šešiolikmečiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šešiolikmečiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šešiolikmečiai“.

16-mečių rinktinė po atkaklios kovos iškopė į Europos čempionato pusfinalį

Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė – tarp keturių stipriausių Europoje. Ir toliau neklumpantys Tomo Urbelionio auklėtiniai žūtbūtinėje akistatoje 66:63 (12:17, 12:14, 18:15, 24:17) palaužė Serbijos krepšininkus ir prasimušė į Senojo žemyno pirmenybių pusfinalį, kurio šiemet iki šiol nebuvo pasiekusi nė viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Nors trečiajame kėlinyje lietuvių deficitas buvo dviženklis (26:38), mūsiškiai nepasidavė ir dvikovos baigtis sprendėsi paskutinėmis minutėmis.
410
2023-08-10

Šešiolikmečių vaikinų rinktinė pradėjo pasiruošimą FIBA „Challenger“ turnyrui

Remigijaus Bardausko treniruojama Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė pradėjo pasiruošimą rugpjūčio 16 d. Šiaurės Makedonijoje startuojančiam FIBA Challenger turnyrui. Šiuo metu Kėdainiuose sportuoja keturiolika jaunųjų krepšininkų. „Darbas treniruočių metu trenerių kolektyvą nuteikia optimistiškai. Vaikinai atiduoda visas jėgas negailėdami savęs“, – apie nuotaikas stovykloje kalbėjo R. Bardauskas.
2021-08-11

Lietuvos šešiolikmečiai suklupo prieš vokiečių krepšininkus

Pirmąją nesėkmę Kaune vykstančiame „Paysera“ Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Po keturių pergalių iš eilės turnyro starte, antradienį Gedimino Petrausko auklėtiniai antrojo etapo E grupės ketvirtojo turo rungtynes 70:77 (19:12, 17:19, 11:24, 23:22) pralaimėjo bendraamžiams iš Vokietijos. 15 taškų į varžovų krepšį įmetė Grantas Vasiliauskas, 14 – Ignas Sargiūnas, 9 – Lukas Uleckas, 8 – Arnas Velička.
2015-08-11

Šešiolikmečiai užtikrintai įveikė graikus

Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė iškovojo antrąją pergalę iš eilės Europos čempionate. Kauno sporto halėje pakiliai žaidę Gedimino Petrausko auklėtiniai 69:51 (17:13, 21:2, 21:18, 10:18) įveikė Graikijos bendraamžius ir B grupėje žengia be pralaimėjimų. „Pagrindą pergalei padėjo gynyba. Ypač antrajame kėlinyje, kai aštuonias su puse minutės graikai negalėjo pelnyti nė taško. Vyrai noriai dirba besigindami, dabar reikia išlaikyti tą norą ir tempą“, – sakė G.Petrauskas.
2015-08-07

Lietuvos 16-mečiai krepšininkai kontrolinėse rungtynėse sutriuškino ukrainiečius

Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų krepšinio rinktinė ketvirtadienį kontrolinėse rungtynėse Kaune 96:40 (25:14, 28:8, 19:16, 24:2) sutriuškino Ukrainos bendraamžius. Lietuviai nuo pat mačo pradžios pranoko varžovus tiek puolime, tiek gynyboje ir sulig kiekviena minute tik didino pranašumą. Jau po dviejų kėlinių lietuviai pirmavo užtikrintai (53:22) ir intrigos nebeliko.
2015-07-31

Europos čempionatas su lietuviškais rėmėjais ir kovinga šešiolikmečių rinktine

Rugpjūčio 6-16 dienomis Kaune vyksiantis Europos šešiolikmečių (U16) vaikinų krepšinio čempionatas turi generalinį rėmėją. Juo tapo Lietuvoje įkurta tarptautinė elektroninių atsiskaitymų sistema “Paysera”. Oficialus čempionato pavadinimas yra “Paysera” Europos U16 vaikinų krepšinio čempionatas. Ši naujiena drauge su Lietuvos šešiolikmečių vaikinų pasirengimo čempionatui programa bei planais buvo pristatyta ketvirtadienį Vilniuje, “Radisson Blu” viešbutyje.
2015-05-07

16-mečiai laukia Europos žolės riedulio čempionato pradžios

Šiandien Vilniuje prasideda 2014 metų Europos žolės riedulio vaikinų jaunučių (iki 16 metų) II diviziono čempionatas. Lietuvos rinktinė pirmąsias turnyro rungtynes žais penktadienį 18 val. su Šveicarijos ekipa. Lietuvos riedulininkai pasirengimą Europos čempionatui užbaigė trečiadienį per vieno kėlinio kontrolines rungtynes su Armėnijos rinktine.
2014-07-10

Šiauliuose – šešiolikmečių tenisininkų kovos

Šiandien Šiauliuose prasidedančio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) šešiolikmečių ir jaunesnių sportininkų antros kategorijos turnyro „Toyota Cup“ burtai palankūs jauniesiems Lietuvos tenisininkams nebuvo. Vaikinų ir merginų vienetų varžybose lietuviams jau turnyro debiute teks išmėginti jėgas su favoritais, teigiama pranešime spaudai.
2014-02-17

Šešiolikmečiai tenisininkai pradėjo kovas dėl Vilniaus teniso akademijos taurės

Pirmadienį Vilniuje prasidėjusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) trečios kategorijos šešiolikmečių ir jaunesnių tenisininkų turnyro startas kortų šeimininkams - Vilniaus teniso akademijos (VTA) sportininkams - susiklostė permainingai, teigiama pranešime spaudai. Merginų vienetų varžybose į antrą turnyro ratą žengė VTA auklėtinės Gabija Druteikaitė, Paulina Bakaitė ir Gerda Zykutė.
2013-08-13

Šešiolikmečiai Lietuvos krepšininkai Europos pirmenybių aštuntfinalio etapą pradėjo nesėkme

Pralaimėjimu Ukrainoje vykstančio Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionato šešių komandų E grupės aštuntfinalio etapą pradėjo Lietuvos rinktinė, pirmadienį po pratęsimo 65:68 (14:23, 17:12, 21:12, 8:13, 5:8) turėjusi pripažinti grupės lyderių Graikijos bendraamžių pranašumą. 16 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Martynas Varnas, 15 - Laurynas Beliauskas, 11 - Martynas Echodas, 10 - Matas Andruškevičius, 7 - Mykolas Dieninis.