susisiekimo paslaugos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „susisiekimo paslaugos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „susisiekimo paslaugos“.

Atsistatydina „Susisiekimo paslaugų“ vadovas Macijauskas

 Sostinės savivaldybės įmonę „Susisiekimo paslaugos“ palieka jos vadovas Gintaras Macijauskas. Apie pokyčius įmonėje ketvirtadienį tinkle „Linkedin“ pranešė savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas. „Po beveik 3 metų darbo su JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos) komanda atsisveikina Gintaras Macijauskas“, – rašė A. Bužinskas. „Ne tas atvejis, kuomet atsisveikinama šalių susitarimu, nes nepavyko kartu dirbti.
2024-05-30

Vilnius ketina pirkti metro ar kitos viešojo transporto sistemos įrengimo studiją

Už visuomeninį susisiekimą atsakinga sostinės savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ planuoja pirkti tarptautinę studiją dėl metro ar kitos naujos viešojo transporto sistemos Vilniuje įrengimo. Apie tai trečiadienį per savivaldybės tarybos posėdį pranešė Vilniaus meras Valdas Benkunskas, atsakydamas į konservatorės Rasos Baškienės klausimą, ar spręsdama spūsčių ir taršos problemas sostinė tikisi pavyti Helsinkį bei Kopenhagą, kur išvystytas metro.
2024-05-15

Vairuotojams nuo šio mėnesio išsisukti jau nepavyks: tikrins po 1 tūkst. numerių per dieną

Veikiausiai daugeliui miesto vairuotojų yra pasitaikę sustoti, kur tai nelabai galima daryti, taip pat pastatyti automobilį ir dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesumokėti už stovėjimą. Vilniuje tokius pažeidėjus iki šiol paprastai „gaudė“ pažymėtais automobiliais važinėjantys ir specialią uniformą vilkintys sostinės savivaldybės pareigūnai. Tačiau dar šį mėnesį pradės važinėti ir nežymėtas automobilis, kuris fiksuos pažeidimus niekam net nematant.
2024-03-15

Vairuotojai patys kalti dėl neužsidegančio žalio šviesoforo signalo: daugelis daro šią klaidą sustodami

Vairuotojai, rytais ir vakarais važiuojantys į darbą automobiliais, dažnu atveju patenka į spūstis. Tačiau retas susimąsto, kad automobilį prie „Stop“ linijos sustabdžius neteisingai, žalio šviesoforo signalo gali tekti laukti ilgiau.  Daugelyje Lietuvos didžiųjų miestų sankryžose yra įrengti šviesoforai, kurie turi specialius jutiklius.
2024-01-11

Vilnius svarsto plėsti autobusų maršrutų tinklą

Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ svarsto plėsti maršrutų tinklą įvedant naujus, keičiant esamus bei didinant jų dažnį. Įmonė šią savaitę pradėjo konsultacijas su rinka, o vėliau ketina skelbti vežėjo konkursą. „Reikalingi viešojo transporto sistemos pokyčiai, numatant esamų maršrutų trasų pakeitimus, naujų maršrutų įvedimą, viešojo transporto kursavimo dažninimą bei transporto priemonių atnaujinimą“, – BNS sakė „Susisiekimo paslaugų“ atstovė Greta Vasiliauskaitė.
2024-01-06

Vairuotojų dėmesiui: nuo pirmadienio į gatves išriedės pažeidėjų siaubas

Vilniuje vis aktyviau kovojama su KET pažeidėjais. Jau nuo pirmadienio (gruodžio 11 d.) pradeda važinėti automobilis, kuris skenuos kitų transporto priemonių valstybinius numerius ir fiksuos pažeidimus. Apie tai Vilniaus miesto savivaldybė pirmadienio rytą žada pristatyti žurnalistams.

Nuo šiandien – pokyčiai Vilniaus viešajame transporte: dalis bilietų nebegalioja

Nuo šiandien, rugpjūčio 1 d., Vilniaus viešajame transporte nebelieka senųjų popierinių bilietų. Juos keičia naujo tipo ir dizaino bilietai, praneša savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Senuosius bilietus pakeis naujojo dizaino vienkartiniai popieriniai bilietai su QR kodu, kurį reikės skenuoti naujajame komposteryje, taip bilietą pažymint.
2023-08-01

Vilniuje brangsta automobilių statymas: štai kiek didėja kainos

Nuo rugpjūčio 1 dienos keičiasi penkių Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ eksploatuojamų automobilių stovėjimo aikštelių įkainiai, praneša bendrovė. Šie pokyčiai įgyvendinami remiantis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2018 m. liepos 4 d. sprendimu Nr. 1-1612 patvirtinta Transporto priemonių stovėjimo įkainių Savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ eksploatuojamose automobilių stovėjimo aikštelėse nustatymo metodika.
2023-07-31

Nauji išmanūs matuokliai – ne pabaiga: netrukus sostinės vairuotojų laukia daugiau staigmenų

Sostinėje chuliganiškiems vairuotojams baigėsi katino dienos. Vilniuje įrengta 16 naujų daugiafunkcių greičio matuoklių, dalis jų fiksuos ne tik greičio, bet ir kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus. Ir tai nėra pabaiga. Netrukus Vilniaus gatvėse atsiras dar daugiau prietaisų, kurie tramdys „kelių erelius“. Nuo liepos 19 dienos Vilniuje pilnu pajėgumu veikia 16 naujų daugiafunkcių greičio matuoklių.

„Susisiekimo paslaugos“ ieškos, kas prižiūrėtų 270 stotelių paviljonus

Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ ieškos, kas dvejus metus už 242 tūkst. eurų (su PVM) prižiūrės 270 sostinės pakraštyje esančių viešojo transporto stotelių paviljonų.  Pasak įmonės atstovės Gretos Vasiliauskaitės, baigiantis sutarčiai su dabartiniu rangovu norima užtikrinti nuolatinę stotelių paviljonų priežiūrą bei esant poreikiui jų remontą.
2023-06-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų