SFK Panevėžys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „SFK Panevėžys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „SFK Panevėžys“.

„Kauno Žalgiris“ žengia be pralaimėjimų, „Klaipėda City“ įsirašė pirmąją pergalę

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaisti likę keturi 7-ojo turo susitikimai. Savo pergalingą žygį toliau tęsia šalies čempionas „Kauno Žalgiris“, kuris šįkart Šiauliuose 3:0 nugalėjo FK „Saulės krašto“ ekipą. Pirmojo įvarčio šiose rungtynėse reikėjo laukti pakankamai ilgai – daugiau nei pusę kėlinio, o jis buvo pelnytas po „Saulės krašto“ klaidos.
2021-11-21

„Kauno Žalgiris“ pelnė 11 įvarčių, o „Saulės kraštas“ sugrįžo į pergalių kelią

Trečiadienį Lietuvos Futsal A lygoje tęsėsi 5-ojo turo kovos ir buvo sužaistos ketverios rungtynės. Jei praėjusiame ture šalies čempionas „Kauno Žalgiris“ įmušė 9 įvarčius, šįkart jiems pavyko pelnyti dviženklį įvarčių skaičių. Po „Kauno Žalgirio“ volu palindo Alytaus „Dainavos“ ekipa, kuri buvo sutriuškinta rezultatu 1:11. Pirmojo įvarčio šiose rungtynėse teko laukti 9 minutes, bet kai Deividas Reimaris pralaužė ledus, Kauno komandos sustabdyti jau nepavyko.