ūlos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ūlos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ūlos“.

Čempionai – už borto

Lietuvos čempionas Kauno „Granito-Kario“ klubas nepateko į šalies Didžiosios rankinio taurės turnyro pusfinalį. Pralaimėję pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes svečiuose keturių įvarčių skirtumu (24:28), „Granito-Kario“ rankininkai šeštadienį atsakomosiose rungtynėse įveikė Šiaulių „Universiteto“ septyniukę tik dviem įvarčiais - 27:25 (11:11). Staigmeną pateikusi „Universiteto“ komanda tapo antrąja pusfinalio dalyve, nes be kovos į pusfinalį jau buvo patekusi Varėnos „Ūlos“ septyniukė.
2008-09-22

Taurę Vilimui Čiurinskui atminti laimėjo šeimininkai

Šeštadienį surengto aštuonių ekipų „Kauno mero taurės“ turnyro skirto Vilimui Čiurinskui atminti nugalėtoja tapo čempionato lyderė Kauno „Lūšies-Sanistal“ komanda, finale 19:13 (9:4) įveikusi Varėnos „Ūlos“ rankininkus. Trečiąją vietą užėmė Kauno „Granito-Kario“ klubas, mažajame finale po pratęsimo 17:16 (8:10, 14:14) privertęs pasiduoti ketvirtojoje pozicijoje likusius Vilniaus „VPU Šviesos-Savanorio“ rankininkus. Turnyro nugalėtojams atiteko pereinamoji taurė, aukso medaliai bei suvenyrai.