tv3 play

TV3 Play yra populiari vaizdo turinio platforma, siūlanti platų įvairių žanrų TV laidų, serialų, filmų ir tiesioginių transliacijų pasirinkimą. Čia lankytojai gali mėgautis mėgstamiausiomis laidomis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, suteikiant lankstumą ir patogumą žiūrėjimo patirčiai.

#1 000 arklio galių: Susipažinkite su Lietuvos čempionu – Donatu Macpreikšu

Donatas Macpreikšas – Lietuvos drifto čempionato nugalėtojas ir vienas profesionaliausių šios autosporto disciplinos atstovų. Eilę metų D. Macpreikšas skirtinguose Lietuvos drifto čempionato etapuose nuolatos varžydavosi su varžybų lyderiais ir demonstruodavo puikius sportinio bolido valdymo įgūdžius.
2024-06-28

#1 000 arklio galių: Lietuviškas finalas Prancūzijoje ir naujas čempionato lyderis

Į Lietuvą atvykę drifto sporto atstovai visuomet stebisi aukštu mūsų šalyje organizuojamų varžybų lygiu, tačiau didžiuotis galima ne tik varžybų organizatoriais, bet ir jų dalyviais. Du „Drift Happens“ komandos nariai pademonstravo savo meistriškumą Prancūzijoje vykusiose varžybose. Į antrąjį „Drift Kings“ čempionato etapą šį kartą susirinko net 160 dalyvių iš visos Europos. Nuožmi konkurencija reiškė, jog nuo šiol kiekvienas taškas yra gyvybiškai svarbus.
2024-06-20

#1 000 arklio galių: „Drift Kings“ čempionato startas ir podiumas

Trečiame ir naujausiame „#1 000 arklio galių“ epizode – „Drift Happens“ komandos nuotykiai Vengrijoje, tarptautinėse „Drift Kings“ čempionato varžybose. Į Vengriją išvyko kaip niekada didelis „Drift Happens“ komandos sąstatas. „Drift Kings“ dalyvių sąraše buvo Sandra Janušauskaitė, Gediminas Levickas, Donatas Macpreikšas, Laurynas Jurčiukonis ir Silvestras Bieliauskas.  Konkurencijos nestokojusiose varžybose lietuviams sekėsi neprastai.
2024-05-24

#1 000 arklio galių: sugrįžimas į Ispanijos drifto lygą

„Drift Happens“ komandos nariai toliau tęsia savo kelionę po Europoje vykstančias tarptautines drifto varžybas. Šį kartą komandos nariai vyko į pirmąjį Ispanijos drifto čempionato etapą, kuriame nebuvo kada nuobodžiauti.  „Drift Happens“ komandos lyderė Sandra Janušauskaite toliau tęsė naujutėlio bolido bandymus, siekiant išgaudyti bet kokius trūkumus, kurie vėliau galėtų užkirsti kelią link pergalės.
2024-05-17

TV3 Play rugpjūčio mėnesio žvaigždės: krepšinis, juokas Lietuvos pajūryje ir šmaikšti istorija apie karantiną

Internetinė video platforma TV3 Play kas mėnesį savo vartotojams pateikia nemokamą, patį naujausią ir televizijos žiūrovų jau pamiltą turinį. Rugpjūčio mėnesį žiūrovai kviečiami praleisti kartu – ne vien stebint smagius serialus, bet ir įspūdingą dokumentikos ciklą, skirtą Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti – „Krepšinio namai“. „Mano meilė karantinas“. „Mano meilė karantinas“ – istorija apie tai, ką mes visi išgyvenome ir patyrėme, tačiau viskas pateikta per stiprią režisieriaus Emilio Vėl...
2022-08-01

TV3 šeštadienio premjeroje – jausmų iš pirmo žvilgsnio išdaigos juostoje „Meilės reikalai“

Kartais tereikia tik vieno žvilgsnio, pokalbio ar gesto, kad įsimylėtum –  būtent taip daugelis apibūdina meilę iš pirmo žvilgsnio. Deja, staiga užgimę jausmai ne visuomet pasisuka tokia linkme, kokia norėtume, o tuo šį vakarą įsitikinti kviečiami ir visi TV3 „Šeštadienio gero kino vakaro“ žiūrovai. Meilės trikampis, nekaltos melagystės ir niekaip neišmokstamos jaunatviško impulsyvumo pamokos juostoje „Meilės reikalai“ nepaliks abejingų.
2022-07-16

TV3 Play liepos mėnesio žvaigždėse – net keturi serialai įvairių žanrų mėgėjams

Internetinė video platforma TV3 Play kas mėnesį savo vartotojams pateikia nemokamą, patį naujausią ir televizijos žiūrovų jau pamiltą turinį. O liepos mėnesį žiūrovai kviečiami pamatyti net keturis skirtingus, kiekvieno skoniui įtiksiančius serialus.
2022-07-11

TV3 Play birželio mėnesio žvaigždės: kelionės, realybės šou ir įspūdingas brolių Lavrinovičių renginys

Internetinė video platforma TV3 Play kas mėnesį savo vartotojams pateikia nemokamą, patį naujausią ar televizijos žiūrovų jau pamiltą turinį. Šis birželis žiūrovams padovanos kaip niekada daug malonių staigmenų – naują, karščiausią vasaros realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“, brolių Lavrinovičių atsisveikinimo renginį, kelionių šou „Metam monetą“ bei intriguojantį serialą.
2022-06-03

Atskleista „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ paslaptis: paaiškėjo, kas tapo realybės šou vedėjais

Viena intriga po kitos – būtent taip būtų galima pavadinti šį netikėtumų TV3 televizijoje kupiną vakarą. Kol ištikimiausi televizijos gerbėjai nekantrauja sužinoti, kas taps šio sezono „Lietuvos talentų“ nugalėtoju, vedėjai žiūrovus suintrigavo ir dar labiau.
2022-05-29

TV3 Play gegužės žvaigždės: įtraukiantys serialai, pamilti realybės šou ir nepamainomi „Lietuvos talentai“

Kiekvieną mėnesį internetinė video platforma TV3 Play vartotojams pateikia nemokamą, naują bei televizijos žiūrovų pamėgtą turinį. Gegužės mėnesį žiūrovai kviečiami išvysti net kelis romantinius serialus, populiarų amerikiečių realybės šou ir gabiausių šalies žmonių projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalius bei didįjį finalą! „Lietuvos talentai“. Populiariausias ir žiūrovų labiausiai stebimas TV3 projektas įsibėgėja – pasibaigus atrankoms, nuo šiol kiekvieną sekmadienį išvysite pačius talen...
2022-05-04
REKLAMA
REKLAMA

Visiškai nemokama ir išskirtinė programa – dabar dar patogiau: atsinaujinęs TV3 Play kviečia maloniam žiūrėjimui

Visai neseniai atsinaujinusi internetinė platforma TV3 Play vartotojams siūlo dar malonesnę patirtį. Daugybė nemokamo lietuviško, vietinio turinio, dar patogesnė paieška ir galimybė stebėti didžiulį archyvą – tai tik dalis naujienų, kurios palengvins kasdienybę ir leis mėgautis didžiule įvairove vos keliais paspaudimais. TV3 Play vertina kiekvieną žiūrovą, o pastarųjų norai čia – svarbiausi.
2021-05-18
REKLAMA
„Tėvų darželio“ laida  „Tėvų darželio“ laida

„Tėvų darželio“ laidoje patarimai išsiskyrusiems ir naujus santykius kuriantiems tėvams

Skyrybos – didžiulis skausmas, tačiau apie jas svarbu kalbėti, nes statistika rodo, kad išsiskiria kas antra pora ir daugiau nei pusė jų turi bendrų vaikų iki 18 m. amžiaus. „Tėvų darželio“ laidoje savo skyrybų patirtimi dalinosi dviejų mergaičių mama Ugnė, o profesionalių įžvalgų bei patarimų pateikė vaikų psichologė Gintarė Pupinytė bei šeimos psichologas Ričardas Pabiržis.
2020-10-03
REKLAMA
Vaiko kambarys (nuotr. Shutterstock.com) Vaiko kambarys (nuotr. Shutterstock.com)

Kokią klaidą daro vaikų kambarį įrengiantys tėvai?

„Tėvų darželio“ laidoje, skirtoje jaukiems, patogiems ir saugiems šeimos namams, patarimais dalinosi dviejų vaikų mama Sandra Antanaitienė ir interjero studijos vaikams „Lovely Mess“ įkūrėja Lauryna Glicienė.
2020-06-19

TV3 – geidžiamiausias paslaugų sektoriaus darbdavys

TV3 televizija, jau keturiolika metų iš eilės išlaikanti žiūrimiausios televizijos titulą, šiemet pripažinta geidžiamiausiu darbdaviu paslaugų sektoriuje. Šiandien vykusioje „Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Personalas 2018“ UAB „All Media Lithuania“ buvo apdovanota kaip geidžiamiausias paslaugų sektoriaus darbdavys.
2018-06-05

Atlikėjas Sezzy pristato realybės šou: atskleis save tokį, kokio niekas nematė

Atlikėjas Sezzy pristato naują realybės šou „Mano kelias tapti superžvaigžde“ („Becoming Superstar“), kurį galėsite stebėti TV3 play video portale. Jame gerbėjai sužinos, kaip jis planuoja užkariauti Turkijos muzikos pasaulį bei, ką atlikėjui teks patirti projekto metu. Pats Sezzy tikina, kad šou netrūks nei džiaugsmo, nei sėkmės, nei liūdesio akimirkų. Sezzy nuo pat vaikystės troško išgarsėti dirbdamas mylimą darbą, todėl dėjo labai daug pastangų, kad pasiektų savo tikslą.
2018-05-18

Pirmąkart „DHL Rally Elektrėnai“ istorijoje – ir miesto greičio ruožas, ir jo tiesioginė transliacija tv3.lt

Jau nuo ankstyvo penktadienio ryto Elektrėnai gyvena ralio ritmu. Čia susirinko ne tik greičiausi Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos ralio meistrai, bet ir dėmesio jiems nestokojantys ralio mėgėjai, o vakare energetikų miestą sudrebins galingų bolidų gausmas.
2017-09-08

Vaikų problemoms spręsti – naujų ir inovatyvių sprendimų paieška

Vilnius, 2016 gruodžio 7 d. Tarptautinė organizacija „Reach for Change“ į organizuojamą konferenciją „Kurkime geresnį pasaulį vaikams“ pasidalinimui patirtimi sukvietė socialinius verslininkus, dirbančius vaiko teisių apsaugos srityje. Visą gruodžio 7 d. vykstančią konferenciją galima nemokamai stebėti tiesiogiai per „TV3 Play“. Konferencija skirta atkreipti dėmesį į vaikų problemas Lietuvoje bei būdus problemoms spręsti.
2016-12-07

Logitech Lietuvos Hearthstone lygoje prasidėjo B grupės kovos

Praėjusį sekmadienį Logitech Lietuvos Hearthstone lygos (LLHL) ringe sužaistos pirmosios B grupės dvikovos. Sėkmingai maratoną savo grupėje pradėjo dvigubas LLHL čempionas „S8ris“ bei „Brainshiver“ slapyvardžiu pasivadinęs kovotojas. Tuo tarpu „Volsebnik“ ir „Zlapped“ reikės pasitempti antrajame grupės varžybų etape. Kol kas vienintelis dvigubą LLHL titulą nešiojantis Džiūgas „S8ris“ Martinkėnas, tiesioginiame tv3.lt eteryje praėjusį sekmadienį, sėkmingai startavo LLHL B grupės varžybose.
2016-11-07

Naujiena Lietuvoje: susirinks pasaulį užkariavusio netradicinio sporto atstovai

Šių metų lapkričio mėnesio viduryje startuoja naujas, Lietuvoje jokių atitikmenų neturintis projektas – Varlė.lt Lietuvos moksleivių elektroninio sporto lyga (LMESL). Jau netrukus visi Lietuvos moksleiviai bus kviečiami išbandyti savo jėgas „Counter Strike: Global Offensive“ bei „Hearthstone“ žaidimų aikštelėse bei kovoti dėl stipriausios eSporto mokyklos titulo.
2016-09-25

MTG pristatė naują paslaugą Lietuvoje: galimybė stebėti video turinį bet kur ir bet kada

Tarptautinė žiniasklaidos grupė „Modern Times Group“ (MTG) šiandien Lietuvoje pristatė naują paslaugą „Viaplay“. Tai – video transliacijų internetu platforma, kuri pasiūlys didžiausią Baltijos šalyse video turinio pasirinkimą. „Viaplay“ dabar turi per 3000 val. filmų, serialų bei turinio vaikams, ir savo pasiūlą toliau plės. Taip pat čia galima rasti ir lietuviškas TV laidas bei serialus.
2016-07-28

TV3 internetinė televizija - žiūrimiausia Lietuvoje

Rugsėjo mėnesio duomenimis, TV3 Play yra populiariausia televizija internete – portalas sulaukė per 367 tūkst. realių vartotojų, rodo „GemiusStreamAudience“ atliktas tyrimas. TV3 „New Media“ skyriaus vadovas Tomas Šakauskas sako, kad džiugina tiek realių vartotojų augimas, tiek rekordinis laiko kiekis, praleistas žiūrint TV3 Play televiziją. „Realių vartotojų augimas, lyginant su rugpjūčio mėnesiu, yra 73 proc., ir tuo labai džiaugiamės.
Aktualijos 2015-10-27

TV3 Play suteikia platformą jauniems filmo kūrėjams

Televizija, kokią mes žinojome dešimtmečiais, pasikeitė. Televizija ne tik transliuoja savo sukurtas laidas, serialus, reportažus, kuriuos leidžia žiūrėti vartotojams patogiu metu, bet ir priima žiūrovų sukurtą turinį. Puikus pavyzdys – debiutuojančio režisieriaus Mariaus Pocevičiaus filmas „Problemų Tvarkytojas“, kurį nuo spalio 26 d. visi norintys gali pasižiūrėti „TV3 Play“ platformoje.
2015-10-26

Alfas Ivanauskas ir Ingrida Navickaitė atskleis, kurioms įžymybėms trūksta drąsos

 Šį, ketvirtadienio, vakarą, 20.00 val. tv3.lt ir TV3 Play žiūrovų laukia ypatinga, finalinė laida „Aplink pasaulį su žvaigžde“. Laidoje bus ne tik prisimintos įsimintiniausios kelionių akimirkos, parodytos nesuvaidintos žvaigždžių reakcijos, paviešinti juokingiausi nerodyti kadrai, bet ir atskleista, kurie žinomi žmonės neišdrįso leistis į avantiūrišką nuotykį.
2015-07-16

Komiko Olego Šurajevo provokacija vedė Niujorko homoseksualus iš kantrybės

Daugeliui kilo klausimas, ką populiarus humoristas Olegas Šurajevas, šmaikščių „TV3 Play“ laidų vedėjas šiuo metu veikia Niujorke? Kaip ir buvo galima tikėtis, Olegas į Ameriką išvyko kurti naujų humoristinių reportažų, tad vienas jų –iš daug kontraversiškų nuomonių pasaulyje iššaukusio gėjų parado.  „Reportažas iš GAY PRIDE 2015, miеstаs: New Yorkas.
2015-07-15

Suskaičiuota kiek laiko praleidžiama žiūrint televiziją internete

TV3 Play, šiandien švenčianti savo ketvirtąjį gimtadienį suskaičiavo, kad lankytojai žinomiausioje televizijoje internete per visą jos gyvavimo laiką praleido daugiau nei 6,6 mln. valandų - būtent tiek, kiek ir trunka 761 metai! Per vieną minutę – 36 video? Praktiškai per tą patį laikotarpį TV3 Play vaizdai buvo peržiūrėti net 75 mln. kartų, o tai yra net daugiau nei 52 tūkst.
2015-06-01

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys” atliko humoristinę dainą apie lietuvių požiūrį į darbą

Kol vieni lietuviai skundžiasi dėl įvairių šalies problemų, grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys” atlikėjai į kasdienes problemas žiūri su humoru. Jų tekstuose susipina gyvenimiškos situacijos ir ironija, tačiau, pasak grupės narių, jie nesiekia nieko kritikuoti, o ir neretai dainose klausytojai atpažįsta patys save.
2015-05-15

Koks yra Monikos Šalčiūtės vaikino idealas?

Jeigu paklaustumėte, kuri mergina šiuo metu yra populiariausia Lietuvoje, dauguma, neabejotinai, šį titulą priskirtų Monikai Šalčiūtei. Gražuolė šokėja kasdien išgirsta gausybę komplimentų, sulaukia galybės kvietimų į pasimatymus, tačiau vis dar yra vieniša. Pasak televizijos projektų dalyvės, jos širdį pavergti yra be galo sunku. Mergina prisipažįsta, jog savo gyvenime mylėjo tik du vyrus ir tai buvo labai seniai. Gražuolė neslepia, jog jau norėtų ištekėti ir net gi svajoja apie vaikus.
2015-05-05

Chorą „Hark“ į priekį veda svajonė gospelus kurti lietuviškai

Jausminga gospelo muzika dažnam siejasi su epizodais iš filmo „Netikra vienuolė“, tačiau tikrąjį gospelo žavesį galima pajusti tik klausantis jo gyvai. Kaip skamba gyvai atliekama ši muzika, yra galimybė išgirsti kasmetiniame gospelo muzikos festivalyje Vilniuje. Vieni iš festivalio dalyvių – vokalistų ir instrumentalistų grupė „Hark“. Televizijos internete TV3 Play ketvirtoje laidoje „Muzikinis cechas“ „Hark“ pristato širdimi atliekamą gospelo muziką.
2015-05-05

TV3 pristatė aplikaciją ir „Android“ telefonams

TV3 televizija pranešė pateikusi išmaniesiems telefonams su „Android“ OS skirtą aplikaciją „TV3 Play“. Gegužės pradžioje „The Mac App Store“ interneto parduotuvėje buvo pateikta ir „TV3 Play“ versija „iOS“ valdomiems telefonams. „Android“ telefonams tinkamą „TV3 Play“ apliakciją galima parsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės internete, sakoma TV3 pranešime. Pasak „TV3 New Media“ atstovų, šiuo metu maždaug 10 000 vartotojų parsisiuntė „Android“ ir „iOS“ tinkamą „TV3 Play“ aplikaciją.
2013-06-25

Vestuves atšokusi I. Norkutė jau planuoja motinystės atostogas

„Metus laiko seriale „Moterys meluoja geriau“ atidirbinėjau už motinystės atostogų pasiėmusias mano koleges – Editą Užaitę ir Jūratę Budriūnaitę. Dabar atėjo mano eilė!“ – jau šįvakar TV3 žiūrovams pareikš žiūrimiausio lietuviško serialo žvaigždė Inga Norkutė, vos daugiau nei prieš savaitę tapusi Žviniene. Išskirtinis aktorės interviu – 19.10 val.
2012-09-05

„Beatos virtuvė“ – nuo šiol ir gestų kalba

Ne kartą televizijos žiūrovų išrinkta mylimiausia, laidų vedėja Beata Nicholson jau ėmė ruoštis jubiliejiniam, dvidešimtajam, TV3 televizijos sezonui. Šią savaitę pradėtos filmuoti pirmosios „Beatos virtuvės“ antrojo sezono laidos, kurios TV3 eterį pasieks jau šį rudenį. Šiltai įrengtai kulinarinių atradimų studijai Beata suteikė dar daugiau jaukumo, o skaniausių patiekalų receptų ragauti drauge žada pasikviesti gerai TV3 žiūrovams pažįstamų žvaigždžių.
2012-07-13

Serialo „Be namų“ hitas pretenduoja pakilti į klausomiausiųjų topus

Populiariausias lietuviškas serialas „Be namų“, TV3 eteryje karaliaujantis pirmadienio–ketvirtadienio vakarais 20.10 val., spėjo susilaukti ir profesionalių aktorių, ir žiūrovų pripažinimo.
2012-07-05

M. Starkus iki žiemos vergaus naujam iššūkiui – trečiajai knygai

Pasitinkant jubiliejinį – dvidešimtąjį – devynerius metus iš eilės žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 sezoną, rugpjūtį eteryje įspūdžius iš savo ekstremalios kelionės po spalvingąją Pietų Ameriką pasakos laidų vedėjas Martynas Starkus ir žurnalistas, sporto komentatorius Vytaras Radzevičius. Duetas pernai vasarą TV3 žiūrovus kvietė atrasti Argentiną, Braziliją ir Čilę.
2012-06-26

Mėgstamiausios laidos ir žymiausi veidai išsikraustė į internetą

Visą gegužės mėnesį šventusi vienų metų gimtadienį populiariausia interneto televizija Lietuvoje „TV3 Play“ nepaliauja džiuginti savo žiūrovų. Vasaros proga „TV3 Play“ dovanoja dar vieną saldžią staigmeną ir garsiai praneša: nupūsime dulkes nuo jau seniai pamėgtų TV3 ir TV6 eterio laidų.
2012-06-19

N. Narmontaitė ir jos herojė sveikuolišką gyvenimą supranta skirtingai

Puikia savijauta besirūpinančią aktorę Nijolę Narmontaitę galima sutikti ne tik sporto klube, bet ir judriose sostinės gatvėse, minančią dviratį. Dvirate transporto priemone važiuojančiai garsenybei praeiviai mielai šypsosi ir linksmai moja. Pasak aktorės, šis malonus sportas padeda pasikrauti gero ūpo ir energijos. Ne mažiau svarbu – tinkama mityba, kuriai N. Narmontaitė itin atidi.
2012-06-12

„Šok ir lieknėk“ dalyvė Rasa: dukra neviliojo bandelėmis

Jau šį šeštadienį, kovo 24-ąją, 19.00 val. TV3 eteryje įvyks unikalaus, karšto ir nerealiai nuotaikingo projekto „Šok ir lieknėk“ premjera. Ant projekto parketo susitiks dešimt apkūnių, tačiau savimi pasitikinčių projekto dalyvių, kuriems į parankes įsikibs profesionalūs šokėjai ir net dešimt savaičių iš eilės savo poras kasdien treniruos šokių aikštelėse, ves alinančias treniruotes sporto salėse ir nė akimirkos neleis atsipūsti! „Šok ir lieknėk“ projekto atrankas perėjusi ir tarp dešimties la...
2012-03-19
Į viršų