rolandas muraška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rolandas muraška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rolandas muraška“.

Julius Tverijonas po dramatiško mūšio pasitraukė iš Prezidento taurės turnyro

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startavo tradicinis ir vienintelis šiais metais Lietuvoje organizuojamas Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyras Prezidento taurei laimėti. Vyrų vienetų varžybose pirmasis iš lietuvių startavo 24-erių metų Julius Tverijonas (1483-ioji pasaulio raketė). Jam teko išgyventi tikrą trilerį, kuris baigėsi nesėkmingai. Lietuvis po 2 val. 49 min.
2018-07-24

Lietuvos tenisininkai stoja į kovą Prezidento taurės teniso turnyre

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startuoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos Prezidento taurės turnyro pagrindinės varžybos. Tai yra vienintelis Lietuvoje rengiamas profesionalų teniso turnyras. Vienetų varžybose dalyvaus keturi lietuviai – Julius Tverijonas, Tadas Babelis, Robertas Vrzesinskis ir Aleksas Tverijonas.
2018-07-23

Prezidento taurė - Suomijos tenisininkui H. Kontinenui

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykusio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės vienetų varžybas laimėjo 19-metis suomis Henris Kontinenas (Henri Kontinen, 789-oji pasaulio raketė). Jis finale šeštadienį 6:1, 6:3 nugalėjo 27metų savo tėvynainį Timą Niemineną (Timo Nieminen, 622). Varžybų prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių. Pagrindiniame turnyre dalyvavo 32 tenisininkai iš 15 šalių.
2009-08-08

Prezidento taurės turnyro finale kovos Suomijos tenisininkai

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės vienetų varžybų finale šeštadienį susitiks du Suomijos tenisininkai - 19-metis Henris Kontinenas (Henri Kontinen, 789-oji pasaulio raketė) ir 27-erių metų Timas Nieminenas (Timo Nieminen, 622). H. Kontinenas pusfinalyje penktadienį 7:5, 6:4 nugalėjo 25-erių metų prancūzą Pjerą Metanjė (Pierre Metenier, 402), o T. Nieminenas 7:6 (8-6), 6:3 įveikė 21-erių metų estą Jurge...
2009-08-07

Prezidento taurės turnyro dvejetų varžybas laimėjo prancūzai

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės dvejetų varžybų nugalėtojais tapo prancūzai Greguaras Burkjė (Gregoire Burquier) ir Tomas Kazė-Karerė (Thomas Cazes-Carrere). Jie finale ketvirtadienį 6:3, 6:4 nugalėjo baltarusius Sergejų Betovą ir Dmitrijų Žyrmontą. Nugalėtojams atiteko 630 JAV dolerių.
2009-08-06

D. Šakinis ir V. Pinko į Prezidento taurės turnyro pusfinalį nepateko

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės dvejetų varžybų antrajame rate - ketvirtfinalyje - antradienį 17-metis Dovydas Šakinis ir 18-metis Vadimas Pinko 3:6, 6:3, 2:10 pralaimėjo prancūzams Tristanui Menjanui (Trystan Meniane) ir Pjerui Metanjė (Pierre Metenier). Pirmajame rate Lietuvos tenisininkai 7:6 (7-5), 6:1 įveikė latvius Mikelį Libietį ir Artūrą Kazijevą.
2009-08-05

G. Sabeckis ir V. Pinko į antrąjį ratą nepateko

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės vienetų varžybų pirmajame rate antradienį 25 metų Gvidas Sabeckis (568-oji pasaulio raketė) 4:6, 1:6 pralaimėjo 19-mečiam lenkui Andrejui Kapasui (Andriej Kapas, 836-oji pasaulio raketė). 2007 metų šio turnyro finalininkas G. Sabeckis su varžovu iš Lenkijos žaidė trečią kartą. Iki šiol abu tenisininkai buvo pasidaliję po pergalę.
2009-08-04

D. Šakinis ir V. Pinko pateko į Prezidento taurės turnyro ketvirtfinalį

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės dvejetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 17-metis Dovydas Šakinis ir 18-metis Vadimas Pinko 7:6 (7-5), 6:1 įveikė 17-mečius latvius – Mikelį Libietį ir Artūrą Kazijevą. Antrajame rate – ketvirtfinalyje – antradienį D. Šakinis ir V. Pinko žais su prancūzais Trystanu Meniane ir Pierre'u Metenier.
2009-08-04

Lietuvos tenisininkai neįveikė atrankos

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės atrankos varžybų barjero neįveikė nė vienas iš šešių Lietuvos tenisininkų. Mūsiškiai pralaimėjo jau pirmajame rate.
2009-08-02

Lietuvos rinktinė nepateko į Deviso taurės teniso turnyro Europos-Afrikos zonos II grupę

Kaune vykusiame Deviso taurės (Davis Cup) - komandinių vyrų teniso varžybų - Europos-Afrikos zonos III grupės turnyre sekmadienį Lietuvos rinktinė lemiamą mačą 1:2 pralaimėjo Makedonijos komandai ir nepateko į aukštesniąją II grupę. Vienetų varžybose Rolandas Muraška 6:4, 6:2 nugalėjo Predragą Rusevskį, o Aivaras Balžekas 4:6, 6:7 (3:7) nusileido Lazarui Magdincevui.