sovietų sąjungos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sovietų sąjungos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sovietų sąjungos“.

Romano Abramovičiaus gyvenimas vertas filmo: našlaitis tapo vienu turtingiausių žmonių pasaulyje

Romano Abramovičiaus istorija – verta filmo. Sulaukęs trejų metukų jis tapo našlaičiu, o vėliau iškilo iki vieno turtingiausių žmonių pasaulyje. Šiomis dienomis Rusijos oligarcho ryšiai su Vladimiru Putinu jam pridarė nemažai bėdų – vyras neteko ir verslo ir reputacijos.  „Esu įsitikinęs, kad žmonės į mane kreips dėmesį tris ar keturias dienas, bet tai praeis. Jie pamirš, kas aš toks, ir man tai patinka“, – sakė R. Abramovičius 2003 metais po to, kai nusipirko „Chelsea“ futbolo klubą.
2022-04-01

Seimas linkęs drausti simbolius „Z“, „V“ ir Georgijaus juostą

Seime ketvirtadienį pateikti siūlymai drausti Rusijos invazijos į Ukrainą simboliu tapusią raidę Z, raidę V ir Georgijaus juostą. Seimas pateikimo stadijoje yra linkęs drausti šiuos simbolius. Projektams po pateikimo pritarė 86, nė vienas nebalsavo prieš, susilaikė 7 Seimo nariai. „Turime suprasti, kad gyvename ant konvencinio karo slenksčio ir mes.
Aktualijos 2022-03-24

Bulgarija atšaukia konsultacijoms savo ambasadorių Rusijoje

Bulgarija atšaukia konsultacijoms į Sofiją savo ambasadorių Rusijoje, ketvirtadienį pranešė ministras pirmininkas Kirilas Petkovas. Toks sprendimas priimtas po pastarosiomis dienomis įvykusio pikto apsikeitimo nuomonėmis tarp K. Petkovo ir Maskvos pasiuntinės Sofijoje Eleonoros Mitrofanovos: premjeras pareiškė protestą dėl vieno ambasadorės padaryto pareiškimo, o ši tuomet pavadino jį vyriausybės „klerku“. „Darysime štai ką: iškviesime mūsų ambasadorių Rusijoje atgal į Bulgariją konsultacijoms...
2022-03-24

Seimui siūloma drausti Rusijos karo simboliu tapusią raidę Z, Georgijaus juostą

Seime ketvirtadienį pateikti siūlymai drausti Rusijos invazijos į Ukrainą simboliu tapusią raidę Z, Georgijaus juostą. „Turime suprasti, kad gyvename ant konvencinio karo slenksčio ir mes. Informacinis karas vyksta jau seniai visu pajėgumu, negalime sau leisti lengvabūdiškai pro pirštus žiūrėti į minkštąsias karo priemones, propagandą ir įvairią su tuo susijusią simboliką“, – sakė vieną iš projektų pristačiusi Laisvės partijos atstovė Monika Ošmianskienė.
Aktualijos 2022-03-24

JK užsienio reikalų sekretorė: turime sustabdyti Putiną, nes rizikoje yra ir Baltijos šalys

Jei Vladimiro Putino nesustabdysime, jis gali taikytis į Baltijos šalis, sako Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorė Liz Truss. Apie tai ji kalbėjo dienraščiui „Mail On Sunday“. „Turime sustabdyti Putiną, nes jis nesustos su Ukraina“, – kalbėjo L. Truss. Pasak jos, V. Putinas gali kesintis aneksuoti daugiau buvusios Sovietų Sąjungos teritorijų. „Baltijos šalys yra rizikoje. Vakarų Balkanai taip pat“, – sakė L. Truss.
2022-02-20

Rusijos ir Turkijos prezidentai telefoninio pokalbio metu sutarė gerinti santykius

Po pastarosiomis savaitėmis dėl bepiločių ir NATO kilusios įtampos, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas (Redžepas Tajipas Erdohanas) sekmadienį pasikalbėjo telefonu ir sutarė gerinti santykius, pranešė abi pusės. Nuo 1952 metų NATO nare esanti Turkija supykdė Maskvą patiekdama kovinių bepiločių Ukrainai, nes Rusija baiminasi, kad Kijevas panaudos juos per konfliktą su separatistais šalies rytuose.
2022-01-02

Putino žinutė NATO: „Mums jau nebėra kur trauktis“

NATO plėtra į buvusias Sovietų Sąjungos respublikas Rusijai yra gyvybės ir mirties klausimas, sekmadienį pareiškė prezidento Vladimiro Putino atstovas Dmitrijus Peskovas. „Pastaruosius du dešimtmečius [ar], turbūt, dar ilgiau mus metodiškai apgaudinėdavo ir dėl šios apgaulės atsidūrėme situacijoje, kai iškilo grėsmė mūsų saugumui. Tolesnio tokio paties apgaudinėjimo grėsmė. Ir politinės, ir karinės NATO infrastruktūros tolesnės ekspansijos mūsų sienų link grėsmė.
2021-12-26

Viceministras: Rusijos pasiūlyme dėl saugumo garantijų – jokios slaptos darbotvarkės

Rusijos užsienio reikalų viceministras Aleksandras Gruška pareiškė, kad Rusijos pasiūlymuose NATO ir JAV dėl saugumo garantijų nėra jokios slaptos darbotvarkės ir kad jie yra maksimaliai konkretūs. „Ne, jie kaip tik yra suformuluoti taip, kad viskas būtų absoliučiai aišku“, – sekmadienį žurnalistams sakė jis, atsakydamas į „Interfax“ klausimą.
2021-12-19

Rusija pasiuntė branduolinių bombonešių patruliuoti virš Baltarusijos

Rusija šeštadienį nusiuntė du branduolinį ginklą galinčius nešti tolimojo nuotolio bombonešius patruliuoti danguje virš Baltarusijos. Šia misija siekiama pabrėžti artimus gynybinius ryšius tarp dviejų sąjungininkių, augant įtampai su Vakarais.
2021-12-19

Navalnas įdarbintas kalėjimo siuvimo cehche: „Esate su mumis devynis mėnesius – metas imtis darbo“

Kalinamas Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas antradienį paskelbė pradėjęs dirbti savo kolonijos siuvimo ceche, nes jam buvo nurodyta imtis darbo.  Balsingiausias Rusijos prezidento Vladimiro Putino kritikas vasarį buvo nuteistas kalėti pustrečių metų už tai, kad pažeidė senoje byloje dėl sukčiavimo jam skirtos lygtinės bausmės sąlygas. Jis kali kolonijoje netoli Pokrovo Vladimiro regione, už maždaug 100 km į rytus nuo Maskvos.
2021-12-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų