tadas ramanauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas ramanauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas ramanauskas“.

Paskutinysis varžovas pasaulio jaunių čempionate – Estija

Po nesėkmės prieš Didžiąją Britaniją įpykusi Lietuvos rinktinė vakar per vieną kėlinį sudaužė visas Kroatijos rinktinės viltis pratęsti lietuvių nesėkmių seriją ir išsaugojo galimybes iškovoti šio čempionato auksą. Paskutinę čempionato dieną, šeštadienį, 10:30 val. Lietuvos laiku, mūsų šalies rinktinė stos į svarbiausią pirmenybių akistatą prieš vakar kovoje dėl aukso mums palankią pergalę iškovojusius estus.
2017-04-07

Lietuvos jauniai pasaulio čempionate nušlavė kroatus, rinktinės likimas – varžovų rankose

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato IIA diviziono ketvirtose rungtynėse penktadienį susikaupusį pykti po pralaimėjo Didžiajai Britanijai išliejo ant kroatų. Lietuviai 5:1 (5:0, 0:1, 0:0) sutriuškino Kroatiją ir vis dar turi galimybes iškovoti aukso apdovanojimus.