rėda brandišauskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rėda brandišauskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rėda brandišauskienė“.

Iš Nausėdos komandos pasitraukė patarėja, ją pakeis MRU profesorė

Mykolo Romerio universiteto profesorė Jolanta Urbanovič nuo lapkričio 7 dienos taps prezidento Gitano Nausėdos patarėja švietimo klausimais, pranešė Prezidentūra. Tuo metu iki šiol švietimo grupėje dirbęs patarėjas Paulius Baltokas paskirtas prezidento atstovu Seime, jis nuo spalio 31 dienos dirbs Vidaus politikos grupėje.  Pranešama, kad ligšiolinė prezidento atstovė Seime Rėda Brandišauskienė dėl asmeninių priežasčių pasitraukė iš valstybės vadovo patarėjos pareigų.

Savivaldybės su Nausėdos pagalba sieks daugiau galių: tai didžiausias skausmas ir iššūkis

Lietuvos savivaldybės sako norinčios turėti daugiau finansinio savarankiškumo. Bandydamos spręsti netolygumų tarp skirtingų Lietuvos savivaldybių problemą, Vidaus reikalų ministerija ir prezidentūra planuoja eiti valdžios decentralizavimo keliu ir savivaldai suteikti daugiau galių. Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas, Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius išskiria, kad didžiausias savivaldybių „skausmas ir iššūkis“ šiuo metu – finansinis savarankiškumas.

Kęstutis Mažeika. Yra tikimybė, kad urėdijai buvo daromas spaudimas

Kaip ketinimus iškirsti tūkstantį medžių Kalnų parke vertina aplinkos ministras? Ir kas darosi jo vadovaujamoje ministerijoje, jei iš įstaigos sprunka darbuotojai – štai praėjusią savaitę prašymą išeiti pateikė generalinis urėdas, o penktadienį – viceministrė? TV3 Žinios „Dienos komentare“ klausia aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos. Aiškėja, kad pagal Kultūros ministerijos ir Pilių direkcijos parengtą planą Vilniaus Kalnų parke ketinama iškirsti tūkstantį medžių.

Gyventojai įvertino renovaciją ir atsakė, ar pavyko sutaupyti

Praėjus kuriam laikui po renovacijos atsigręžta į gyventojus: ar renovacija išpildė jų lūkesčius. Dėl to atliktas reprezentatyvus daugiau nei metus atnaujintuose daugiabučiuose gyvenančių gyventojų nuomonės tyrimas. Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) kartu su „Spinter tyrimai“ atskleidė, kad paklausus gyventojų, kaip jie vertina savo daugiabučio būklę, praėjus kuriam laikui po renovacijos. Didžioji dalis (78 proc.) atliktą renovaciją vertina gerai (52 proc.) arba labai gerai (26 proc.
2017-10-04
Į viršų