sportas linksmai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sportas linksmai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sportas linksmai“.

Išvyskite neįtikėtiną kuriozą: futbolo mače krito du įvarčiai iš savo aikštės pusės

Antroje pagal pajėgumą Japonijos futbolo lygoje „J2 League“ užfiksuotas kuriozinis atvejis – „Montedio Yamagata“ komanda per 90 sekundžių pelnė 2 įvarčius iš savo aikštės pusės! Rungtynėse su „Ehime“ klubu šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0. Po pertraukos „Ehime“ stengėsi išlyginti rezultatą, bet buvo skaudžiai nubausti. 61-ą min.
2019-10-30

Pamatykite: girtas futbolo teisėjas rungtynėse nepastovėjo ant kojų

Čekijos futbolo teisėjas Milanas Šefara greitai tapo interneto žvaigžde, kai paplito vaizdo įrašas iš rungtynių, kuriose jam buvo skirtos šoninio teisėjo pareigos. M.Šefara buvo vienas iš teisėjų Čekijos jaunių klubų „Beroun“ ir „Slany“ rungtynėse. Teisėjas prieš rungtynes akivaizdžiai padaugino alkoholio, svirduliavo šalia aikštės, o bandydamas suspėti paskui žaidėjus ne kartą neišsilaikė ant kojų ir krito, taip prajuokindamas susirinkusius žiūrovus.