Rimvydas Širvinskas– Makalius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Rimvydas Širvinskas– Makalius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Rimvydas Širvinskas– Makalius“.

Koronavirusas sugadino lietuvės atostogų kelionę laivu: nuotaikos labai nefainos

Koronaviruso protrūkis sutrikdė lietuvės atostogas kruiziniame laive. Laivas turėjo prisišvartuoti Indijos ir Šri Lankos uostuose, tačiau, dėl viruso grėsmės, yra priverstas keisti savo maršrutą. Kelionę lietuvei pardavęs Rimvydas Širvinskas-Makalius teigia, kad turistų kelionė dėl šių nesklandumų nenukentės, o maršruto pakeitimai yra įprasta praktika. Su naujienų portalu tv3.lt susisiekė Gabrielė, kuri norėjo džiaugtis svajonių atostogomis kruize per Aziją.

Ką daryti, kad pigi kelionė nevirstų bankroto priežastimi?

Lietuviai aktyviai keliauja ne lėktuvais, bet ir autobusais. Pastarosios patrauklios turintiems daugiau laiko ir ribotą kelionės biudžetą. Savo nuomonę apie keliones autobusu išsakė ir neseniai naujienų portalo Balsas.lt konferencijoje viešėjęs kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius. „Man patinka keliauti ir autobusu, ir lėktuvu, bet autobusu negaliu labai dažnai keliauti dėl laiko stokos – juk vien Lenkijai pervažiuoti reikia visos dienos.
2012-05-08
Į viršų