salomonas rondonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salomonas rondonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salomonas rondonas“.

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Premier“ lygoje du taškus prarado Anglijos vicečempionai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje du taškus prarado šalies futbolo vicčempionas – Londono „Tottenham Hotspur“. Jis namie 1:1 (0:1) sužaidė su „West Bromwich Albion“. Svečiai vicečempionus šokiravo greitu įvarčiu. 4-ąją minutę po Jake’o Livermore’o perdavimo įmušė Salomonas Rondonas. „Tottenham Hotspur“ rezultatą pavyko išlyginti po 70-ies minučių, kai 74-ąją pasižymėjo Harry Kane’as.
2017-11-25

„United“ varžovus triuškino, „Leicester City“ toliau buksuoja

Šeštadienį sužaistos dar penkerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Čempionato lyderis „Manchester United“ savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“. Tuo metu 2016-ųjų Anglijos futbolo čempionas „Leicester City“ toliau buksuoja. „United“ du įvarčius pelnė Marouane’as Fellaini (35, 49 minutėmis), po vieną – Juanas Mata (3 min.) ir Romelu Lukaku (86 min.). Marcusas Rashfordas atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-30

„Klišakojų“ mūšyje – minimali „Liverpool“ pergalė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“. Mačas pasižymėjo begale nerealizuotų progų – abiejų komandų futbolininkai nepataikė į kamuolius arba neįmušė iš itin dėkingų padėčių. Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti 2-ąją minutę. Puikia proga nepasinaudojo Halas Robsonas-Kanu. Po 12 minučių išpuoliu atsakė „Liverpool“. Svečių brazilas Roberto Firmino nepataikė į tolimąjį vartų kampą.