robertas fico

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas fico“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas fico“.

Slovakijos prezidentu prisaikdintas Fico sąjungininkas Pellegrinis

Šeštadienį Slovakijos prezidentu prisaikdintas Peteris Pellegrinis, artimas kairiojo populisto ministro pirmininko Roberto Fico sąjungininkas. 48 metų P. Pellegrinis prisiekė per ceremoniją Slovakijos filharmonijoje Bratislavoje, dalyvaujant parlamento nariams. P. Pellegrinis laimėjo balandį vykusį antrąjį rinkimų turą, surinkęs 53,1 proc. balsų ir įveikęs buvusį užsienio reikalų ministrą Ivaną Korčoką.
2024-06-15

Po pasikėsinimo į Fico Slovakija griežtina protestų taisykles

Po praėjusį mėnesį įvykusio pasikėsinimo į ministrą pirmininką Robertą Fico Slovakijos vyriausybė planuoja sustiprinti asmeninę politikų apsaugą ir įvesti griežtesnes protestų taisykles. Tai palies ne tik vyriausybės narius, bet ir opozicinių partijų lyderius, rodo trečiadienį Bratislavoje trijų partijų ministrų kabineto priimtos įstatymo pataisos. Jas dar turi patvirtinti parlamentas, jame koalicijos partijos turi pakankamą daugumą.
2024-06-12

Slovakijos premjeras Fico dėl pasikėsinimo kaltina opoziciją

Slovakijos ministras pirmininkas Robertas Fico, praėjusį mėnesį sunkiai sužeistas per pasikėsinimą jį nužudyti, pareiškė, kad tikisi iki birželio pabaigos atnaujinti darbą, kaltę dėl užpuolimo suvertė opozicijai. Kairiojo sparno populistas ministras pirmininkas gegužės 15 d. buvo sunkiai sužeistas keliais šūviais, po vyriausybės posėdžio mažame Handlovos miestelyje išėjęs į lauką ir stabtelėjęs pasikalbėti su šalininkais.
2024-06-06

Po pasikėsinimo nužudyti – pirmasis pranešimas iš Slovakijos premjero: sakė atleidžiantis užpuolikui

Trečiadienį buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame pirmą kartą po praėjusį mėnesį įvykdyto pasikėsinimo nužudyti pasirodė sveikstantis Slovakijos ministras pirmininkas Robertas Fico. Feisbuke paskelbtame vaizdo įraše R. Fico sakė, kad atleido į jį šaudžiusiam užpuolikui, ir paskelbė, kad bus pasirengęs palaipsniui grįžti prie savo pareigų vėliau šį mėnesį.
2024-06-05

Pašautas Slovakijos premjeras Fico gali kreiptis į slovakus prieš Europos Parlamento rinkimus

Po pasikėsinimo sveikstantis Slovakijos ministras pirmininkas Robertas Fico netrukus gali įrašyti kreipimąsi į piliečius Europos Parlamento rinkimų išvakarėse. Tai pranešė televizijos kanalas „TV Markiza“, kuriuo remiasi portalas „eurointegration“. Slovakijos gynybos ministras ir vicepremjeras Robertas Kaliňákas pirmadienį per spaudos konferenciją išreiškė viltį, kad R. Fico netrukus stovės šalia jo ir atsakinės į žurnalistų klausimus.
2024-06-04

Slovakijos premjeras Fico po pasikėsinimo nužudyti išleistas iš ligoninės

Slovakijos ministras pirmininkas Robertas Fico išleistas iš ligoninės, kurioje buvo gydomas po pasikėsinimo jį nužudyti. Klinikos centriniame Banska Bistricos mieste direktorė Miriam Lapunikova penktadienį teigė, kad R. Fico buvo pervežtas į savo namus, kur toliau sveiksta po išpuolio. M. Lapunikova pareiškime padėkojo R. Fico už tai, kad jis buvo „drausmingas pacientas“. Pastarosiomis dienomis ligoninė buvo pranešusi apie gerėjusią premjero būklę.
2024-05-31

Slovakijos premjeras iš ligoninės parvežtas namo į Bratislavą

Slovakijos ministras pirmininkas Robertas Fico, kuris anksčiau šį mėnesį buvo sunkiai sužeistas per pasikėsinimą, ketvirtadienio vakarą buvo perkeltas iš ligoninės į savo namus Bratislavoje ir gydomas toliau, pranešė vietos žiniasklaida. R. Fico iš Banska Bystricos klinikos į sostinę buvo nuskraidintas lėktuvu, pranešė naujienų kanalas TA3, remdamasis šio miesto Roosevelto ligoninės vadovės Miriam Lapuníkovos informacija.
2024-05-31

Šūvių sužeistas Slovakijos premjeras sveiks „labai ilgai“

Slovakijos ministro pirmininko Roberto Fico atsigavimas po šautinių žaizdų pilve bus „itin ilgas“, trečiadienį, praėjus kelioms savaitėms po pasikėsinimo nužudyti, sakė jo pavaduotojas. R. Fico vis dar guli ligoninėje, gegužės 15 d. į jį kelis kartus šauta, kai po išvažiuojamojo ministrų kabineto posėdžio centriniame Handlovos mieste jis sveikinosi su šalininkais.
2024-05-29

Slovakijos premjero Fico būklė po pasikėsinimo į jo gyvybę gerėja

Slovakijos premjero Roberto Fico būklė po pasikėsinimo į jo gyvybę gerėja. Tai pirmadienį paskelbė Slovakijos vyriausybė, informuoja agentūros „Reuters“ ir „Ukrinform“. „Remiantis tyrimų rezultatais, šiandien įvykusiame konsiliume patvirtintas laipsniškas ministro pirmininko sveikatos gerėjimas“, – pareiškė vyriausybė, nepateikdama daugiau detalių. Kaip jau skelbė „Ukrinform“, R. Ficas buvo hospitalizuotas gegužės 15 d. dėl šautinių žaizdų.
2024-05-27

Slovakijos premjero būklė šiek tiek pagerėjo, pranešė jį gydanti ligoninė

Slovakijos ministro pirmininko Roberto Fico sveikatos būklė „šiek tiek pagerėjo“, penktadienį pranešė jį gydanti ligoninė; premjeras atsigauna po kritinių šautinių žaizdų, patirtų per pasikėsinimą. Praėjusią savaitę R. Fico buvo sunkiai sužeistas per pasikėsinimą jį nušauti, kai atėjo pasisveikinti su savo šalininkais centriniame Handlovos mieste, ir šis išpuolis sukėlė nuogąstavimų dėl gilėjančio šalies politinio susiskaldymo.
2024-05-24
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų