svyravimai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svyravimai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svyravimai“.

„Revolut“ Mobiliųjų technologijų vadovas: kaip kinta kriptovaliutų svyravimai?

Kripovaliutų vertėms nuolat svyruojant, o bitkoinui nebeperlipant 9000 JAV dolerių ribos imama svarstyti, ar geriausi laikai jau praeityje.  Edward Cooper, „Revolut“ Mobiliųjų technologijų vadovas, reaguodamas į pasaulines naujienas apie ICO reklamos draudimus ir paskutinius kriptovaliutų kainų svyravimus pateikia savo nuomonę.
2018-04-03

Kaip valiutų vertės pokyčiai turėtų lemti jūsų atostogų maršrutus?

Amerikiečiai dėl euro atžvilgiu pabrangusio dolerio Europoje atostogaus pigiau, o štai lietuviai, vykdami į savo pamėgtas šalis, išleis kiek daugiau, sako kelionių ekspertai. Savo ruožtu asmeninių finansų ekspertė Odeta Bložienė teigia mananti, kad pokyčiai valiutų kursuose kelionių mėgėjų planų greičiausiai nepakoreguos. Pasak „West Express“ turizmo vadybininkės Sigitos Samoškaitės, pabrangęs doleris padidino lietuvių kelionių išlaidas.
2015-04-29

Klimato šiltėjimą stabdo Ramusis vandenynas

Ramiojo vandenyno sričių ties pusiauju vandenų atvėsimas yra vienas svarbiausių veiksnių, dėl kurių sulėtėjo pasaulio klimato šiltėjimas, teigia mokslininkai. Pasak britų dienraščio „Guardian“, tyrėjai mano radę atsakymą į klausimą, kodėl vidutinė oro temperatūra mūsų planetos paviršiuje per pastaruosius 10 metų augo lėčiau, nei anksčiau, nors klimato šiltėjimo tendencija išliko.
2013-08-29

Mėnulis veikia ir LHC dalelių greitintuvą

Pasirodo, didžiausiame pasaulyje atomų greitintuve dėl Mėnulio traukos taip pat vyksta potvyniai bei atoslūgiai. Mėnulis, kuris savo gravitacija traukia Žemės vandenynus, panašiai veikia ir Didįjį hadronų greitintuvą (LHC), tad fizikams reikia periodiškai sureguliuoti šį ypač jautrų įrenginį, praneša SPACE.com. Greitintuvas – 27 kilometrų ilgio žiedas, įrengtas po žeme Šveicarijos ir Prancūzijos pasienyje. Jame įgreitinami protonai ir vėliau vykdomi jų susidūrimai.
2012-06-20

Kaip Žemės klimatą junginėja Beringo sąsiauris?

Dabar po Beringo sąsiaurio vilnimis pasinėręs sausumos ruoželis, paskutiniojo ledynmečio metu jungęs Čiukčių pusiasalį su Aliaska, turėjo milžiniškos įtakos planetos klimatui, tvirtina Nacionalinio atmosferos tyrimų centro Boulderyje (Koloradas, JAV) mokslininkai. O gyventi tuo laikmečių Žemėje nebuvo saldu... Klimatas tada buvo ne tik gerokai vėsesnis, bet ir labai permainingas. Apledėjimas prasidėjo prieš maždaug 100 tūkst.
2012-04-17

Investavimas į akcijas: rinktis trumpąjį ar ilgąjį laikotarpį?

Investavimo ekspertai išskiria dvi pagrindines bangas, kurias sukelia trumpalaikiai rinkų svyravimai: per didelė euforija ir psichologinis prislėgtumas. Pastarieji metai, kai investuojantieji į akcijas kur kas dažniau prarasdavo dalį investuotų lėšų nei pasiekdavo norimą investicinę grąžą – puikus antrosios bangos pavyzdys. Tai atskleidžia ir 2011 m. antrą pusmetį daugiau nei 10 proc.
2012-03-07

Valiutų kursų apžvalga

Penktadienį JAV doleris sustiprėjo iki penkių savaičių aukštumų prieš pagrindines valiutas. Vien EUR/USD kursas per kelias savaites smuktelėjo daugiau nei 7,3% ir tai buvo pačios prasčiausios savaitės euro pozicijoms per vienerius metus. Praėjusios savaitės pabaigoje pagrindinės valiutų poros kursas dienos prekybą baigė svyruodamas ties 1,4110. Rinkos dalyviai šiuo metu labiausiai baiminasi galimos euro zonos skolų restruktūrizavimo galimybės.
2011-05-16

Švytuoklių magija

Šiame vaizdo siužete vizualizuota matematikos uždavinio išraiška.  Iš viso veikia 15 švytuoklių, pati ilgiausia atlieka 51 judesį per minutę, o kiekviena trumpesnė - po vieną judesį daugiau. Pati trumpiausioji per minutę atlieka 65 ,o po 60 sekundžių visos švytuoklės sinchronizuojasi.
2011-05-04

Siūbuojantis tiltas sukėlė paniką

Prieš pusę metų Volgograde (Rusija) užbaigtas statyti tiltas per Volgos upę vakar sukėlė paniką. Pasak liudininkų, apie 18 val. daugiau nei 2 kilometrų ilgio tiltą smarkiai įsiūbavo kilęs smarkus vėjas. Rezonansiniai tilto virpesiai buvo tokie galingi, kad juo važiuojantys automobiliai buvo išmetami į orą, kai kurie net apsisukdavo 180 laipsnių kampu. Vairuotojai su siaubu stebėjo, kaip nuo tilto krašto iki jų atsirisdavo didelės „bangos“. Tilto svyravimo amplitudė siekė 1,5 metro.
2010-05-21
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų