unosat

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „unosat“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „unosat“.

Nuo „Hamas“ karo su Izraeliu pradžios sugriauta 18 proc. Gazos Ruožo infrastruktūros

Jungtinės Tautos antradienį pranešė, kad jų palydovų centras UNOSAT nustatė, jog nuo „Hamas“ karo su Izraeliu pradžios buvo sunaikinta 18 proc. Gazos Ruožo infrastruktūros. Agentūros teigimu, šis įvertinimas pagrįstas lapkričio 26 dieną daryta nuotrauka. Karas prasidėjo po precedento neturinčio spalio 7-osios „Hamas“ kovotojų išpuolio, per kurį, Izraelio pareigūnų teigimu, žuvo 1,2 tūkst. asmenų, dar 240 buvo paimti įkaitais.
2023-12-12

Gruzija teisingumo tikisi sulaukti teisme

Pirmadienį Gruzija kreipėsi pagalbos į Tarptautinį Teisingumo Teismą. Šalis teigia, jog separatistiniuose Pietų Osetijos ir Abchazijos regionuose etniniai gruzinai yra vejami iš kaimų ir šiose teritorijose vykdoma „sisteminga etninio valymo programa“. Tokiu staigiu Gruzijos kreipimusi siekiama parengti įstatymą, kuriuo būtų sustabdytas Rusijos vykdomas etninių gruzinų „terorizavimas“ ir jiems būtų leista grįžti į namus Pietų Osetijoje ir Abchazijoje.
2008-09-08
Į viršų