sakramento kings

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sakramento kings“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sakramento kings“.

Žūtbūtinėje kovoje lauks lietuviškas mūšis: Domanto Sabonio ekipa eliminavo „Warriors“

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ įkrintamųjų rungtynėse namuose 118:94 (31:22; 23:28; 36:26; 27:18) žūtbūtinėje kovoje nugalėjo San Fransisko „Golden State Warriors“. Pralaimėjimą patyrusiai San Francisko ekipai šis NBA sezonas jau yra baigtas. Tuo tarpu pergalę nuskynusi „Kings“ tęs kovas dėl vietos atkrintamosiose ir sekančiose rungtynėse susikaus su Jono Valančiūno atstovaujama Orleano „Pelicans“ ekipa.
73 2024-04-17

Lietuvių susidūrime NBA – dvigubi dubliai ir užtikrinta „Pelicans“ pergalė Sakramente

Reguliariojo sezono pabaigą pasitinkančios NBA komandos stoja į paskutines kovas. Penktadienį lietuvių akistatoje pergalę Vakarų konferencijoje iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (48/32), kuri rezultatu 135:123 (34:23, 30:35, 34:31, 37:34) įveikė Sakramento „Kings“ ekipą (45/35).  Naujojo Orleano krepšininkai šiame sezone prieš „Kings“ iškovojo penkias pergales iš tiek pat galimų. Abu rungtynėse pasirodę lietuviai surinko dvigubus dublius. Domantas Sabonis per 34 min.
2024-04-12

Oklahomoje nutrūko įspūdinga Domanto Sabonio dvigubų dublių serija

Solidžią persvarą iššvaistęs Sakramento „Kings“ (45/34) patyrė nesėkmę NBA Vakarų konferencijoje. Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 105:112 (31:28, 33:17, 23:39, 18:28) nusileido Oklahomos „Thunder“ (54/25) ekipai.  Rungtynėse nutrūko ir įspūdinga D. Sabonio dvigubų dublių serija, kuri tęsėsi net 61 mačą iš eilės. Lietuvis prieš „Thunder“ surinko 8 taškus (2/7 dvit., 4/7 baud.
2024-04-10

Niujorke Domantas Sabonis pratęsė dvigubų dublių seriją, bet laimėjo lyderį praradę „Knicks“

NBA pergalė iš rankų išslydo Sakramento „Kings“ (44/32). Gerai rungtynes pradėjęs Domanto Sabonio atstovaujamas klubas visgi nusileido Niujorko „Knicks“ (45/31) rezultatu 109:120 (35:20, 25:32, 27:35, 22:33).  Lietuvis mače pratęsė savo įspūdingą seriją, surinkdamas jau 59-ą dvigubą dublį iš eilės. Krepšininkas pelnė 17 taškų (7/13 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, jis taip pat 4 kartus suklydo ir susirinko 5 asmenines pražangas.
2024-04-05

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį ir vedė „Kings“ į svarbią pergalę

Solidžią pergalę Vakarų konferencijoje iškovojo Sakramento „Kings“ (43/31), kuri rezultatu 109:95 (24:24, 32:27, 35:19, 18:25) įveikė Los Andželo „Clippers“ (47/27) krepšininkus.  Domantas Sabonis mače buvo „Kings“ vedlys į pergalę. Lietuvis per 35 minutes aikštelėje surinko galingą dvigubą dublį – pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 0/3 trit., 6/10 baud.) ir atkovojo 20 kamuolių.  Taip pat jis atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 varžovų kamuolius.
55 2024-04-03

Dvigubų dublių seriją tęsiantis Domantas Sabonis įsirašė į elitinių krepšininkų kompaniją

Domantas Sabonis pratęsė savo rekordinę NBA lygos dvigubų dublių seriją iki 57 paeiliui, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (43/31) namie 127:106 (27:23; 29:29; 39:25; 32:29) nugalėjo Jutos „Jazz“ (29/46) krepšininkus. D. Sabonis per 34 žaidimo minutes surinko 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai jau 70-asis lietuvio dvigubas dublis šiame sezone.
119 2024-04-01

Reguliaraus sezono pabaigą Domanto Sabonio ekipa pasitinka be vieno lyderių

Sakramento „Kings“ komandai įkrintamosiose varžybose ar atkrintamųjų starte teks verstis be svarbaus žaidėjo.  Pranešama, kad dėl traumos iš rikiuotės iškrito gynėjas Malikas Monkas. 26 metų 191 cm ūgio amerikietis pasitempė kryžminius dešinio kelio raiščius ir negalės žaisti nuo keturių iki šešių savaičių.  Krepšininkas susižeidė rungtynėse prieš Dalaso „Mavericks“ ekipą.
2024-03-31

Domantas Sabonis pratęsė rekordinę seriją, bet „Kings“ pralaimėjo namuose

Domantas Sabonis vėl surinko trigubą dublį, bet jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (42/31) namuose 103:107 (34:26, 26:25, 22:22, 21:34) nusileido Dalaso „Mavericks“ (44/29) krepšininkams. Lietuvis per 36 minutes pelnė 13 taškų (6/12 dvit., 1/4 baud.), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet prarado 4 kamuolius ir tiek pat kartų prasižengė.
2024-03-30

Domantas Sabonis buvo per žingsnį nuo trigubo dublio, bet buvo užgožtas įsibėgėjusio „Mavericks“

Skaudžią nesėkmę NBA Vakarų konferencijoje patyrė Sakramento „Kings“ komanda (42/30). Rezultatu 96:132 (28:31, 25:27, 23:38, 20:36) jie nusileido turnyrinės lentelės kaimynams Dalaso „Mavericks“ (43/29).  Domantas Sabonis rungtynėse pratęsė savo dvigubų dublių seriją iki 55-ių. Lietuvis per 31 min. pelnė 12 taškų (3/10 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.
2024-03-27

Kevinas Love'as pasveikino Domantą Sabonį pagerinus jam priklausiusį rekordą

Domantas Sabonis NBA lygoje šį sezoną net 54 kartus paeiliui surinko dvigubą dublį ir taip pagerino visų laikų lygos rekordą. Iki šiol šis rekordas priklausė NBA čempionui 35-erių metų Kevinui Love‘ui, kuris 2010/11 m. buvo surinkęs 53 dublius iš eilės. Tai yra ilgiausios dvigubų dublių serijos nuo 1976 m., kai NBA susijungė su ABA. Su tokiu pasiekimu lietuvį pasveikino ir pats K. Love'as, kuriam kaip minėjome šis rekordas priklausė ankščiau. „Ir vis dar skaičiuojame.