šiaurės graikijoje

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šiaurės graikijoje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šiaurės graikijoje“.

Graikijoje per automobilio avariją žuvo 11 numanomų migrantų

Šiaurės Graikijoje 11 numanomų migrantų, tikriausiai neseniai atvykusių iš Turkijos, žuvo anksti šeštadienį sudužus jų automobiliui, pranešė policija. Pasak pareigūnų, nelaimė įvyko po 5 val. vietos (ir Lietuvos) laiku netoli Kavalos miesto. Automobilis, kuriuo važiavo numanomi migrantai, pakeliui į šiaurinį Salonikų miestą susidūrė su priešinga kryptimi važiavusiu sunkvežimiu ir užsiliepsnojo. Žuvo visi automobilyje buvę žmonės. Sužeistas sunkvežimio vairuotojas buvo hospitalizuotas.
2018-10-13

Ko tikisi Graikija iš Vladimiro Putino vizito?

Krizės prislėgta Graikija tikisi įkvėpti naujos gyvybės ryšiams su Maskva per Rusijos prezidento Vladimiro Putino dviejų dienų vizitą, galintį atnešti labai reikalingą proveržį energetikos ir prekybos srityse, penktadienį nurodė vyriausybės dienraštis. „Putino vizitas iš naujo įšildo Graikijos ir Rusijos ryšius“, – rašo laikraštis „Avgi“, pridūręs, kad Rusijos lyderis į atvyks į Atėnus lydimas šešių ministrų.
2016-05-27

Vladimiras Putinas po pusmečio pertraukos atvyks vizito į ES šalį

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šią savaitę apsilankys Graikijoje, ir tai bus jo pirma oficiali kelionė į Europos Sąjungą (ES) per beveik metus, pirmadienį pranešė Kremlius. Jis per šį vizitą gegužės 27-28 dienomis susitiks su premjeru Alexis Tsipras ir prezidentu Prokopiu Pavlopulu, su kuriais aptars ekonominius ryšius ir energetikos projektus, sakoma Kremliaus pareiškime.
2016-05-23
Į viršų