rūta garkauskaitė-būdienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rūta garkauskaitė-būdienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rūta garkauskaitė-būdienė“.

Pirmoji Lietuvos stalo tenisininkių pergalė pasaulio pirmenybėse Katare

Katare vykstančiose planetos stalo teniso pirmenybėse po keturių pralaimėjimų iš eilės pirmą pergalę iškovojo, tačiau paskutinę vietą šešių ekipų D grupėje užėmė Lietuvos moterų rinktinė. Šeštadienį dėl dvidešimt trečiosios vietos čempionate Lietuvos ekipa varžysis su C grupės autsaidere Naująja Zelandija. Penktadienį lietuvaitės 3:1 nugalėjo trečiąją vietą D grupėje užėmusią Serbijos ir Juodkalnijos ekipą.
2004-03-06

Antrasis Lietuvos stalo tenisininkių pralaimėjimas pasaulio čempionate Katare

Katare vykstančiose planetos stalo teniso pirmenybėse antrąją nesėkmę iš eilė patyrė šešių ekipų D grupėje žaidžianti Lietuvos moterų rinktinė. Antradienį lietuvaitės 2:3 turėjo pripažinti Australijos ekipos pranašumą.
2004-03-02

Rūta Garkauskaitė-Būdienė ITTF reitinge išsaugojo 63-ąją poziciją

Ketvirtadienį pirmą kartą stipriausių pasaulio žaidėjų reitingą 2004-aisias paskelbė tarptautinė stalo teniso federacija (ITTF). Aukščiausiai iš Lietuvos sportininkų pakilusi Rūta Garkauskaitė- Būdienė, išsaugojo 63-ąją poziciją turėtą gruodžio pradžioje.
2004-01-02

Europos stalo teniso pirmenybių atrankos varžybas lietuvaitės pradėjo pralaimėjimu

Nesėkmingai Europos moterų stalo teniso komandinio čempionato elitinės (“premier”) lygos atrankos varžybos pradėjo Lietuvos ekipa. Antradienį (10.07) pirmąjį keturių komandų C grupės mačą namie lietuvaitės 2:3 pralaimėjo aštuoniskart Europos komandinių pirmenybių nugalėtojai Vengrijos rinktinei.
2003-10-08

Rūta Garkauskaitė-Būdienė ITTF reitinge pakilo dviem pozicijomis aukštyn

Ketvirtadienį (10.02) dešimtąjį kartą stipriausių pasaulio žaidėjų reitingą 2003-aisiais paskelbė tarptautinė stalo teniso federacija (ITTF). Aukščiausiai iš Lietuvos sportininkų pakilusi Rūta Garkauskaitė-Būdienė, moterų klasifikacijoje per mėnesį pakilo dviem pozicijomis aukštyn iš 58-osios į 56-ąją vietą, kurią dalijasi kartu su japone Nukie Takahashi.
2003-10-03

Pasaulio stalo teniso čempionate Rūta Garkauskaitė-Būdienė pateko į šešioliktfinalį

Prancūzijos sostinės "Bercy" arenoje vykstančiose pasaulio stalo teniso asmeninėse pirmenybėse į moterų vienetų varžybų šešioliktfinalį iškopė Rūta Garkauskaitė-Būdienė. Trečiadienį (05.21) 1/32 finalo Lietuvos tenisininkė 4:2 (12:10, 12:14, 12:10, 11:6, 8:11, 11:7) nugalėjo vengrę Zitą Molnar.
2003-05-22

Pasaulio stalo teniso čempionate Paryžiuje kovą dėl medalio tęsia tik Rūta Garkauskaitė-Būdienė

Prancūzijos sostinės "Bercy" arenoje vykstančiose pasaulio stalo teniso asmeninėse pirmenybėse kovą dėl medalio vienetų varžybose tęsia tik Rūta Garkauskaitė-Būdienė. Trečiadienį 1/64 finalo Lietuvos tenisininkė 4:0 (11:8, 11:8, 11:8, 11:4) nugalėjo Moldovos atstovę Jeleną Mokrousovą ir dėl teisės žaisti šešioliktfinalyje 1/32 finalo rungsis su vengre Zita Molnar, kuri savo ruožtu įveikė norvegę Lill Kristiną Wenneberg.
2003-05-21

Planetos stalo teniso čempionate kovą dėl medalių tęsia dvi lietuvaitės

Prancūzijos sostinės "Bercy" arenoje vykstančiame pasaulio stalo teniso asmeniniame čempionate kovą dėl medalių tęsia dvi Lietuvos atstovės. Į pagrindinį moterų turnyrą - 1/64 finalo - burtų dėka patekusi be kovos, Rūta Garkauskaitė-Būdienė jėgas išmėgins su Moldovos atstove Jelena Mokrousova, o Jolantos Prusienės varžove šiame etape bus rusė Svetlana Ganina.
2003-05-21

Rūta Garkauskaitė-Būdienė - Europos stalo teniso čempionato ketvirtfinalyje

Kurmajerio kurortiniame mieste Italijoje vykstančiose Europos stalo teniso pirmenybėse Rūta Garkauskaitė-Būdienė iškopė į moterų vienetų varžybų ketvirtfinalį. Lietuvos rinktinės lyderė penktadienį aštuntfinalyje 4:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:8, 11:8) nugalėjo 52-ąjį reitingą Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) klasifikacijoje turinčią Rusijos tenisininkę Galiną Melnik.
2003-04-04

Rūta Garkauskaitė-Būdienė ITTF reitinge išsaugojo 73-ąją poziciją

Pirmadienį (03.03) trečiąjį stipriausiųjų pasaulio žaidėjų reitingą 2003-aisiais paskelbė tarptautinė stalo teniso federacija (ITTF). Aukščiausiai iš Lietuvos sportininkų pakilusi Rūta Garkauskaitė- Būdienė, moterų klasifikacijoje išsaugojo 73-ąją poziciją. Ji turi 1447 įskaitinius taškus ir 950 taškų atsilieka nuo reitingo lyderės kinės Yining Zhang (Jinin Žan). Toje pačioje pozicijoje - 138-oje - kaip ir prieš mėnesį, liko Jolanta Prūsienė, turinti 1218 įskaitinių taškų.