t. pleiss

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t. pleiss“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t. pleiss“.

Katastrofa: UNICS pralaimėjo dešimtą kartą iš eilės

Muša visi, kurie netingi. Taip šį sezoną būtų galima apibūdinti Kazanės UNICS ekipą. Šįkart rusai išvykoje 75:67 nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui. Viskas apsisprendė jau pirmoje rungtynių pusėje. Nors pirmasis kėlinys priklausė Kazanės komandai (21:23), tačiau antrąjį „Galatasaray“ laimėjo net 24:6 ir prieš pertrauką urėjo 16 taškų pranašumą. Trečiajame ketvirtyje stipresnės komandos nebuvo, jis baigėsi 12:12. Ketvirtąjį 18:26 laimėjo UNICS, tačiau tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.
2017-03-22

Justiną Dentmoną atleidęs Stambulo „Galatasaray“ laimėjo Stambulo derbį

Dar po trečiadienio rungtynių Kaune Stambulo „Galatasaray“ atleido du žaidėjus, o jau po dviejų dienų šventė svarbią pergalę 85:81 prieš to paties miesto „Darussafaka“ ekipą. Justiną Dentmoną ir Russą Smithą išspyręs „Galatasaray“ dengiasi tuo, kad žaidėjai, palikę viešbutį Kaune, ir išėję į miestą, pažeidė kubo vidaus taisykles, tačiau šią istoriją gaubia paslapties šydas.