sebastianui vetteliui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastianui vetteliui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastianui vetteliui“.

Nico Rosbergas ir Bahreino GP buvo nepavejamas

Sekmadienį, Bahreine įvyko antrosios 2016 metų „Formulės-1“ lenktynės. „Sakhiro“ trasoje antrą pergalę šiame sezone iškovojo „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas. Vokietis trasą įveikė per 1 val. 33 min. 34 sek. Antras finišavo „Ferrari“ pilotas K.Raikkonenas. Suomis nuo nugalėtojo atsiliko kiek daugiau nei 10 sek. Trečioje vietoje liko pasaulio čempionas Lewisas Hamiltonas.