rokas steponavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas steponavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas steponavičius“.

„Rally Lazdijai“ varžybose pergalę iš rankų paleidęs Giedrius Notkus :„Tai viena skaudžiausių patirčių“

Savaitgalį Lazdijuose įvyko pirmasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „7bet Rally Lazdijai“. Šiame ralyje kova dėl pergalės vyko iki paskutinių kilometrų, tačiau nugalėtojo taurė atiteko Vladui Jurkevičiui ir Aisvydui Paliukėnui, kurie sugebėjo pergalė ištraukti iš Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano gniaužtų.  Pagrindiniu smuiku komandoje griežiantys Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu šiose lenktynėse turėjo itin daug dramos.
2024-05-21

„7bet Rally Lazdijai“ organizatoriai demonstruoja pavyzdį: po ralio kelius tvarkys profesionalai

Jau gegužės 17-18 dienomis Lazdijų apylinkėse nugriaudės „7bet Rally Lazdijai“ varžybos, kurios taps Lietuvos automobilių ralio čempionato prologu, rašoma organizatorių išplatintame pranešime spaudai.
2024-04-30

Žiemos ralio tradiciją atgaivinusiame „Winter Rally Aukštaitijoje“ pergalę pelnė svečiai iš Estijos

Šeštadienio vakarą Zarasuose finišavo pirmasis Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato etapas, kurį itin gausiai lankė svečiai tiek iš LARČ čempionato, tiek iš kitų šalių. Visą ralį nepavejami buvo estai Egonas Kauras su Allanu Birjukovu.
2024-01-28

Paskelbta „Winter Rally Aukštaitija“ starto tvarka: laukia žūtbūtinė kova dėl lietuvių ir svečių iš Estijos

Likus vos keletai dienų iki „Winter Rally Aukštaitija“ varžybų starto, paaiškėjo galutinis dalyvių skaičius, kuris siekia net 57 ekipažus. Prie jų prisijungs 5 saugos funkciją atliekantys automobiliai. Šiek tiek mažiau nei pusę sąrašo užima Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato dalyviai, kuriems tai bus pirmasis šio sezono įskaitinis etapas. Visgi didžioji sąrašo dalis - garsūs svečiai, kovosiantys bendroje „Winter Rally Aukštaitija“ įskaitoje.
2024-01-25

Žiemos ralis sugrįžta: savaitgalį ralio gerbėjus džiugins atsinaujinusi dalyvių technika bei naktiniai greičio ruožai

Šiemet žiema visoje Lietuvoje negaili nei šalčio, nei sniego, todėl  „Winter Rally Aukštaitija“ organizatorių komanda į ateinantį savaitgalį žiūri optimistiškai. Sausio 27 dieną, Zarasų apylinkėse rengiamos varžybos sulauks itin gausaus dalyvių būrio iš visų trijų Baltijos šalių bei Lenkijos, o vieni geriausių Lietuvoje greičio ruožai pasiūlys žiūrovams unikalias emocijas tiek dieną, tiek naktį.
2024-01-23

Mūšiui dėl pozicijų „Alburnus Rally Elektrėnai“ varžybose ruošiasi ir N5 technikos legionas

Jau rugsėjo 9-ą dieną Elektrėnų, Kaišiadorių ir Trakų apylinkėse įvyks penktasis, priešpaskutinis šių metų Lietuvos automobilių ralio čempionato ir Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato etapas „Alburnus Rally Elektrėnai“. Dalyvių sąraše galime išvysti net dešimt N5+ bei N5 automobilių. Vieniems tai bus galimybė užsitikrinti čempionų vardus, kitiems - pirmieji kilometrai su šia, Lietuvos ralio padangę tik šiemet nušvietusia technika.
2023-09-07

Paskelbta „Alburnus Rally Elektrėnai“ starto tvarka: kodėl niekam neskirtas dešimtasis starto numeris?

Jau artėjantį šeštadienį Elektrėnų, Trakų ir Kaišiadorių apylinkėse įvyks penktasis Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionatų etapas „Alburnus Rally Elektrėnai“. Itin kompaktiškas ir vieną dieną truksiantis ralis čia suburs beveik šimtą ekipažų, pasiryžusių kovoti dėl nugalėtojų titulų. Likus kelioms dienoms iki starto organizatoriai paskelbė starto tvarką, pagal kurią dalyviai pradės varžybas. Pirmasis starto numeris suteiktas Vaidoto Žalos ir Ivo Pūkio ekipažui.
2023-09-05

„CBet Rally Rokiškis“ varžybose – Deivido Gezevičiaus debiutą su nauja technika

Liepos 27-29 dienomis Rokiškio apylinkėse įvyksiančiose „CBet Rally Rokiškis“ varžybose išvysime tiek įprastus N5 klasės dalyvius, kurie itin atsakingai ruošiasi šiam iššūkiui, tiek ilgai lauktą 2020m. 2WD čempiono Deivido Gezevičiaus debiutą su nauja technika. Persivertęs į antrąją pusę, Lietuvos automobilių ralio čempionatas stabtels jau legenda tapusiame Rokiškyje. Į šį išgyvenimo raliu vadinamą renginį, šiemet kaip įprasta, atvažiuos devyni N5 klasės automobiliai.
2023-07-26

Paskelbta „CBet Rally Rokiškis“ starto tvarka: kaip atrodys pirmasis dešimtukas lenktynių pradžioje?

Jau artėjantį savaitgalį Rokiškyje ir jo apylinkėse įvyks ketvirtasis Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionatų etapas „CBet Rally Rokiškis“. Jau septintus metus iš eilės čia organizuojamos ralio varžybos šiemet pritraukė daugiau kaip šimtą dalyvių. Iki ralio likus kelioms dienoms organizatoriai siūlo susipažinti su starto tvarka, pagal kurią ekipažai pradės lenktynes.
2023-07-26

Ukmergės apylinkėse įvyks Lietuvos Mini ralio čempionato trečiasis etapas „Rally Ukmergė“

Jau liepos 15-ą dieną Ukmergės apylinkėse nugriaudės Lietuvos Mini ralio čempionato trečiasis etapas „Rally Ukmergė“. Dalyvių sąraše jau dabar rikiuojasi net 106 ekipažai, tad šios varžybos, panašu, pretenduoja ne tik į kilometrų, bet ir į ekipažų skaičiaus Mini ralyje rekordą. Ukmergės vardas iš ralio žemėlapių buvo ištrintas bene dešimt pastarųjų metų. Čia kadaise lenktyniaudavo tuometinių Aukštaitijos ralių dalyviai, tačiau vėliau šio krašto žvyrkeliuose stojo tyla.
2023-07-12
REKLAMA
REKLAMA

Vaidotas Žala sugrįžimą į ralį pažymėjo užtikrinta pergale Lazdijuose

Šeštadienį Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukęs trečiasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“, kurį čia surengė „Marimotors Racing“. Šiose varžybose prie starto stojo daugiau kaip 70 ekipažų iš penkių šalių, o po maždaug šimto kilometrų greičio ruožų pergalę šventė į klasikinio ralio discipliną sugrįžęs Vaidotas Žala. Jam stenogramą skaitė latvis Ivo Pūkis. Vaidotas Žala iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pat varžybų pradžios.
2023-07-03

„Rally Elektrėnai 2022“ triumfavęs Dominykas Butvilas užsitikrino čempiono titulą

Prieš dvejus metus po ilgokos pertraukos į Lietuvos ralio pasaulį sugrįžęs Dominykas Butvilas galutinai atgavo sportinę formą ir dabar yra bene geriausia savo paties versija: pasiutusiai greitas, drąsus ir tikslus. Šių dalykų su kaupu pakako ne tik įtikinama persvara laimėti „Rally Elektrėnai by aromáma“, bet ir anksčiau laiko užsitikrinti 2022-ųjų čempiono titulą tiek LARČ 2 įskaitoje, tiek tarp automobilių, varomų visais keturiais ratais.
2022-09-10

Veiksmo kupinose „CBet Rally Rokiškis“ varžybose triumfavo D.Butvilas su R.Vaitkevičiumi

Sekmadienį Rokiškyje buvo tęsiamos „CBet Rally Rokiškis“ varžybos, kurios čia prasidėjo dar šeštadienio popietę. Po kupinos veiksmo, avarijų ir incidentų dienos pergalę ketvirtojo Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo absoliučioje įskaitoje šventė Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus duetas. Po šeštadienio dominavimo „Škoda Fabia R5“ vairavęs Dominykas Butvilas antrąją ralio dieną pradėjo turėdamas 18 sek. persvarą prieš analogišką automobilį pilotavusį Vladą Jurkevičių.
2022-08-17

Ką sulygina „Aurum 1006 km“ lenktynių „Ballance of Performance“ reikalavimai?

Jau ne pirmus metus į improvizuotą trasą Palangoje išvažiuoja automobiliai, negalintys pademonstruoti pilno savo pajėgumo. Jų greitį apriboja iš tarptautinės arenos pasiskolintos „Ballance of Performance“ taisyklės. Vieniems automobiliams sumažinama galia, kitiems – padidinamas svoris ar sumažinamas degalų bakas, taip sumenkinant jų potencialą ilgų nuotolių lenktynių metu. Ar dėl to visi automobiliai tampa lygiaverčiai? Visi automobiliai negali būti lygiaverčiais.
2022-07-15

Prie „Dynami:T“ komandos „Aurum 1006 km“ lenktynėms prisijungė trasų rekordininkas „Sim Racer“

Iki šiol „Aurum 1006 km“ lenktynių dalyvių sąraše „Ignera & BioCircle by Dynami:t“ komandą sudarė trys asmenys. Tačiau „Lamborghini Huracan ST EVO“ testų metu Estijoje prie Manto Matukaičio, Karolio Gedgaudo ir Roko Steponavičiaus prisijungė ketvirtasis vairuotojas Aivaras Pyragius. Tai – savo tapatybę atskleidęs paslaptingasis „ Sim Racer“ praėjusiais metais tokiu pačiu automobiliu gerinęs Baltijos šalių trasų rekordus. Jis su šia komanda lenktyniaus ir Palangoje.
2022-06-28

„Dynami:t Energy“ komanda artėjančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ sieks kovoti dėl podiumo

Paskutiniai metai „Dynami:t Energy“ ekipai „Aurum 1006 km lenktynėse“ nebuvo itin sėkmingi: automobiliai gedo, dužo, degė, tačiau komandos lyderis Mantas Matukaitis po kiekvieno kluptelėjimo stojosi ir dirbo, rengdamasis nugalėti. Tad šiemet iki „Ignera & BioCircle by Dynami:t“ pavadinimą pailginusios ekipos lūkesčiai dar didesni: komanda startuos su „Lamborghini Huracan ST EVO“ automobiliu, su kuriuo tikisi kautis dėl podiumo.
2022-06-15

Pirmąkart e-LARČ istorijoje etapo nugalėtoju tapo lietuvis

Deividas Navickas sudrebino virtualių lenktynių pasaulį, pelnydamas pirmąją pergalę mūsų šaliai per visą Elektroninio Lietuvos automobilių ralio čempionato (e-LARČ) istoriją. Šių metų liepos 10-11 d. vyksiančiam „Žemaitijos“ raliui skirtame virtualiame etape jis pranoko varžovus iš 17 šalių.
2020-06-04

24 valandų lenktynėse startuos lietuvių komanda

Visos automobilių sporto disciplinos turi savo idealizuojamas ir į aukštumas iškeltas lenktynes, kuriose nori sudalyvauti: ralis turi savo „WRC“ seriją, bekelės maniakai – „Dakaro“ lenktynes ir dykumos ralius, o žiedinių lenktynių sporto entuziastai dūsaudami dairosi į istorines Europos trasas, kuriose paprastai galima sutikti vieną iš prestižinių lenktynių serijų: „LeMans“ 12 bei 24 valandų lenktynes, arba „Creventic“ seriją.
2019-08-31

1006 km lenktynių kvalifikacijoje greičiausias – „Lamborghini“ vairavęs Konstantinas Calko

„Aurum 1006 km lenktynių“ kvalifikacija – puiki preliudija į pagrindines šeštadienio lenktynes. Jau kvalifikaciniame etape intriga pasiekė aukščiausią lygį: lyderiai keitėsi kone kas porą minučių, o galutiniai rezultatai, kur greičiausius dalyvius skiria tik dešimtosios sekundės dalys, sufleruoja apie didžiulę šeštadienį laukiančią intrigą.
2019-07-20

Jungtinė lietuvių komanda dalyvaus 12 valandų lenktynėse Belgijoje

SPA automobilių sporto mylėtojams dažniausiai kelia asociacijas ne su grožio procedūromis, o su viena žinomiausių pasaulyje „Spa Francorchamps" trasa. Išbandyti šią trasą lenktynininkui yra ne ką mažesnė siekiamybė, negu pralėkti garsiuoju „Niurnburgringu". Prieš metus Belgijos SPA vykęs pasaulio žiedinių lenktynių ištvermės čempionato etapas priviliojo ir grupę lietuvių, kuriems startas Belgijoje tapo pavyzdinio 2018 metų sezono prologas.
2019-04-07

Baltijos čempionų „GSR Motorsport“ komandos sezoną vainikuos „Creventic 12H“ lenktynės

Praėjusį savaitgalį Estijoje vykusių didžiųjų finalų metu paaiškėjo sezono geriausieji „BEC 4H“ ir „BaTCC“ lenktynių serijose. Šiais metais „GSR Motorsport“ šventė trigubą pergalę: komandinėse endurance lenktynėse komanda pasiekė čempiono titulą ne tik „A3000+t” klasėje, bet ir „BEC 4H” serijoje absoliučiai.
2018-09-27

Le Mano serijoje Dainiui Matijošaičiui teks patobulintas automobilis

Pajėgiausių Europoje žiedinių lenktynių čempionato „European Le Mans series“ trečiajame etape „SVK by Speed Racing Factory“ komanda galės mėgautis smarkiai pagerėjusiu „Ginetta LMP3“ automobiliu, bet kalnų kurortą primenančioje „Redbull Ring“ trasoje niekas skubėti nežada. Komandos inžinieriai „padėjo“ bolidui atsikratyti nemažai nereikalingo svorio, kuris lėtino automobilį. „Iš viso atsikratėme 30-ia kilogramų. Gavome naują akumuliaturių. Pradžioje atrodė, kad tai muliažas – jis toks lengvas.
2015-07-11

Roko Steponavičiaus ir Ernestos Globytės ekipažas : „Ralis įaugęs mūsų genuose“

Šį savaitgalį Utenos apylinkėse vyksiančiame didžiausiame Lietuvoje automobilių sporto renginyje dalyvių gretas papildys ambicingas naujokų ekipažas. Kauniečiai Rokas Steponavičius ir Ernesta Globytė – nauji veidai ralyje, bet ne automobilių sporte. Nemažai pergalių žiedinėse lenktynėse pelnęs duetas žada ne tik apšilti kojas ralio trasose, bet ir pakovoti dėl aukštesnių pozicijų.
2015-01-26
Į viršų