thomasas partey

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomasas partey“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomasas partey“.

Ispanijoje – minimalios „Atletico“ ir „Barcelona“ pergalės

Šeštadienį Ispanijos lygoje pergales iškovojo šalies futbolo grandės – Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“. „Atletico“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė La Korunjos „Deportivo“. Madrido komanda pergalingą įvartį pelnė pačioje rungtynių pabaigoje – 91-ąją minutę po Gabi perdavimo įmušė Thomasas Partey. „Barcelona“ savo stadione 2:1 (1:0) įveikė „Sevilla“. Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Paco Alcaceras (23, 65 minutėmis). Rezultatą po Evero Banegos perdavimo buvo išlyginęs Guido Pizarro (59 min.
2017-11-05

Ispanijoje – „Barca“ ir „Atletico“ pergalės

Antrajame Ispanijos čempionato ture pergalę iškovojo „Barcelona“. Laimėjimą lėmė Lionelio Messi dublis. Katalonai šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Vitorijos-Gasteiso „Alaves“. L. Messi pirmąjį įvartį pelnė 55-ąją, antrąjį – 66-ąją minutėmis. Argentinietis 39-ąją nerealizavo 11 metrų baudinio. Madrido „Atletico“ svečiuose 5:1 (2:0) sutriuškino „Las Palmas“. Du įvarčius pelnė Koke (62, 75 minutėmis), po vieną – Angelis Correa (3 min.), Yannickas Carrasco (5 min.