shahed

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shahed“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shahed“.

Ukrainos kariai naktį numušė 35 sparnuotąsias raketas ir 46 „šahedus“

Šeštadienio naktį Ukrainos gynybos pajėgos numušė 35 sparnuotąsias raketas ir 46 smogiamuosius dronus „Shahed-131/136“. Tai „Telegram“ kanale pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Oro pajėgų vadas generolas leitenantas Mykola Oleščukas, kuriuo remiasi „Ukrinform“. Pasak jo, birželio 1-osios naktį okupantai rusai surengė galingą raketų ir aviacijos ataką prieš kritinės infrastruktūros objektus įvairiuose Ukrainos regionuose, naudodami iš oro, jūros ir sausumos paleidžiamas raketas, taip pat „Shah...
2024-06-01

Per naktį Ukraina numušė septynias Rusijos paleistas raketas ir 32 dronus „Shahed“

Naktį į ketvirtadienį Rusija surengė raketų ir bepiločių orlaivių ataką prieš Ukrainos karinę ir kritinę infrastruktūrą, „Telegram“ susirašinėjimo programėlėje pranešė Ukrainos karinių oro pajėgų vadas generolas leitenantas Mykola Oleščiukas.
2024-05-30

Ukrainos oro pajėgos skelbia sunaikinusios 13 rusų dronų

Ukrainos oro pajėgos trečiadienį paskelbė, kad praėjusią naktį sunaikino 13 rusų dronų.  Jų pranešime socialiniame tinkle „Telegram“ sakoma, kad rusai Ukrainą naktį atakavo 14 dronų „Shahed-131/136“, paleistų iš Rusijos Primorsko Achtarsko rajono. Ukrainiečiai numušė 13 dronų virš Mykolajivo, Kirovohrado ir Rivnės sričių.
2024-05-29

WSJ: Rusija planuoja Tatarstano gamykloje kasmet pagaminti 6 000 dronų „Shahed“

Rusijos Alabugos specialiojoje ekonominėje zonoje Tatarstane esančioje gamykloje planuojama kasmet pagaminti 6 000 kovinių dronų „Shahed“. Apie tai praneša „The Wall Street Journal“. Pažymima, kad Rusijos verslininkai susitarimą dėl dronų gamyklos statybos pasirašė 2022 metų pabaigoje, kai nuskrido į Teheraną su palankiu pasiūlymu – 1,7 mlrd. JAV dolerių, kurie iš dalies būtų sumokėti aukso luitais.
2024-05-28

Ukrainos oro gynyba naktį numušė dešimt priešo dronų

Ukrainos oro gynybos pajėgos sunaikino visus dešimt smogiamųjų dronų „Shahed“, kuriais priešas atakavo Ukrainą naktį iš gegužės 9 į 10 d. Apie tai tinkle „Telegram“ pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Generalinis štabas. „Naktį okupantai rusai dar kartą atakavo Ukrainą, panaudodami 10 bepiločių orlaivių „Shahed“. Ukrainos oro gynybos pajėgos ir priemonės sunaikino visus smogiamuosius bepiločius“, – sakoma paskelbtame įraše.
2024-05-10

Ukrainos oro pajėgos skelbia sunaikinusios 12 rusų dronų

Ukrainos oro pajėgos pirmadienį paskelbė, kad pernakt sunaikino 12 rusų dronų.  Jų pranešime socialiniame tinkle „Telegram“ sakoma, kad rusai Ukrainą naktį atakavo 13 atakos dronų „Shahed-131/136“, paleistais iš Rusijos Kursko srities. Ukrainiečiai numušė 12 dronų virš Sumų srities. Regiono karinė administracija pranešė, kad rusai smogė energetikos objektams, todėl kai kuriose srities dalyse nutrūko elektros ir vandens tiekimas.
2024-05-06

Naktį Ukrainos oro gynyba perėmė penkis dronus „Shahed“

Naktį į pirmadienį Rusija puolė Ukrainą septyniais smogiamaisiais nepilotuojamais orlaiviais „Shahed-131/136“, jie buvo paleisti iš Čaudos kyšulio Kryme, ir trimis oro gynybos raketomis S-300/S-400, paleistomis iš okupuotos Donecko srities. „Ukrainos gynybos pajėgų mobiliųjų ugnies grupių padaliniai naktį sunaikino penkis kovinius dronus. Operatyvinis ir taktinis dronas „Orlan-10“ buvo sunaikintas maždaug 7 val.
2024-04-22

Ukrainos pajėgos skelbia sunaikinusios 17 rusų dronų

Ukrainos oro pajėgos sekmadienį paskelbė praėjusią naktį sunaikinusios 17 rusų dronų. Jų pranešime socialiniame tinkle „Telegram“ sakoma, kad rusai sekmadienio naktį paleido į Ukrainą raketą Ch-31 iš okupuotos Luhansko srities dalies, balistinę raketą „Iskander-M“ iš okupuoto Krymo ir 17 atakos dronų „Shahed“, taip pat iš Krymo. Visi dronai buvo sunaikinti virš Charkivo, Dnipropetrovsko ir Poltavos sričių.
2024-04-07

Ukrainos pajėgos skelbia sunaikinusios 4 rusų dronus

Ukrainos oro pajėgos trečiadienį paskelbė praėjusią naktį sunaikinusios keturis rusų dronus. Jų pranešime socialiniame tinkle „Telegram“ sakoma, kad rusai naktį į trečiadienį paleido į Ukrainą keturis atakos dronus „Shahed“ ir tris zenitines valdomas raketas S-300. Visi keturi dronai buvo sunaikinti virš Chmelnyckio, Žytomyro, Kirovohrado ir Čerkasų sričių.
2024-04-03

Ukrainos oro pajėgos skelbia sunaikinusios 33 rusų dronus

Ukrainos oro pajėgos penktadienį paskelbė praėjusią naktį sunaikinusios 33 rusų dronus. Jų pranešime socialiniame tinkle „Telegram“ sakoma, kad rusai atakavo viena raketa S-300, dviem raketomis Ch-59 ir 37 atakos dronais „Shahed“ iš okupuoto Krymo. 33 bepiločiai buvo sunaikinti virš Kirovohrado, Odesos, Chersono, Mykolajivo ir Charkivo sričių.
2024-03-08
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų