Etapą laimėjo italas 8 etape „Alzira – Alto de Aitana“ buvo 7 įkalnės, kurių atakose (ypač keturiuose paskutiniuose km) dar kartą persistumdė lyderių rikiuotė. Etapą laimėjo italas Damiano Cunego iš „Lampre“, 204,7 km distanciją įveikęs per 6 val. 4 min. 54 sek.
2009-09-07

„La Vuelta“: Ignatas Konovalovas 174-as

6 etape, kurį laimėjo slovėnas B. Bozićius („Vacansoleil“), lietuvis I. Konovalovas („Cervélo“) finišavo 177-as (+6 min. 55 sek.), o bendroje įskaitoje pakrito į 174 vietą, padidindamas skirtumą nuo vėl lyderiaujančio A. Greipelio („Columbia“) 16 sek. 8 sek. Bendrosios įskaitos 5-tukas - su A. Greipeliu priešakyje - išliko nepakitęs, tačiau visi, išskyrus T. Booneną, sumažino skirtumą iki pirmaujančio vokiečio: 1. André Greipelis (GER/Columbia) 24 val. 21 min. 13 sek.
2009-09-04

„La Vuelta“: lietuvis vis dar 108-tas

I. Konovalovas Ispanijos dviračių lenktynių 3 etape finišavo 72-tas, o bendroje įskaitoje išsaugojo 108 vietą ir nuo lyderio F. Cancellaros atsilieka 52 sek. Etapą laimėjo dviratininkas iš N. Zelandijos Nepaisant gausių griūčių vakarykščiame etape, šiandien lenktynes tęsė visi 198 dalyviai. Šios dienos lenktynės vyko Olandijoje ir maždaug 30 km – Vokietijos teritorijoje (nuo 92-o km). 3 etapo distancija „Zupthen – Venlo“ (189,7 km) buvo panaši į vakarykštę.
2009-08-31

„La Vuelta“: I. Konovalovo krytis žemyn (atnaujinta)

Po sėkmingo vakarykščio starto „Vueltos“ prologe, šiandien lietuvis I. Konovalovas bendroje įskaitoje netikėtai atsidūrė 99 vietoje, o lenktynių teisėjams peržiūrėjus paskutiniųjų distancijos kilometrų vaizdo įrašą ir perskaičiavus 2 etapo rezultatus,– 108 vietoje (+52 sek). Etapą laimėjo vokietisKaip ir buvo tikėtasi, antrosios lenktynių dienos etapas distancijoje „Assen – Emmen“ (Olandija) baigėsi masiniu sprintu.
2009-08-30

„Tour du Limousin“: lietuvis įveikė pirmą etapą

Šiandien Prancūzijoje prasidėjusiose „Tour du Limousin“ dviračių lenktynėse lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis komandą „Cervélo“, nors ir ne pirmųjų gretose (86-tas iš 127), bet įveikė visą distanciją, kai pirmąją lenktynių dieną iš trasos pasitraukė net 4 dviratininkai, o 1 nebuvo kvalifikuotas. Pirmos lenktynių dienos etapas buvo pats trumpiausias (159,6 km), tačiau pakankamai sudėtingas – su 3 įkalnėmis (viena – 1 kateg., dvi – 3 kateg.
2009-08-18

„Tour de Pologne“ populiarėja

„Tour de Pologne 2009“ lenktynėse, kurias laimėjo italas Alessandro Ballanas iš „Lampre“, važiavo ir lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis kazachų komandai „Astana“, ir po 7 dienas trukusių lenktynių užėmęs 45-tą vietą, atsilikdamas nuo čempiono 9 minutes 59 sekundes. Prisimenant 2008-uosius… Pirmąkart „Tour de Pologne“ (lenk. Wyścig Dookoła Polski, oficjalny skrót TdP) buvo surengtas 1928 metais.