stomatitas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stomatitas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stomatitas“.

Kaip elgtis, kad burnos žaizdelės užgytų greičiau?

Aftinis stomatitas – nemaloni ir gyvenimo kokybę trikdanti liga. Pateikiame patarimų, kaip kovoti su skausmingomis bei valgyti, gerti ir kalbėti trukdančiomis burnos opelėmis, kad netrukus ir vėl galėtumėte džiaugtis gyvenimu, maistu, bendravimu ir kokybišku miegu. - Gerkite daugiau vandens. Vanduo padeda drėkinti burnos gleivinę, skatinti audinių regeneraciją, „išplauti“ mikrobus. Gerti pakankamai vandens yra labai svarbu, kitaip organizmas gali netekti pavojingo kiekio skysčių.
2024-02-22

Skaudi žaizdelė burnoje kaunietei atskleidė itin nemalonią ligą: ragina nekartoti jos klaidos

Dažnai klaidingai manoma, kad stomatitas – tik vaikų liga. Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos gydytoja periodontologė Jūratė Žekonienė sako, kad stomatitas gali kamuoti įvairaus amžiaus žmones, o atsirasti jis gali dėl begalės priežasčių. Taip nutiko ir kaunietei studentei Laimai (vardas pakeistas). Ji sako niekada nesusidūrusi su šia liga, todėl iš pradžių po liežuviu atsiradusią žaizdelę palaikė tiesiog spuogeliu, tačiau ji nenyko, o situacija blogėjo.
2021-05-11
Į viršų