socialinių tinklų žvaigždė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „socialinių tinklų žvaigždė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „socialinių tinklų žvaigždė“.

Avarijoje žuvo 40-metis influenceris: gerbėjai nesulaiko ašarų

Populiarus Brazilijos influenceris mirė nukritęs nuo uolos, kai su žmona važiavo motociklu, teigiama vietos žiniasklaidos pranešimuose. Vyrui buvo 40 metų. Pranešama, kad 40-metis Gideone Felixas, per greitai įlėkęs į posūkį greitkelyje Bahijos valstijoje, Brazilijoje, prarado transporto priemonės kontrolę ir nulėkė nuo skardžio.
92 2023-11-25
REKLAMA
Inga Žuolytė ir Thierry Lauvray  Inga Žuolytė ir Thierry Lauvray

„Iki“ širdelių iššūkį priėmusi Inga Žuolytė ryžosi drąsos pareikalavusiai avantiūrai: kaip ją įvertino žmonės?

Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė narsiai priėmė prekybos tinklo „Iki“ jai mestą širdelių iššūkį ir nėrė į avantiūrą – drauge su „Iki“ konditeriu Thierry Lauvray iškepė širdelės formos tortą. Tiesa, nors tortą I. Žuolytė kepė kone pirmąkart gyvenime, tikrosios drąsos jai prireikė vėliau, kai jo paragavo „Iki“ parduotuvės lankytojai.
2023-07-20

Paul de Miko – apie mylimąją ir „influencerio“ darbą: sumos gali svyruoti nuo 6 iki 16 tūkstančių eurų

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Paulių Mikolaitį-Paul de Miko. Sėkmingas nuomonės formuotojas ir „YouTube“ žvaigždė atvirai pasakoja apie tai, kuo gyvena šiandien. Nors Paulius sulaukia nemažai merginų dėmesio, jam tai neaktualu, nes pustrečių metų šiltus jausmus puoselėja mylimajai Gabrielei Kudirkaitei. Tiesa, iki pažinties su ja, Paulius turėjo net dešimtmetį trukusius santykius, tačiau išblėsus jausmams, pora pasuko skirtingais keliais.
2022-06-19

Mirė garsi 47-erių rusė influencerė: mirtis ištiko po plastinės operacijos

Rusijos policija tiria paslaptingą įkvepiančią nuomonės formuotojos mirtį, kuriai, manoma, įtakos turėjo po svorio metimo daryta krūtų plastinė operacija. 47-erių trenerė Jana Fialkovskaja, socialiniuose tinkluose turinti bemaž 70 tūkstančių sekėjų sakė, kad tikrai išsigando po operacijos Sibiro Krasnojarsko mieste. Ataskaitose teigiama, kad vieno vaiko mama jautė skausmus dėl ankstesnių implantų ir dėl to jai buvo atlikta korekcinė operacija vienoje geriausių regiono klinikų.
2021-11-12

Soc. tinkluose išpopuliarėjusi Mylinti Visatos Saulelė – apie svajonės išsipildymą: palaikymo sulaukė ir iš mylimojo

Socialiniuose tinkluose Lina Ananda Šližauskienė išgarsėjo tada, kai save praminė Mylinčia Visatos Saulele ir į interneto platybes ėmė talpinti išskirtinio braižo fotografijas. Moteris papasakojo, jog visai neseniai įgyvendino ir seniai gvildentą svajonę. Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo, kokią svajonę jai pavyko įgyvendinti bei tikino, kad dabar jaučiasi labai pakylėtai.
2021-01-19

Šalčiūtė apie prabėgusius metus: pavyko įgyvendinti tai, apie ką svajojo

Vieni prietarais tiki, kiti – ne, bet apie itin nesėkminga diena laikomą penktadienio 13-ąją, girdėję yra visi.  Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė atvira – ji netiki nei prietarais, nei horoskopais, nei kitais mitais apipintais dalykais, tačiau turi patarimų, kaip įveikti bet kokius gyvenimo sunkumus. Žinoma mergina pasakojo, kad jos šeimoje, net ir vaikystėje, niekuomet nebuvo rimtai kalbama ar žiūrima į prietarus, todėl ir dabar, būdama suaugusi, ji į tai žvelgia juokais.
2019-12-13
REKLAMA
Karolina Meschino  Karolina Meschino

Meschino apie Kalėdų laukimą: gerus darbus skatina daryti net pikti žmonės

Prasidėjęs pirmasis žiemos mėnuo, o kartu su juo ir laukimo laikotarpis – Adventas, džiugina ne tik paruošiamaisiais Kalėdų laukimo darbais, bet ir aplinkinius užplūstančiu gerumu. Juk sutiksite, kad didžiųjų metų švenčių laukimas apipintas stebuklais ir gerumu, kada pas kiekvieną atsiranda daugiau supratingumo, atlaidumo ir šiltumo vienas kitam.
2019-12-04

Karolina Meschino Italijoje pasidarė tatuiruotę: jos reikšmė ypatinga

Italijoje viešinti socialinių tinklų žvaigždė, Karolina Meschino, pasidarė naują tatuiruotę. Socialiniuose tinkluose itin populiari mergina dalijasi įvairiausiomis savo gyvenimo detalėmis. Merginos instagramo istorijoje gerbėjai galėjo pasižiūrėti kaip ji keliauja po Italiją, mėgaujasi maistu ir netgi pasidarė tatuiruotę. Tai jau dešimtoji merginos tatuiruotė. Ji pasidarė tatuiruotę drauge su Giorgia Fiore, jos abi išsitatuiravo vienodą dalybos ženklą.
2018-03-24

Karolina Meschino iš gerbėjos sulaukė tobulos dovanos: jau papuošė namus

Socialiniuose tinkluose šimtus tūkstančių sekėjų turinti Karolina Meschino negali atsidžiaugti ypatinga dovana. Modelis ir populiariosios TV3 laidos „Gero vakaro šou“ ypatingų reportažų autorė iš labai talentingos dailininkės sulaukė išskirtinės staigmenos.  Menininkė nutapė net du Karolinos paveikslus, kurie jau puošia naujus namus. Visai neseniai su mylimuoju Jonu kartu apsigyvenusi mergina džiaugiasi, kad nuostabūs namai dabar atrodys dar gražiau. „Kaip aš jus visus vertinu ir myliu.
2017-11-28

Po drabužiais Karolina Meschino slėpė tiesiog tobulą kūną: išvysk

Pastarieji mėnesiai socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino buvo labai įtempti. Mokslus Italijoje baigusi mergina visą savo laiką skyrė studijoms, todėl neslėpė nuovargio. Dėl įtempto režimo Karolinai net prireikė medikų pagalbos, tačiau šis etapas – jau praeityje. Tad sėkmingą mokslų pabaigą ir vasaros pradžią ji nusprendė pažymėti užtarnautu poilsiu. Ji kartu su savo mylimuoju Jonu ir draugų kompanija išskrido į Nicą.
2017-06-19
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų