stebėjimo kamera

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stebėjimo kamera“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stebėjimo kamera“.
REKLAMA
 „Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją    „Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją

„Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją

Gyvena sau ramiai kvartalas, visi mano, kad saugiai, tačiau vieną rytą, kaip perkūnas iš giedro dangaus – apvogė! Kažkam išplėšė sandėliuką ir išsivežė žoliapjovę, kažkam „nurinko“ automobilio žibintus ir pan. Žmonės piktinasi – juk taip buvo ramu. Policija klausinėja, gal kas turi kameras, ką nors užfiksavo. Deja, kamerų nėra. Labai dažnai būna, kad stebėjimo kameros montuojamos ne iš karto, o po kelių metų įsikrausčius gyventi.
2024-05-08

Pora svetainėje įsirengė kamerą: negalėjo patikėti, ką ji užfiksavo

Viktorija Hepworth ir jos sužadėtinis Joe Shardas svetainėje įsirengė stebėjimo kamerą ir išvydę jos užfiksuotus vaizdus sako neturintys jokio logiško paaiškinimo, ką pavyko nufilmuoti. Pora sako, kad jie labai išsigando, kai vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo namuose „plūduriuojančią“ figūrą. V. Hepworth praėjusią savaitę prižiūrėjo sesers labradorę Kiwi savo namuose Prestone, Lankašyro grafystėje. Kameros užfiksuotame vaizde ji pastebėjo keistą figūrą, o šuo išbėgo iš kambario.
2023-10-13

Namų stebėjimo kamera užfiksavo neįtikėtina nakties vaizdą danguje

Anglijoje gyventojui Gary Rogers pavyko užfiksuoti neeilinį vaizdą danguje. Jo namų stebėjimo kameros nufilmavo, kaip sprogsta kritęs meteoras. Vyras pačio incidento nematė, tačiau gavo pranešimą į telefono aplikaciją, kad kamera užfiksavo neįprastus judesius. Peržiūrėjęs medžiagą – nustebo. Specialistai mano, kad tai buvo bolidas – šviesus meteoras, kuris sprogo atmosferoje. Nepaprasta akimirka – vaizdo siužete.
2020-02-13

Policija ne tik baudžia, bet ir dovanoja: už saugumą žada prizus

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas paskelbė intriguojantį konkursą ir žada nugalėtojams vertingų dovanų. „Paskubėkite! Dar galite suspėti dalyvauti konkurse! Du pagrindiniai prizai – net du vaizdo stebėjimo kamerų rinkiniai“, – rašoma šios miesto policijos „Facebook“ paskyroje. Žmonės yra raginami siųsti savo gyvenamosios aplinkos saugumo stiprinimo planą – strategiją – viziją.
Kriminalai 2019-09-19

Sostinė didina stebėjimo kamerų arsenalą: įtaisys ir netikėtose vietose

Vilniuje prasidedant šiltajam sezonui įrengti 4 nauji paplūdimiai, atnaujinti 5 senieji – paplūdimiuose nuo šiol veiks stebėjimo kameros, jų vaizdas bus transliuojamas internete. Kaip sako Vilniaus savivaldybės įmonės „Grinda“, atsakingos už paplūdimius, vadovas Kęstutis Vaicekiūtis, nauji paplūdimiai įrengti prie Tapelių ir Balžio ežerų. „Šie miesto pakraštyje esantys ežerai visą bendrovės prižiūrimą paplūdimių teritoriją praplėtė iki daugiau nei 55 hektarų.
Aktualijos 2018-05-20

Parduotuvės stebėjimo kameros užfiksavo vaiduoklį

Miestelio netoli Kento parduotuvėje užfiksuota, kaip arbatos pakelis pradeda skraidyti niekieno neliečiamas. Tai paskatino kalbas, kad galbūt čia įsipainiojusios nežemiškos būtybės, rašo metro.co.uk. Parduotuvės stebėjimo kameros įraše matyti, kaip arbatos pakelis pakyla nuo prekystalio ir kybo ore prekeiviui už nugaros, o kita dėžutė staiga nukrenta. Šalia buvęs pirkėjas atrodo nustebęs, tačiau mandagiai pakelia nukritusias prekes. „Negalėjau tuo patikėti.
2013-07-25

„Mobotix“ pristatė tamsoje stebinčią vaizdo kamerą

Bendrovė „Mobotix“ pranešė pristačiusi naują dviem stebėjimo moduliais aprūpintą ir ištisą parą veikti galinčią kamerą „D14D“. Tai atnaujintas patikimos ir didelio populiarumo sulaukusios „Mobotix“ kameros „DualDome D14“ modelis, išsiskiriantis geresne vaizdo kokybe ir infraraudonųjų spindulių jutikliu, suteikiančiu galimybę fiksuoti detalius vaizdus net ir visiškoje tamsoje, sakoma bendrovės pranešime.
2012-06-07

Kinijoje pasirodė robotai-policininkai

Būdamas dviejų metrų aukščio ir įspūdingos išorės šis kinų sukurtas robotas atrodo gana niūriai, bet kartu ir grėsmingai, retas nusikaltėlis norėtų susitikti su tokia mašina. Deja, realybėje toks robotas nesugeba pademonstruoti kokių nors ryžtingų veiksmų. Tai yra tik prižiūrėtojas, kuris prijungtas prie artimiausios policijos nuovados stebėjimo sistemos.
2012-05-20

Kai pėstysis nesilaiko taisyklių

Jei būsite Johanesburge ar kitame Pietų Afrikos mieste, stenkitės laikytis eismo taisyklių ir jokiu būdu neikite per gatvę draudžiamoje vietoje. Vairuotojai ten gana nervingi ir tokių dalykų neatleidžia.
2012-04-19

Stebėjimas tapo našta

Netekus dalies pajamų už surenkamas administracines baudas, mokėti už miestą stebinčių vaizdo kamerų išlaikymą Klaipėdai tapo per didelė našta.Todėl ieškoma galimybių šią prievolę perleisti policijai, kuriems kameros teikia didžiausią naudą, praneša LTV naujienų tarnyba. Šiuo metu Klaipėdoje veikia 57 vaizdo kameros. Policijos pareigūnai teigia, kad jų stebėjimo lauke klaipėdiečiai jaučiasi daug saugiau – pernai kamerų dėka užfiksuota apie 3000 įvairių pažeidimų arba nusikalstamų veikų.
REKLAMA
REKLAMA

Mandagus apiplėšimas

Dar kelios lietuviškos sąskaitos iš šildymą, ir dalis pensininkų, nenorinčių mirti badu, imsis privačios išgyvenimo iniciatyvos. Atrodo, JAV kai kas mato tik tokią išeitį.
2012-01-12

Perpjovė stulpas

Tai, ką matote, praėjusią savaitę nufilmuota Turkijoje. Vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo, kaip dideliu greičiu lėkęs automobilis trenkėsi į stulpą. Po smūgio automobilis buvo padalintas į dvi dalis, tačiau visi trys juo važiavę žmonės liko gyvi.
2011-12-30

Niekas nenorėjo stabdyti

Tai, ką matote, nufilmavo viena stebėjimo kamera Turkijoje. Verta prisiminti lietuvių liaudies išmintį, kad visada reikia duoti durniui kelią....
2011-11-22

Šnipų valstybė – paranoja ar atsargumas?

Pastarosiomis savaitėmis viešumon iškilo tai, kad valstybė kasmet pasiklauso per 85 tūkst. savo piliečių telefoninių pokalbių. Tai sukėlė visuotinį pasipiktinimą. Tačiau niekas nekalba, kad tai tik viena medalio pusė – nėra žinoma, kiek darbdavių seka savo darbuotojus, kiek sutuoktinių persekioja antrąsias puses, kiek įmonių šnipinėja savo konkurentus. Sekimo įranga rinkoje populiari, ją įsigyti lengva, o kiek jos parduodama, niekas neatskleidžia.

Kovotojų už laisvę motinos paminklą Kauno centre saugos ir vaizdo stebėjimo kamera

Senosiose Kauno kapinėse tik baigiantis šių metų vasarai atidengtas Kovotojų už Lietuvos laisvę motinai paminklas jau rugsėjo pradžioje buvo apgadintas metalo plėšikų: dingo dvi varinės šio kūrinio detalės. Pasikartojus niekdarių siautėjimams, Kauno miesto savivaldybė skubiai ėmėsi spręsti paminklo geresnės apsaugos problemą – prie jo įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Ji įrengta taip, kad būtų matomas paminklas ir aplink esanti aplinka.
Į viršų