susirėmimai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „susirėmimai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „susirėmimai“.

Dubline – smurto proveržis: po kruvino išpuolio minia žmonių išėjo į gatves, susirėmė su policija

Dubline peiliu ginkluotas vyro surengė išpuolį, o į ligoninę išvežti penki žmonės, tarp kurių – mažiausiai trys vaikai. Praėjus kelioms valandoms po kraupaus įvykio, į miesto gatves išėjo protestuotojai, kurie skandavo prieš imigrantus nukreiptus šūkius, susirėmė su policija. „The Guardian“ rašo, kad ketvirtadienį vakarę, praėjus vos kelioms valandoms po įvykdyto išpuolio, žmonių minia išėjo į Dublino gatves ir pradėjo skanduoti prieš imigrantus nukreiptus šūkius.
2023-11-23

Per susirėmimus Irano pietryčiuose žuvo keturi policininkai

Užpuolikams sekmadienį apšaudžius patrulių būrį neramioje pietrytinėje Sistano ir Beludžistano provincijoje, esančioje netoli sienos su Pakistanu, žuvo keturi Irano policininkai, pranešė valstybinė žiniasklaida. „Per teroristų išpuolį prieš policijos patrulių būrį žuvo trys policininkai“, – pranešė valstybinė naujienų agentūra IRNA. Ketvirtas policininkas nuo patirtų žaizdų mirė vėliau, pranešė valstybinė televizija. Išpuolio aplinkybės iš karto nebuvo aiškios.
2023-07-23

Po susirėmimų į Kosovą atvyko NATO pastiprinimas

NATO pranešė, kad po jos vadovaujamų taikos palaikymo pajėgų Kosove (KFOR) susirėmimų su etninių serbų protestuotojais į šią provinciją pirmadienį atvyko pirmieji Aljanso pastiprinimo daliniai. Po to, kai po ginčytinų vietos rinkimų šiaurinėje Kosovo dalyje praėjusią savaitę kilo smurto protrūkis, per kurį buvo sužeista 30 KFOR karių, NATO praeitą savaitę paskelbė į šalį siunčianti dar apie 700 karių.
2023-06-05

Oficialiai prasidedant savaitę truksiančioms paliauboms Sudane ir toliau vyksta mūšiai

Liudininkai Sudano sostinėje pranešė apie susirėmimus ir oro antskrydžius, praėjus kelioms minutėms po to, kai pirmadienio vakarą įsigaliojo savaitę truksiančios humanitarinės paliaubos, o po šaudymo ir sprogimų, kurie visą dieną drebino Chartumą, vis dar tvyrojo dūmų kvapas. Liudininkai pranešė apie mūšius Chartumo šiaurėje ir oro antskrydžius sostinės rytuose netrukus po 21 val. 45 min. (22 val. 45 min. Lietuvos laiku), kai turėjo įsigalioti paliaubos.
2023-05-23

Ekvadoro kalėjime – susirėmimas: penki žmonės žuvo, 23 sužeisti

Ekvadoro Gvajakilio miesto kalėjime per kalinių susirėmimus ketvirtadienį žuvo mažiausiai penki žmonės, o 23 buvo sužeisti, pranešė apskrities kalėjimo pareigūnai. „Šiuo metu užregistravome 18 sužeistų kalinių, penkis sužeistus policijos pareigūnus ir penkis nužudytus kalinius“, – apie trečiadienį įvykusį incidentą socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė organizacija.
2022-10-06

Konge per susirėmimus žuvo 18 žmonių

Kongo Demokratinės Respublikos vakaruose per anksčiau šį mėnesį kilusius susirėmimus tarp dviejų bendruomenių žuvo 18 žmonių, nurodoma vyriausybės ataskaitoje, su kuria sekmadienį susipažino naujienų agentūra AFP. Konfliktas tarp bajakų ir batekių etninių grupių narių įsiplieskė kilus ginčui dėl mokesčių ir žemės, AFP pranešė Mai Ndombės provincijos gyventojai. Batekių bendruomenės nariai save laiko pirminiais gyventojais regione, besidriekiančiame 200 km palei Kongo upę.
2022-08-28

Švedijoje – nauji susirėmimai dėl planuojamos demonstracijos prieš migrantus

Švedijoje vienos kraštutinių dešiniųjų grupės planai sudeginti Korano knygų trečią dieną iš eilės išprovokavo įnirtingų susirėmimų su jų oponentais, sekmadienį pranešė policija. Per virtinę atskirų incidentų praeitą naktį Malmės mieste buvo padegta šiukšlių konteinerių, autobusas ir lengvasis automobilis, sakoma policijos pranešime. „Padėtis aprimo prieš 3 val. (vietos, 4 val. Lietuvos laiku)", – policijos atstovė Kim Hild sakė visuomeniniam radijui SR.
2022-04-17

Nyderlandų gatvėse – prieš apribojimus dėl koronaviruso nusiteikę demonstrantai: po susirėmimų suimta 30 žmonių

Tūkstančiai demonstrantų sekmadienį nepaisydami draudimo susirinko Nyderlandų sostinėje Amsterdame protestuoti prieš apribojimus dėl koronaviruso, o per protestą kilo susirėmimų ir buvo suimta 30 žmonių. „Čia Olandija! Valdžia žmonėms!“ – skandavo vienas protestuotojas. Demonstrantai susibūrė vienoje pagrindinių miesto aikščių, nors Nyderlandų pareigūnai buvo uždraudę tą protestą.
2022-01-03

Šventojoje žemėje – didžiulis smurto protrūkis: šimtai žmonių sužeisti

Šventojoje žemėje įvyko didžiulis smurto protrūkis. Šimtai žmonių sužeisti, Izraelio policijos pajėgoms susirėmus su palestiniečių maldininkais. Tris dienas ir naktis nesibaigiantys neramumai gatvėse vis labiau įsiūbuoja ir taip nesutarimų draskomą regioną. Kruvinų riaušių su nerimu laukiama ir šiandien. Prie vienos švenčiausių Islamo Al Aksos mečetės Jeruzalėje dvasinės ramybės nė kvapo.
2021-05-10

TV3 Žinios. Rusijoje masiškai sulaikomi Navalno šalininkai

Visoje Rusijoje vyksta milžiniški Navalno šalininkų protestai prieš Putino režimą, sulaikomi žmonės. Pranešama, kad šeštadienį Rusijoje buvo sulaikyta daugiau kaip 1,6 tūkst. protestuotojų per dešimtyse miestų surengtas masines akcijas, skirtas pademonstruoti solidarumą su suimtu iškiliu Kremliaus kritiku Aleksejumi Navalnu, o Maskvoje prasidėjo riaušių policijos susirėmimai su demonstrantais.
2021-01-23
REKLAMA
REKLAMA

Riaušės JAV ir šturmuotas Kapitolijus: skelbiama apie 4 aukas, socialiniai tinklai užblokavo Trumpo paskyras

Vašingtono policijos vadovas trečiadienį pranešė, kad teisėsaugos pareigūnai konfiskavo mažiausiai penkis ginklus ir sulaikė mažiausiai 13 žmonių, vykstant susirėmimams su prezidentą Donaldą Trumpą palaikančiais protestuotojais. Didelė minia, kurioje dauguma žmonių nedėvėjo kaukių, anksčiau trečiadienį šturmavo Kapitolijų, kur kur įstatymų leidėjai buvo susirinkę į nepaprastąjį posėdį, siekdami patvirtinti Rinkikų kolegijos balsavimo rezultatus ir išrinktojo prezidento Joe Bideno pergalę.
2021-01-06

Paryžiuje – protestuotojų susirėmimai su policija

Paryžiuje šeštadienį, antrą savaitgalį iš eilės, masinis protestas prieš naujo saugumo įstatymo projektą, peraugo į smurtą, demonstrantams susirėmus su policija. Kaip pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistai, Prancūzijos sostinėje buvo daužomi langai, o palei Gambetos prospektą buvo padegti keli automobiliai, demonstrantams žygiuojant centrinės Respublikos aikštės link. Be to, buvo svaidomi daiktai į policininkus, kurie savo ruožtu panaudojo ašarines dujas.
2020-12-05

Armėnijos premjeras: paliaubų Kalnų Karabache nėra

Armėnijos premjeras Nikolas Pašinianas pirmadienį pareiškė, kad Kalnų Karabache, kur nuo praeito mėnesio pabaigos tęsiasi armėnų ir Azerbaidžano pajėgų susirėmimai, nesilaikoma praeitą savaitę paskelbtų paliaubų ir kad ten susiklostė artima humanitarinei katastrofai padėtis. „Padėtis fronto pietiniame ruože įtempta. Paliaubų nėra“, – per susitikimą su užsienio ambasadoriais ir organizacijų vadovais sakė jis.
2020-10-12

Raginimai nutraukti ugnį – nė motais: Kalnų Karabache auga mirčių skaičius

Nepaisant tarptautinių raginimų nutraukti ugnį, tarp Azerbaidžano ir Armėnijos pajėgų pirmadienį vyko įnirtingos kovos, išprovokavusios karingą regiono žaidėjos Turkijos retoriką ir nusinešusios kelias dešimtis gyvybių. Jerevano ir Baku teritorinis ginčas dėl etninių armėnų regiono Kalnų Karabacho tęsiasi dešimtmečius. Po 30 tūkst. gyvybių pareikalavusio karo 10-ojo dešimtmečio pradžioje regionas paskelbė nepriklausomybę nuo Azerbaidžano, bet jos nepripažįsta jokia valstybė, net Armėnija.
2020-09-29

Lenkijoje LGBT aktyvisto areštas išprovokavo susirėmimą su policija

Varšuvoje LGBT teisių aktyvistai penktadienį susirėmė su policija, išėję į gatves protestuoti prieš vienos aktyvistės areštą. Kaip pranešė lenkų žiniasklaida, sulaikytai aktyvistei, vardu Margot, penktadienį buvo skirta du mėnesiai arešto už protestą prieš homofobines nuostatas. Kai šis asmuo buvo sulaikytas Varšuvos centre, protestuotojai apsupo policijos automobilį, o vienas žmogus ant jo užsilipo.
2020-08-08

Barselonoje tarp policijos ir karingų katalonų virė tikras pragaras

Katalonijos sostinės Barselonos gatvėse tarp riaušių policijos ir karingų katalonų naktį virė tikras pragaras. Miesto gatvėse liepsnojo gaisrai, vyko nuožmūs protestuotojų ir pareigūnų susirėmimai. Naktį Barselona virto tikru pragaru Žemėje – už nepriklausomybę pasisakantiems katalonams ir „bananais“ žmones talžantiems pareigūnams. Dešimtys tūkstančių jų išėjo į gatves, kur akimirksniu prasiveržė smurtas. Matyti, kad įtampa čia vis labiau kaista su kiekviena akimirka.
2019-10-16

Rusijoje cerkvės statybos iššaukė smurtą – sulaikyti 26 protestuotojai

Jekaterinburge antradienį šimtai žmonių dalyvavo protesto akcijoje prieš kontroversišką planą šio Uralo miesto centriniame parke pastatyti ortodoksų katedrą. Dešimtys riaušių policininkų antradienį vakare apsupo protesto akcijos vietą ir sulaikė kelis žmones, iš įvykio vietos pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistas. Kiek vėliau Sverlovsko srities administracija pranešė, kad per nesankcionuotą protestą prieš šventovės statybą Jekaterinburgo centre buvo sulaikyti iš viso 26 žmonės.
2019-05-15

Gazos Ruože Izraelio kariai nušovė palestinietį

Penktadienį per susirėmimus Gazos Ruože nuo izraeliečių artilerijos ugnies žuvo palestinietis, pranešė islamistų judėjimo „Hamas“ vadovaujama palestiniečių Sveikatos apsaugos ministerija. „Per susirėmimus Gazos pasienyje (su Izraeliu) į šiaurę nuo Džabalijos buvo nukautas 35-erių Aeidas Jumaa (Ejidas Džuma), o dar šeši palestiniečiai buvo sužeisti,“ sakė ministerijos atstovas spaudai.
2017-06-10

Indijos Kašmyre ginkluoti susirėmimai nusinešė tris gyvybes

Indijos Kašmyre per protestus prieš Delio valdymą kilus įnirtingam susišaudymui, žuvo du sukilėliai ir vienas su jais kovoti paskirtų pajėgų policininkas, pranešė šeštadienį policija. Vyriausybės pajėgos, gavusios pranešimą apie neramumus, pietiniame Tralio rajone naktį apsupo vieną civilių namą, sakė policijos viršininkas S.P. Vaid. Mūšis įsiplieskė, prasiveržti mėginusiems sukilėliams apmėčius pareigūnus granatomis ir ėmus šaudyti iš automatų.
2017-03-05

JAV mieste paskelbta nepaprastoji padėtis: nepavyksta sustabdyti riaušių

Pietinėje Šiaurės Karolinos valstijoje esančiame Šarlotės mieste smurtas prasiveržė antrą vakarą iš eilės, kai policija trečiadienį susirėmė su demonstrantais, išėjusiais į gatves dėl incidento, per kurį pareigūnai nušovė vieną juodaodį. Riaušių policininkai, dėvintys neperšaunamas liemenes ir šalmus, prisidengę skydais ir ginkluoti guminėmis lazdomis, grūmėsi su protestuotojais ir leido ašarines dujas.
2016-09-22

Moldovos gyventojai Nepriklausomybės dieną minėjo protestuodami

Nepriklausomybės dienos šventę Moldovoje aptemdė policijos susirėmimai su protestuotojais. Pasipiktinę gyventojai išėjo į gatves ne švęsti, o iškloti visą tiesą, ką galvoja apie šalies valdžią. Per nepriklausomybės dienos 25-metį policija gyventojus ramino ašarinėmis dujomis. Nepriklausomybės dienos šventė Moldovoje, Kišiniove, prasidėjo susirėmimais su policija.
2016-08-28

Turkai nesudeda ginklų: tęsiasi „valymas“ ir susirėmimai

Turkijos saugumo pajėgos ir nesėkmingo karinio perversmo šalininkai sekmadienį trumpai susirėmė vienoje oro pajėgų bazėje centriniame Konijos mieste, nurodė vienas turkų pareigūnas. „Galime patvirtinti, kad vyksta susirėmimas oro pajėgų bazėje Konijoje tarp saugumo pajėgų ir pučininkų, kurie priešinosi (savo) areštui“, – naujienų agentūrai AFP sakė šaltinis, pageidavęs neviešinti jo vardo.
2016-07-18

Eifelio bokštas uždaromas dėl futbolo sirgalių riaušių

Eifelio bokštas pirmadienį buvo uždarytas lankytojams po futbolo aistruolių ir policijos susirėmimų prieš Paryžiaus architektūrinio simbolio, įsiplieskusių per Europos futbolo čempionato finalą, pranešė statinį administruojanti organizacija.
2016-07-11

Vokietijoje įsiplieskus susirėmimams, sulaikyta apie 400 žmonių

Vokietijos riaušių policija šeštadienį sulaikė apie 400 protestuotojų, mėginusių neleisti pasiekti konferencijų centro, kuriame vyksta ultradešiniosios populistinės partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) suvažiavimas, įsiplieskus susirėmimams tarp to judėjimo narių ir kairiosios pakraipos aktyvistų. Protestuotojai degino padangas ir svaidė pirotechninius užtaisus į policininkus ir žurnalistus prie suvažiavimo vietos vakariniame Štutgarto mieste, nurodė policija.
2016-04-30

Po susirėmimų Kijeve Ukraina kaltina ultranacionalistus

Vienas Ukrainos nacionalinės gvardijos karys žuvo, o dar dešimtys žmonių buvo sužeisti pirmadienį per policijos ir nacionalistų protestuotojų susirėmimus Kijeve, kai įstatymų leidėjai preliminariai pritarė ginčijamoms konstitucijos pataisoms, turinčioms padidinti separatistinių regionų autonomiją. Taip pat buvo paskelbta, kad mirė jau antras Ukrainos saugumo pajėgų narys. Galingosios šalys išreiškė gilų susirūpinimą dėl to kraujo liejimo, o Ukrainos vyriausybė dėl jo kaltino ultranacionalistus.
2015-09-01

Iš strategiškai svarbaus Ukrainos Debalcevės miesto bėga gyventojai

 Mažiausiai 19 karių ir civilių gyventojų žuvo Rytų Ukrainoje, kur, žlugus deryboms dėl ugnies nutraukimo, sekmadienį toliau vyko įnirtingi vyriausybinių pajėgų ir prorusiškų separatistų susirėmimai. Ukrainos kariškiai pranešė, kad per pastarąsias 24 valandas 13 karių žuvo, o dar 20 buvo sužeisti.
2015-02-01

Lenkijos nepriklausomybės dienos iškilmes aptemdė susirėmimai

Lenkijoje chuliganai antradienį susirėmė su policija per kasmetines dešiniųjų nacionalistų eitynes Varšuvos centre, minint šalies nepriklausomybės dieną. Pora šimtų žmonių, kurių daugelis veidus slėpė po megztomis kaukėmis, svaidė akmenis, grindinio trinkeles, fejerverkus ir Molotovo kokteilius į policiją, o pareigūnai atsakė vandens patrankų čiurkšlėmis ir guminėmis kulkomis.
2014-11-12

Susirėmimai Varšuvoje: skamba šūviai, mėtomi Molotavo kokteiliai

Varšuvoje įsiplieskus susirėmimams su policija buvo suimta apie 215 žmonių, kai Lenkijos nacionalistai surengė eitynes pažymėti  šalies nepriklausomybės dieną. Rašo rt.com Kaip rašo „Gazeta Wyborcza“, keletas tūkstančių eitynių dalyvių iš pradžių taikiai žingsniavo centrinėmis Varšuvos gatvėmis, tačiau vėliau, kelių grupių radikalų smurto banga buvo nukreipta prieš eitynes prižiūrinčius policijos pareigūnus.
2014-11-11

Paliaubos Ukrainoje: nukautas vienas vyriausybės karys, sužeista 15

 Ukrainoje per praėjusią parą mūšiuose su prorusiškais separatistais nukautas vienas vyriausybės pajėgų karys, sužeista 15, pranešė Ukrainos kariškiai, kai susirėmimais vis pažeidžiamos paliaubos. Vieną desantininką nušovė snaiperis Donecko tarptautinio oro uosto griuvėsiuose, kur Ukrainos pajėgos yra beveik visiškai apsuptos maištininkų, sakoma kariškių pranešime. Kiti 15 karių buvo sužeisti per vyriausybės pajėgų pozicijų bombardavimą konflikto zonoje, nurodoma pranešime.
2014-11-08

Ukrainoje per susirėmimus numuštas šturmo lėktuvas, žuvo dešimtys žmonių

 Vienas Ukrainos karinių oro pajėgų lėktuvas trečiadienį buvo numuštas virš sukilėlių kontroliuojamos teritorijos, o per įnirtingus susirėmimus tarp vyriausybės pajėgų ir prorusiškų sukilėlių žuvo dešimtys civilių.
2014-08-21

Paliauboms Ukrainoje – rimtas pavojus

Ukrainos taikos planą turėtų papildyti "realus" ugnies nutraukimas, sako Putinas (papildyta 15 val. 44 min.) Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė Vokietijos ir Prancūzijos lyderiams, kad Ukrainos prezidento Petro Porošenkos pasiūlytas taikos planas turėtų būti sustiprintas "realiu" ugnies nutraukimu, sakoma sekmadienį paskelbtame Kremliaus pranešime. "Putinas iš esmės palaikė P.Porošenkos sprendimą realizuoti taikaus sureguliavimo planą, - nurodoma pranešime.
2014-06-22

Ukrainos rytuose per susirėmimus žuvo du Rusijos televizijos reporterių komandos nariai

Du Rusijos televizijos reporterių komandos nariai žuvo antradienį per įnirtingą susirėmimą tarp prorusiškų separatistų ir vyriausybės pajėgų, o šis incidentas išprovokavo audringą reakciją Maskvoje, kuri apkaltino Kijevą vykdant „teroro“ kampaniją. Rusijos žiniasklaidos grupės VGTRK žurnalistas Igoris Korneliukas buvo užkluptas Ukrainos pajėgų puolimo regione netoli sienos su Rusija ir buvo sunkiai sužeistas, kai jam į pilvą pataikė skeveldra.
2014-06-18

Ar labai pavojingas pasaulio futbolo čempionatas žaidėjams ir sirgaliams?

Brazilijoje chaosas. Likus 49 dienoms iki pasaulio futbolo čempionato vis dažniau riaušių židiniai kyla šalia turistų pamėgtų vietų. Užpuolimų skaičiaus augimas įvarė baimės futbolo gerbėjams, planuojantiems vykti į Braziliją, rašo bild.de. Rio de Žaneiro gatvių mūšiuose su apsaugos daliniais antradienį žuvo 27 metų žmogus, 12 metų berniukas buvo sužeistas. Demonstrantai mėtė į policininkus padegamuosius užtaisus, uždegė barikadas iš padangų.
2014-04-24

Madride baigiantis „žygiui už orumą“ kilo susirėmimai

Dešimtims tūkstančių žmonių iš visos Ispanijos, įskaitant tolimiausius jos kampelius, šeštadienį po mėnesį trukusio „žygio už orumą“ pėsčiomis atkeliavus į Madridą, sostinėje prasiveržė smurtas. Tai, kas buvo daugiausia taikių demonstracijų prieš sunkią ekonomikos būklę diena, vėlai vakare virto smurto protrūkiu: dešimtys jaunuolių išdaužė vieno banko langus, padegė šiukšliadėžes ir apmėtė policininkus įvairiais daiktais. Policija protestuotojus vaikė guminėmis kulkomis.
2014-03-23

Ukrainoje liejasi kraujas: susirėmimai nešasi žmonių gyvybes

 Ukrainos rytiniame Donecko mieste vienas žmogus žuvo, o dar keliolika buvo sužeisti per ketvirtadienį įsiplieskusius prorusiškų ir provakarietiškų demonstrantų susirėmimus, pranešė vietos sveikatos apsaugos tarnyba. Šio pramonės miesto, kuriame gyventojų daugumą sudaro rusakalbiai, centrinėje aikštėje keli šimtai žmonių, savo šūkiais gyrusių Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, susigrūmė su panašaus dydžio minia, smerkiančia Maskvos pajėgų įvykdytą faktinę Krymo okupaciją.
2014-03-13

Dniepropetrovske susirėmė prorusiški aktyvistai ir naujosios vyriausybės šalininkai

Ukrainos rytiniame Dniepropetrovsko mieste šeštadienį įsiplieskė susirėmimas tarp prorusiškų aktyvistų ir naujosios šalies vyriausybės šalininkai. Prorusiško mitingo dalyviai nuplėšė nuo buvusio Lenino paminklo postamento Kijeve žuvusių provakarietiško Maidano judėjimo aktyvistų portretus, sutrypė ten padėtas gėles ir sudaužė ikonas bei žibintus su žvakelėmis.
2014-03-01

Žmonių kantrybė ne begalinė

 Įvykių Ukrainoje scenarijus kartojasi dar vienoje Europos valstybėje. Dabar nepatenkinimą savo valdžia ryžosi pademonstruoti Bosnijos ir Hercogovinos gyventojai. Nuo praėjusio trečiadienio trunkančiuose susirėmimuose jau nukentėjo daugiau kaip 100 šios šalies gyventojų, sostinėje Sarajeve liepsnoja pastatai. Teigiama, kad išalkusią tautą nuramins tik pirmalaikiai rinkimai. Bosnijoje ir Hercogovinoje kilę protestai atspindi didėjantį žmonių nusivylimą nuosmukį patiriančiu šalies ūkiu.
2014-02-13

Egipte minint sukilimo metines per 24 valandas žuvo 49 žmonės

Mažiausiai 49 žmonės žuvo per 24 susirėmimų valandas Egipte, kurie kilo šeštadienį, per priešingų stovyklų mitingus 2011 metų sukilimo pradžios trečiosioms metinėms paminėti, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Vidaus reikalų ministerija savo ruožtu paskelbė, kad per tas demonstracijas buvo areštuoti 1 079 žmonės.
2014-01-26

Lietuva gydys nukentėjusius per susirėmimus Ukrainoje asmenis

  Dešimt per protestus Ukrainoje nukentėjusių asmenų pirmadienį bus atvežti gydyti į Lietuvą.   Tai po prezidentės Dalios Grybauskaitės susitikimo su Ukrainos ambasadoriumi Lietuvoje Valerijumi Žovtenka penktadienį žurnalistams pranešė prezidentės patarėja Jovita Neliupšienė. "Jau pirmadienį dešimt žmonių, kurie nukentėjo per susirėmimus Euromaidane, bus atvežti gydymui ir reabilitacijai Lietuvoje", - sakė patarėja. Anot jos, apie sankcijas Ukrainai šiame susitikime nekalbėta.

Egipte per neramumus žuvo 4 žmonės

Egipte vėl siaučia neramumai ir susidūrimai tarp nuversto prezidento Mohammed Morsi šalininkų ir oponentų bei saugumo pajėgų. Susirėmimai vyksta sostinėje Kaire ir Aleksandrijoje, rašo bbc.co.uk. (papildyta 22:46) Kaip praneša „BBC“ 4 žmonės žuvo ir 40 buvo sužeisti Egipte per susirėmimus tarp nuversto prezidento Mohammed Morsi šalininkų ir oponentų bei saugumo pajėgų. Prieš protestuotojus buvo panaudotos ašarinės dujos.
2013-10-04

Čilėje per susirėmimus, minint Pinocheto perversmą, sužeisti 42 pareigūnai

Mažiausiai 42 policininkai buvo sužeisti ir 264 protestuotojai suimti per susirėmimus Čilės sostinėje, minint 40-ąsias Augusto Pinochetą (Augustą Pinočetą) į valdžią atvedusio perversmo metines, ketvirtadienį pranešė pareigūnai. Neramumai prasidėjo antrą naktį iš eilės Santjago priemiesčiuose, kur riaušininkai degino užtvaras, automobilius, nutraukė elektros energijos tiekimą.
2013-09-12

Kaire per susirėmimus su Mursi šalininkais žuvo 95 žmonės

(Atnaujinta 08:18) Egipte nušalinto prezidento M. Mursi šalininkai yra apsupti mečetėje esančioje netoli Kairo Ramzio aikštės, rašo aljazeera.com. Tokia padėtis buvo iki pat ankstyvo šeštadienio ryto. Liudininkai teigia, kad saugumo pajėgos bandė nusiaubti pastatą, kuriame buvo šimtai žmonių, įskaitant moteris ir vaikus. Primename, kad penktadienį vykusio „pykčio žygio“ metu žuvo 95 žmonės, kai protestuotojai susirėmė su saugumo pajėgomis.
2013-08-16

Egiptas ruošiasi „pykčio penktadieniui“ po kruvinų susirėmimų

Egipto islamistai paragino surengti "pykčio penktadienį" Kaire, kai beveik 600 žmonių žuvo per saugumo pajėgų surengtą susidorojimą su jų protesto stovyklomis, nors Jungtinės Tautos (JT) ragina visas šalis laikytis "didžiausio santūrumo". "Prieš perversmą nukreiptos eitynės ... prasidės iš visu Kairo mečečių ir judės link Ramzio aikštės po (tradicinių penktadienio) pamaldų per "Pykčio penktadienį", - Musulmonų brolijos atstovas Gehadas al Haddadas (Gehadas Hadadas) parašė socialiniame tinkle "Tw...
2013-08-16

Daugiau nei 300 žmonių žuvo Pietų Sudane

Daugiau nei 300 žmonių žuvo ir tūkstančiai buvo iškeldinti iš savo namų per susirėmus tarp Pietų Sudano armijos, sukilėlių ir vietinių genčių, rašo rt.com. Manoma, kad mirčių skaičius dar didės. Apie 1600 žmonių žuvo didžiausioje valstybės valstijoje Jonglei nuo 2011 metų, kai Pietų Sudanas tapo nepriklausoma valstybe.
2013-08-08

Rusijoje desantininkai užpuolė protestuojančius homoseksualus

Šeštadienį Rusijoje vyko profesinė desantininkų šventė. Tačiau šventės metu užfiksuoti keli desantininkų susirėmimai su gėjais, rašo gazeta.ru. Sankt Peterburge, vienas gėjus surengė protestą, kurio metu jis pasisakė už lygias seksualinių mažumų teises. Vis dėlto, toks piketas nepatiko įkaušusiems desantininkams, todėl jie užpuolė gėjų. Tuomet slopinti konfliktą įsikišo policijos Ypatingosios paskirties būrys (OMON). Susirėmimų metu protestavęs gėjus nebuvo sužeistas.
2013-08-03

Per susirėmimus Egipto Port Saide sužeista 15 žmonių

Mažiausiai 15 žmonių praėjusią naktį buvo sužeisti per susirėmimus Egipto mieste Port Saide, kuriuose dalyvavo nušalintojo prezidento Mohamedo Mursi (Mohamedo Mursio) šalininkai, pranešė valstybinė naujienų agentūra MENA. Liudininkai ir MENA pranešė, kad M.Mursi šalininkai pradėjo šaudyti per vieno saviškių laidotuves, bet nušalintojo prezidento Musulmonų brolija tai paneigė.
2013-07-28

Egipte per protestuotojų susirėmimus su saugumo pajėgomis žuvo 38 žmonės

(Papildyta 09:28) Egipto sostinėje Kaire per susirėmimus su saugumo pajėgomis žuvo mažiausiai 38 mitingavę nuverstojo prezidento Mohamedo Mursi (Mohamedo Mursio) šalininkai, pranešė lauko ligoninės gydytojas Yehia Mikkia (Jehija Mikija) šeštadienį. Pasak jo, greta protestuojančiųjų stovyklos esančią lauko ligoninę naktį užplūdo nukentėjusieji per susirėmimus; žuvusiųjų tikriausiai yra dar daugiau.
2013-07-27

Turkijoje vėl neramumai: policija vaiko protestuotojus

Turkijos policija išvarė šimtus protestuotojų iš Istiklal gatvės, kai jie ruošėsi žygiuoti į Gezi parką. Parkas jau ištisas savaites yra antivyriausybinių protestų susirinkimų vieta, rašo rt.com. Demonstrantai protestuoja prieš neseniai įvestą įstatymą, kuris blokavo Turkijos inžinierių ir architektų sąjungos institucijos galimybes tvirtinti miestų planavimo projektus. Protestuotojai susirinko Istiklal gatvėje pradėti žygį iki Gezi parko, kuris yra visiškai šalia.
2013-07-13

Antradienį per protestus Egipte žuvo 16 žmonių, M. Mursi lieka savo poste

16 žmonių žuvo antradienį per protestus Egipte, skelbia bbc.co.uk. Prezidentas Mohamedas Mursi ir toliau teigia nepaliksiąs  posto, nors ir vyksta didelio masto protestai. Antradienį vėlai vakare  tiesioginiame eteryje jis kreipėsi į Egipto gyventojus, reikalaudamas, kad protestai būtų taikūs. Savo kreipimesi jis dar kartą pareiškė nepaklusiąs jokiems armijos ultimatumams.
2013-07-03

FIFA Konfederacijų taurės organizatoriai priversti malšinti protestus

Ašarinės dujos ir susirėmimai su policija tampa nuolatiniais Brazilijos sostinėje vykstančio tarptautinio FIFA Konfederacijų taurės turnyro palydovais. Sekmadienį prie „Maracana“ stadiono, kur vyko rungtynės Italija – Meksika, susirinko per 3 tūkst. protestuotojų. Specialios policijos pajėgos miniai išsklaidyti panaudojo ir ašarines dujas, ir gumines kulkas. Jėga reikėjo panaudoti ir šeštadienį, kai žaidė turnyro šeimininkai brazilai ir japonai.
2013-06-17
Į viršų